PDA

Zobacz pełną wersję : 1/4 mili RZeszów 2008???????

kamilooo
24-10-07, 22:10
Witam.

Chcialbym w tym miejscu poruszyc tematyke zawodów legalnych na cwierc mili w Naszym miescie. Jak wiadomo byly juz takie organizowane i spotkaly sie z aprobata Prezydenta i wladz Rzeszowa. Problem to jak zwykle kasa ale jesli znajdziemy odpowiednich sponsorów nie bedzie to nic trudnego. Mysle ze jako forum jestesmy dosc duza grupa milosników wyscigów. Zawsze mozna poprosic o pomoc ludzi z bylego klubu PSWU ktorzy mieli z tym doczynienia juz dwukrotnie. Co o tym myslicie?? Mam nadzieje ze na forum sa jakies osoby z zapalem i checia zoorganizowania czegos dla fanów motoryzacji w Rzeszowie :smile: :smile:

Pozdrawiam kamilo :razz:

wojtek87
24-10-07, 22:15
no to ja conajwyzej moge popatrzyć jak sie scigacie bo moim 1.3 lpg to nienawojaże :D:D

Fuzi
24-10-07, 22:19
ja bym z checia pomogl w kwesti organizacji :/ ale praca mnie trzyma w Dani moge jedynie sie wyrwac na dane dni :/ a to nie pomaga w organizacji ktorej trzeba poswiecic duzo czasu :)

Tomasz
24-10-07, 23:14
ja bym bardzo chcial aby takie cuś sie znowu odbylo :)

a noz moj Rexio komus zloi dupe :P :D jesli bede mial mozliwosci to postartam sie przylaczyc o pomocy przy ewenualnym organizowaniu takowej imprezki :)

Max_Damage
24-10-07, 23:55
pomysl dobry,ale chyba niewiele moglbym pomoc, jednak gdyby byla okazja to napewno bym sie zjawil:) moze nawet i posmigal...w najnizszej grupie:P

+MarCin+
25-10-07, 00:51
mysle se nie bedzie racej ;/ po incydencie z birczy... a jesli bedzie to jest w h..... roboty.. 2 razy juz to przechodzilem ;]

Rafałek
25-10-07, 00:59
mysle se nie bedzie racej ;/ po incydencie z birczy... a jesli bedzie to jest w h..... roboty.. 2 razy juz to przechodzilem ;]

Incydent byl, bo w tym roku zawodow nie bylo i ludzie sie scigali nielegalnie ;) Roboty jest sporo dlatego potrzeba troche zaangazowanych ludzi.

MacK
25-10-07, 08:36
Incydent byl, bo w tym roku zawodow nie bylo i ludzie sie scigali nielegalnie ;)
taa, a jakby zawody były to by się ludzie nie ścigali nielegalnie, nie bądź śmieszny, ja w to nie wierzę, ludzie napatrza się na zawodach i potem szajba na drodze odbija, testosteron z nich wychodzi

25-10-07, 08:45
to akuratnie święta racja - zawody raczej zwiększają liczbę nielegali niż ją zmniejszają - a ze duzo jest roboty to inna sprawa - znamienitym jest tez fakt ze zanim jest cos do zrobienia to jest 100 osób chętnych do pomocy a następnie na 6.30 rano w dzien zawodów pojawia sie 5 - 6 osoby i maja "obarierkowac" 400 metrów x 2 itd itd - nie mowie juz ze przy pilnowaniu to kazdy chciał by stać na starcie i ogladac a pilnowac nie ma komu :)
zeby dobrze to zrobic to wierzcie mi ze nie ma to nic wpolnego z przyjemnoscią - ty zpier.... a inni sie bawią :razz:

Łoś
25-10-07, 13:03
Incydent byl, bo w tym roku zawodow nie bylo i ludzie sie scigali nielegalnie
byl incydent byl :???: sam widzialem jak buty lataly jakies 7m w gore :shock: glupota ludzka nie zna granic :!:

ludzie napatrza się na zawodach i potem szajba na drodze odbija, testosteron z nich wychodzi
nic dodac nic ujac :evil:
badz tu dobrym kierowca a i tak ktos w ciebie wjedzie :neutral:

ja bym sie oczywiscie poscigal tak tylko zeby sprobowac,bo na zadnych takich zawodach nie bylem :razz: co do organizacji w RZ to watpie ze cos z tego bedzie :cool:

Max_Damage
25-10-07, 16:20
w sumie szkoda ze nie ma czesto wyscigow.

moim zdaniem mogli by zorganizowac co 2 tygodnie w sobote lub niedziele jakies wyscigi gdzie kazdy moglby sie poscigac. jak by bylo czesto to nie scigli by sie na ulicach, ale jest jak mowi MacK:(. aczkolwiek ja bym wolal zeby podniesli mandaty za przekroczenie predkosci - a kase przeznaczczyli na zorganizowane wyscigi gdzie bylo by bezpiecznie. a chetni by sie znalezli(zreszta bulo widac ile osob bylo w birczy.

barteq_
25-10-07, 18:15
lepiej by zorganizowali takie coś jak w łodzi, coś ala kjs tylko że trasy były wyłącznie na ulicach miasta (czyt. na asfalcie a nie na jakiś żwirach i dołach ) :razz:

Fuzi
25-10-07, 19:26
wolal zeby podniesli mandaty za przekroczenie predkosci z butow by mnie wyzuli :P

a propo sicigania :P to temat rzeka ;)

Rogal
25-10-07, 20:06
a propo sicigania :P to temat rzeka ;)
dokładnie.

Ja dodam tylko od siebie że szkoda ża w tym roku nie było takiej imprezy w rzeszowie jak rok temu. Miałem nadzieje że sprawdze autko...no i siebie... w bardziej profesjonalny sposób.

Co do przyszłorocznej edycji tej zabawy to bardzo bym chciał żeby się odbyła...ale znając nasze możliwości jest to raczej nie realne ... jest bardzo dużo spraw do załatwienia przed takimi zawodami (pozwolenia,ochrona,straż,karetka itp).

Raczej my jako klub nie mamy szansy zorganizowania takiego czekoś ... mam nadzieje że jakiś automobil klub sie tego podejmnie (tak mi sie wydaje ze oni maja więcej możliwości (chociażby prawnych) na nazorganizowanie wyścigów)

+MarCin+
25-10-07, 21:11
to akuratnie święta racja - zawody raczej zwiększają liczbę nielegali niż ją zmniejszają - a ze duzo jest roboty to inna sprawa - znamