PDA

Zobacz pełną wersję : moje nowe wozidelko

soprano
12-09-07, 01:16
....SUZUKI GSX1300R HAYABUSA....
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/Piekny20Landszafcik.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/IMG_2491.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/IMG_0951.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/IMG_0852.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/IMG_0848.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT3439.jpg
rocznik 2000 czyli wersja w pelni otwarta pod kontem Vmax... pozostaje limit 1; 2; 3 biegu..... ale z czasem bedzie znikal....
2.5 do 100
5.5 do 200
1/4 blisko 9s
jak dobrze pojdzie to za dwa tygodnie bedzie stal u mnie w garazu....

Fugaci
12-09-07, 12:07
sie na tych cudeńkach nei znam ale wygląda fajno :D

Rogal
12-09-07, 12:14
...no ładne cacko :D

dymek
12-09-07, 12:24
ja również jak Fugaci nie znam sie na tych klockach ale całokształt ladniutko wyglada :wink:

J-B
12-09-07, 12:54
no to Jacku oby stała u Ciebie w garażu, Twoja wypragniona szlifierka

Luczar
12-09-07, 13:56
Ale chyba nie będziesz go kręciłe wyżej niż 4tyś obrotów, nie? ;)
Gratulacje! Jak już go będziesz miał to pochwal się wrażeniami z jazdy.

Piszol ma dalej najszybszą Honde!!! A Ty najszybsze wozidło w klubie ;)

beety
12-09-07, 14:15
wow niezle hayabusa 1300 :mrgreen: :arrow: demon wcielony.
hayabusa to był najszybszy motor świata dopuszcozny do jazdy na drogach w 2000r :shock: :shock:

pogratulować :wink:

Łoś
12-09-07, 17:13
o ja pier....ole :!: :mrgreen: to jest MOOOOOOOOOOOC :twisted: to nic że nie HONDA tylko SUZUKI ale prawdziwy potwór w tym małym silniku siedzi :shock: 1300 pojemnosci robi swoje az głowa boli :roll:
pogratuluję narazie wyboru i życzę żeby się znalazł w garażu :wink:

Piszol
12-09-07, 20:57
2.5 do 100
5.5 do 200
1/4 blisko 9s
jak dobrze pojdzie to za dwa tygodnie bedzie stal u mnie w garazu....

O to mi sie panie podoba - mysle ze dobrze pujdzie to na przyszly sezon posmigamy chyba ze pogoda pozwoli to jeszcze w tym roku.
Tylko bedziesz musial na mnie poczekac:
3,5 do 100
7,9 do 200
:D

Stasiek
12-09-07, 22:04
sie na tych cudeńkach nei znam ale wygląda fajno :D

a również jak Fugaci nie znam sie na tych klockach ale całokształt ladniutko wyglada :wink:
No bez jaj!!! co tu się znać??

2.5 do 100
5.5 do 200
1/4 blisko 9s

Matko Booooo.....

Pełny szacun dla Jacka bo ja bym na pierwszej jeździe katafalk zaliczył :mrgreen:
Ja nawet nie myslę o takich przyspieszeniach a tym bardziej na jednośladzie :wink:

Mega Bike
Pozdrawiam

Pixel2l
13-09-07, 12:11
Jak dlamnie przyspiesznie...nie ogarniam tego hehe Życze wszystkim żeby takie cudenko stało w garażu :smile:

Fuzi
13-09-07, 22:35
jacek_w, HAYABUSA to brzmi dumnie :D:D hyhy zawsze marzylem o takiej ale trzeba jeszcze poczekac :(

IGOR
16-09-07, 14:32
ja rowneiz nie znam sie na motorkach ale ten jest wypasny, widac ze ma MOC :)
pogratulowac wyboru :)

soprano
16-09-07, 20:50
Gratulacje! Jak już go będziesz miał to pochwal się wrażeniami z jazdy.
masz jak w banku :)

hayabusa to był najszybszy motor świata dopuszcozny do jazdy na drogach w 2000r
dalej tak pozostało... w roku 2000 producenci umówili się że nie będą produkować motocykli rozwijających wiecej jak 300, bo po dzwonie nie można zidentyfikować póżniej zwłok :shock:
tak czy siak buzy wyprodukowane w latach 99 - 00 to najszybsze seryjne sprzęty

mysle ze dobrze pujdzie to na przyszly sezon posmigamy chyba ze pogoda pozwoli to jeszcze w tym roku.
mam nadzieje że śmigniemy jeszcze gdzieś w tym roku.... bo w przyszłym to na bank....
tak czy siak czekam aż właściciel wyprowadzi papiery(wywali z dowodu bank jako współwłaściciela)....

kuber
17-09-07, 09:27
1.3 litra :) ile hayabusy miały koni? 170 z groszami? Jacek gratki tylko uważaj :)

soprano
17-09-07, 23:13
1.3 litra :) ile hayabusy miały koni? 170 z groszami? Jacek gratki tylko uważaj :)
178 koników... :twisted:
a uważał będę.... kilka lat jeżdziłem na różnych sprzętach.... co prawda miałem 6 lat przerwy..... ale to spowoduje pewnie że na początku wszyscy będą się śmiać z tego że jeżdżę jak emeryt :sad: :mrgreen:

Tomasz
18-09-07, 10:35
fure konkretna :D lubie motorki :) kiedys nawet jezdzilem :) rzeczjasna na slabszych :) moj brat jest zapalonym motocyklista :) ale on nie przepada za scigami a za czoperkami :)
mi pozostala mala pamiatka na nodze :D po rurce :D huehue :)

Milo czasem posmigac na 2 kolkach ale z rozsadkiem :)
pozdr :)

soprano
19-09-07, 21:46
.....Milo czasem posmigac na 2 kolkach ale z rozsadkiem :)
pozdr :)
dokładnie tak jak piszesz.... moto jest jak to napisał Piszol jedynie dla zdiagnozowanych wariatów...

soprano
20-10-07, 19:55
pare fotek made by jacek_w
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7904.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7906.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7905.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7907.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7908.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7910.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7911.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7913.jpg
i pierwsze wrażenia po paru kkm..............
w sumie co tu napisac? jezdzi najlepiej ze wszystkich motocykli ktorymi jezdzilem
byla zawsze moim marzeniem wiec nie widze jej wad, wybaczam jej ze nie jest
starannie wykonana, ze ma mimo wtrysku dzwignie ssania, ze silnik nie pracuje
jak w Hondzie ale to nic. wlasnosci jezdne i moc wynagradzaja wszystko, po przesiadce
z Kawasaki ucze sie jezdzic od nowa, inna pozycja inne zachowania no i kolosalnie
inne osiagi.Przy spokojnej jezdzie 6 bieg wystarcza do wszystkiego od 50km/h do 300km/h
Krecenie tego silnika powyzej 6000rpm nie ma nawet sensu bo i tak przyspiesza
lepiej od _wszystkich_ innych uzytkownikow drog.Nadmiar mocy przeszkadza czasem przy
mokrej lub zimnej nawierzchni wtedy nalezy sie delikatnie obchodzic z gazem na biegach
od 1 do 4 bo potrafi usliznac sie bez zadnego problemu.Jezdzac lajtowo pali 6.5l
znaczy lajtowo na Buzie to jest do 220km/h bo do tej predkosci nie czuc absolutnie NIC.
powyzej zaczyna dawac o sobie znac aerodynamika i zaczyna konkretnie wiac ale wystarczy
pochylic sie za szybe i nadal jest komfortowo, dopiero w okolicach 300km/h jest huragan i wtedy
da sie jechac tylko z pyskiem w zegarach i lezac na baku obserwujac jak wszystko inne
ucieka w oddali.
da sie tez turystycznie jechac czyli mniej wiecej 120km/h nie jest uciazliwe, ponizej
120km/h nie warto nawet wyciagac Buzy z garazu.
Daje kolosalny zapas wszystkiego, umiejetnosci ktore posiadam wykorzystuja mozliwosci
Buzy moze w 20% ale to dobrze jest sie czego uczyc.

Pixel2l
20-10-07, 20:13
No To gratulacje :!: Marzenia jednak sie spełniaja to już zawsze coś :smile: Też mam ochote na 2 kólka :mrgreen:

20-10-07, 21:11
Piękna Bestia :lol:

ariadna111
20-10-07, 21:13
Chociaż tzw. "przecinaki" zawsze napawały mnie obawami związanymi przede wszystkim z prędkościami jakie potrafią osiągać to ...
Co tu dużo pisać, mówić, opowiadać ....jestem pod wrażeniem! Podoba mi się pod każdym względem, od koloru zaczynając przez styk opony z asfaltem, aż na stopce kończąc. Robi wrażenie ta maszynka, a na podstawie tego co piszesz jest to maszyna ostRRA i trzeba z nią obchodzić się umiejętnie.
Koniecznie muszę przy jakiejś okazji zobaczyć na żywo i może dotknąć jeśli będzie można :wink:
To piękne uczucie gdy marzenia się spełniają.
Mi od zawsze podobały się dwa kółka, zawsze chciałam mieć (i nadal chcę) ale coś w stylu chopperkowatym (Magna,Shadow,Rebel) obawiam się tylko tego że czasem człowieka może ponieść a tutaj, już nie jak w aucie cztery, tylko dwa koła dotykają asfaltu. Między innymi dlatego nie robiłam kwitów na motocykl.

Jednak ta maszyna budzi respekt.
Gratulacje!!

dymek
21-10-07, 00:00
jeszcze raz gratuluje i pocichu zazdroszcze prezentu jaki sobie sprawiłeś :)

soprano
21-10-07, 01:34
Koniecznie muszę przy jakiejś okazji zobaczyć na żywo i może dotknąć jeśli będzie można :wink:

nie ma sprawy......

[ Dodano: 2007-10-21, 00:35 ]

Też mam ochote na 2 kólka :mrgreen:
to po prostu kupuj.....

Piszol
21-10-07, 11:17
Jacku cos pieknego - to jest to co tygryski lubia najbardziej :)

da sie tez turystycznie jechac czyli mniej wiecej 120km/h nie jest uciazliwe, ponizej
120km/h nie warto nawet wyciagac Buzy z garazu.

nie tylko buzy - 120 km/h to jest taka spokojna i ekonomiczna jazda. Raz mi sie zdarzylo jadac w grupie z tą pretkoscia wieksosc trasy to spalanie wyszlo mi oklo 5,5 L

Ale co tu gadac przepiekna maszyna i ta moc + wariat zwariowany
- uwazaj na siebie, bo na naszych drogach to sam wiesz co sie dzieje

soprano
21-10-07, 14:42
Piszol sentencję z fotki pozwoliłem sobie wetknąć do profilu..... bo to święte słowa.....

mRoZiOo
22-10-07, 14:55
no juz jest konkretna maszyna! Podziwiam Cie, ze powoli ją ogarniasz. ogólnie podziwiam Cie ze na nią wsiadasz :) Oby nie niosła Cie fantazja , ale mysle ze gdybys nie miał doswiadczenia, takiej maszyny bys nie kupił / pozdrawiam

soprano
22-10-07, 22:57
to fajnie że Wam Wszystkim się podoba.... dodam tylko tyle że fotki nie oddają nawet 50% wyglądu tego sprzęta.... prawdziwe wrażenie robi on line.... stwierdzam że jest to wyjątkowo nie fotogeniczny pojazd.... :cry:
a sama jazda buzą.... jest lepsza od sexu.... może nie od teo piewszeo razu ale od każdeo nasępneo napewno.... a ha jestem normalny i kobiety nadal mi się podobają :mrgreen: ale buza bardziej.... :mrgreen: czekam na lato....
tylko czemu odnoszę wrażenie że ta zima będzie długa????? :arrow: :idea: :?: :!:

Luczar
23-10-07, 10:29
Gratulacje! Nie ma nic przjemniejszego niż spełnianie swoich marzeń! Ładne zestawienie kolorystyczne. Szkoda tylko, ze masz go w okresie przed zimowym.

Piszol
23-10-07, 20:25
a sama jazda buzą.... jest lepsza od sexu.... może nie od teo piewszeo razu ale od każdeo nasępneo napewno.... a ha jestem normalny i kobiety nadal mi się podobają :mrgreen: ale buza bardziej.... :mrgreen: czekam na lato....

cos w tym jest oj cos w tym jest :)

soprano
25-10-07, 20:39

cos w tym jest oj cos w tym jest :)
idzie zima to przezucamy się Piszol ze sprzętów na lachony :mrgreen: a jak przyjdzie lato to trzeba będzię to gdzieś pogonić :lol: :cool: [/fade]

mRoZiOo
25-10-07, 20:44
podeśle link do tgo tematu Waszym AjlowJu, zobaczymy czy sie beda tak cieszyć :D

soprano
25-10-07, 20:56
podeśle link do tgo tematu Waszym AjlowJu, zobaczymy czy sie beda tak cieszyć :D
hmmm dawno nie wyrzucałem nikogo z mostu z butami betonowymi... hyba mam już kandydata :wink: :mrgreen:

Piszol
25-10-07, 22:07
idzie zima to przezucamy się Piszol ze sprzętów na lachony :mrgreen: a jak przyjdzie lato to trzeba będzię to gdzieś pogonić :lol: :cool:

tekst mnie rozbawil i przeczytalem mojej, troche miala niewyrazna mine i mowi ze mnie nienawidzi - ale nie mam pojecia o co jej chodzi :)

hmmm dawno nie wyrzucałem nikogo z mostu z butami betonowymi... hyba mam już kandydata :wink: :mrgreen:

a taki był dobry chlopak nie pil nie palil - a tu o :twisted:

Ps.
Ja jeszcze sezonu nie zakonczylem - jak tylko suchy asfalt to jazda jazda biala gwiazda :)

soprano
25-10-07, 22:52
tekst mnie rozbawil i przeczytalem mojej, troche miala niewyrazna mine i mowi ze mnie nienawidzi - ale nie mam pojecia o co jej chodzi :)

no ja też nie kumam..... :shock:

a taki był dobry chlopak nie pil nie palil - a tu o :twisted:

Ps.
Ja jeszcze sezonu nie zakonczylem - jak tylko suchy asfalt to jazda jazda biala gwiazda :)
no właśnie !!!! nie pije znaczy się kabluje :mrgreen: do wody z nim :mrgreen:
PS
też śmignołem dziś.... sucho było :cool:

[ Dodano: 2007-10-28, 12:24 ]
Krotkie podsumowanie + i - Buzałki

+ :cool:
moc
aerodynamika
przyspieszenia
opoznienia
wygodny
stabilny w szybkich winklach
w pelni regulowane zawieszenie
zuzycie paliwa 6l/100km <180km/h
odprezona pozycja
amortyzator skretu
doskonale oswietlenie
da sie jechac 20h nonstop
bardzo wygodne kanapy kierowcy i pasazera

- :evil:
droga tylna opona (ta miętka "reace")
zupelnie nie czuc predkosci, mozna sie zdziwic przed winklem :shock:
wibracje w podnozkach przy 4,5krpm albo 130 albo 150, 140 zaczyna wk..
wrazliwosc na zmiany rozkladu obciazenia (przy prawie pustym zbiorniku kiepsko wychodza winkle)
amor skrętu bez regulacji i lekko za miękki
[/list]

[ Dodano: 2007-10-28, 15:37 ]
Patenty takie proste motocyklowe
Patent numer jeden:

Jednorazowa rekawiczka foliowa ze stacji benzynowej
zastosowanie: pada deszcz a nam przemokly ostatnie rekawiczki
metoda uzycia: zalozyc na dlon przed zalozeniem rekawiczki
zalety: przestaje byc mokro od deszczu
wady: zaczyna byc mokro od potu po 200km

Patent numer dwa:

Jednorazowa reklamowka reklamujaca cokolwiek
zastosowanie: mamy przemakajace buty a zaczyna lac deszcz
metoda uzycia: zakladamy na buty przyklejajac do spodni tasma izolacyjna
zalety: buty staja sie nieprzemakalne
wady: powyzej 120km/h folia znika bezpowrotnie

Patent numer trzy:

Spray do latania kol ELF
zastosowanie: winelismy, winelismy i zlapalismy gwozdz albo inny element dziurawiacy
metoda uzycia: wcisnac 50% , zakrecic troszke kolem, wcisnac do konca
(nie postepowac zgodnie z instrukcja na opakowaniu)
zalety: mozna jechac dalej
wady: nie mozna jechac za szybko
totalne wady: wybucha w bagu bez powodu tworząc totalny syf, i trza kupić następny.... a gwożdzia jak nie było tak nie ma.... :evil:

Patent numer cztery:

Puszka po browarze
zastosowanie: stoimy jak ta pipa bo drynda wrasta sie w ziemie
metoda uzycia: zgniesc, podlozyc pod stopke, sprawdzic czy nie ksiadz
zalety: motocykl stoi, mozna isc po kolejny browar
wady: uwaga na zuli zbierajacych aluminiowy zlom, moga ukrasc puszke, drynda upada.

Patent numer pięć:

Gumy do mocowania bagazu (takie kolorowe z metalowymi koncowkami)
zastosowanie: bagaz ni cholery nie chce sie trzymac motocykla
metoda uzycia: po znalezieniu punktow zaczepienia wiazemy do woli
zalety: bagaz dojezdza z nami w miejsce przeznaczenia
wady: metalowe koncowki rysuja powierzchnie lakierowane (jak cholera)

Janek
11-11-07, 16:19
NO NO PO GRATULOWAC TYLKO :o
MOTORKA A ZWLASZCZA SPELNIENIA MAZENIA

IGOR
17-11-07, 18:51
patenty sa niezle :mrgreen:

soprano
21-11-07, 22:36
poszła buza na zimowanie.... po serwisie totalnym gotowa na nowy sezon...
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT7953.jpg

Piszol
22-11-07, 13:10
a powiedziales jej do zobaczenia Kochanie i pocałowales w owiewke ?

OT

Ja dzisaj mialem straszny sen ze ktos cofal i przycisna do sciany moje malenstwo i porysowla ja z obu stron - ale sie wqrwilem ze az sie obudzilem :evil:

soprano
23-11-07, 01:44
powiedziałem jej do wiosny, bo zaglądam i widzę ją zawsze jak jestem w domciu.... a cmok to był taki że .... nie powiem :wink:
OT
PS
no jak bym miał takiego koszmara to też bym się zeżlił.... a autora rysek to do wody.... :mrgreen:

soprano
24-02-08, 11:51
lato przyszło to i moja drynda wyleciała z garażu...
trzeba troszkę zakręcić powietrzem na hayweyu ;)
Piszol a Ty kiedy wyciągasz dryndę??????
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/PICT8549-01.jpg

Piszol
24-02-08, 12:59
Piszol a Ty kiedy wyciągasz dryndę??????

Ja już 200 km zrobiłem w tym sezonie :D - muszę tylko zrobić przód hamulce bo coś się przycinają, oleje, filtry pozmieniać i będę motórzył na całego :)

soprano
24-02-08, 14:56
Ja już 200 km zrobiłem w tym sezonie
cwaniak z bomblem w nosie :twisted:
ja już dziś zrobiłem 50 .......
PS:
te Piszol a masz jakieś wieści od MacK'a.... motorzył coś w tym sezonie.... :cool:

Max_Damage
24-02-08, 15:28
MacK smiga 365dni w roq:P

soprano
24-02-08, 16:18
MacK smiga 365dni w roq:P
a to maniak ...... :mrgreen:

soprano
24-02-08, 21:35
wczoraj mutużułem przez 2 km na liczniku na stopkach przed garażem bo jestem przeziębiony
MacK zostaw to przeziębienie w spokoju.... nic Ci nie zrobiło a Ty męczysz to biedactwo.... :P

Rogal
24-02-08, 22:14
MacK zostaw to przeziębienie w spokoju.... nic Ci nie zrobiło a Ty męczysz to biedactwo....

hehehhe

No Panowie widze że sezon na dawców powoli się zaczyna :D

soprano
24-02-08, 23:22
No Panowie widze że sezon na dawców powoli się zaczyna
no teraz to se chłopie przechlapałeś

Rogal
25-02-08, 00:59
no teraz to se chłopie przechlapałeś

Wiem :D

... ale wiesz co ... myśle że omówimy to 4 oczy :D w Mielcu :D na spocie HCP :D

soprano
08-03-08, 20:37
w związku z faktem że przerejstowywuje w końcu buzę zastanawiam się nad indywidualnymi tablicami....
są dwie opcje:
1) K1 KOT
czyli nick z lat szkolnych...
2) K1 BUSA
czyli imię mojej żony ;) :) :D
problem durnowaty ale mnie trapi :evil:

dymek
08-03-08, 20:40
ja jestem za BUSA, KOT brzmi jakos tak dziFnie :mrgreen:

wiater
08-03-08, 21:03
dla mnie napisy na rejestracji to glupota i szybsze rozpoznanie przez policje itd. :razz:

soprano
08-03-08, 21:05
dla mnie napisy na rejestracji to glupota i szybsze rozpoznanie przez policje itd. :razz:
uwierz i tak wiedzą kto.......... a z napisem nie jest się numerem statystycznym...

soprano
08-03-08, 21:30
K1 HWDP będzie na miejscu g:)
jak mnie chcesz do grobu zapakować to po prostu powiedz ;) sam się pochowam :D
chyba że to skrót od chce wpaść do pabu ;)

Max_Damage
08-03-08, 22:13
K1 BUSA!
mozesz powiedziec ile kosztuje taka rejestracja do motora?
bo z tego co sie orientuje na auto rowniotkie 1000zł...;/

soprano
08-03-08, 22:17
K1 BUSA!
mozesz powiedziec ile kosztuje taka rejestracja do motora?
bo z tego co sie orientuje na auto rowniotkie 1000zł...;/
też tauzena.... :evil: powinno być pincet bo jedna blacha ale weż tu gadaj z urzędasami.... gorzej niż z policją....

Rogal
09-03-08, 02:29
K1 BUSA ... no nieżle :D fajnie by to wyglądało :D

pelo69
09-03-08, 13:01
ja także za K1 BUSA, ale pomysł MacK-a to był przedni :razz: lecz może jednak nie przeginać :)

soprano
09-03-08, 19:51
K1 BUSA ... no nieżle :D fajnie by to wyglądało :D
tez tak myślę :D

ale pomysł MacK-a to był przedni :razz:
no jak przeczytałem to splułem ze śmiechu laptoka :D

Piszol dziś grandziłeś coś na sprzęcie???? ja zajeżdziłem swoją dryndą całe popołudnie razem z ekipą z ostrej... w sumie 52 sprzęty śmigały po krakowie wzdłóż i w szeż...
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/Zdjcie072.jpg
http://i49.photobucket.com/albums/f298/jacek_w/Zdjcie073.jpg
mieliśmy też fajnego gościa... MONIKĘ JAWORSKĄ KATANKE (http://www.dailymotion.com/video/x4fswi_katanka-monika-jaworska_auto) ... dała niezły popis na bora dziś...

mRoZiOo
10-03-08, 00:06
o prosze, ciekawy materiał, - spoko dziewczyna! napisz coś dokładniej, jaki popis dała ?

soprano
10-03-08, 22:09
o prosze, ciekawy materiał, - spoko dziewczyna! napisz coś dokładniej, jaki popis dała ?
Monika zaczeła od zamiatania krawężników przez 4 pasy zamykając bok opony... póżniej parę popisów na kole...
póżniej parunastu wariatów wpadło na pomysł że będą robić scenerię z filmu mgła i przykryli BP przy bora mgłą palonej gumy... generalnie kretynizm do potęgi entej... wpadły pały i musieliśmy się rozjechać .... oczywiście rozjechaliśmy się na parking pod makro... i znowu wariaci pokazali co potrafią.... do wieczora koledzy niebiescy przestawiali nas kilka razy....
nockę przywitaliśmy w knajpię na pifku bezalkocholowym...

Piszol
10-03-08, 23:02
Jacq K1 BUSA - zdecydowanie albo HWDP :D

Pewnie że grandziłem wczoraj dzisiaj hehe :)

http://www.monikajaworska.com/indexpl.html

Ostatnio zaproszono Monike na forum VFR-ki bo dawniej Hanka latała - jestem pełen podziwu dla niej

soprano
10-03-08, 23:23
Ostatnio zaproszono Monike na forum VFR-ki bo dawniej Hanka latała
wczoraj była CBR 600...

soprano
15-03-08, 11:49
po raz pierwszy pomysł ministerów mi się spodobał....
w chwili obecnej egzaminy na prawko to po prostu kpina.... są stanowczo za łatwe....
prawko na moto od 24 (http://www.tvn24.pl/-1,1542429,wiadomosc.html)

Piszol
16-03-08, 11:14
po raz pierwszy pomysł ministerów mi się spodobał....
w chwili obecnej egzaminy na prawko to po prostu kpina.... są stanowczo za łatwe....

Amen też podpisuje się pod tym - tylko jak się czepiają to jak dla mnie powinni też zaostrzyć albo inaczej zwiększyć liczbę godzin na kat. B i jak w materiale filmowym była mowa jada nocą itd. Bo ile jest wypadków z udziałem młodych kierowców w puszkach na pewno nie 1000 chyba ze tygodniowo. Za łatwy jest teraz dostęp do aut z dużą mocą i dobrymi osiągami za grosze mozna powiedzieć. A przepisy jakie były, co to dawniej maluchami się jeździło to teraz w tych pieniądzach już można Golffa kupić czy nawet jajko.
Po drugie powinno się po 55 roku zycia na ponowny egzamin wysyłać albo jakiś kontrolny to to też wariaci drogowi.

http://www.hondapodkarpacie.pl/viewtopic.php?t=1959&highlight=statystyki

soprano
19-03-08, 23:43
Piszol chyba idzie w dobra strone..... kontrola co 15 lat (http://www.emetro.pl/emetro/1,85651,5029350.html)

Piszol
20-03-08, 14:24
Piszol chyba idzie w dobra strone..... kontrola co 15 lat (http://www.emetro.pl/emetro/1,85651,5029350.html)

Ano w dobrą ale dla zawodowych to troche chujowo ze co 5 lat moze byc co 15 dla wszystkich i było by dobrze

Pawlik
09-01-14, 15:00
ładny moto :D LwG

7dj83r8f78t4alf8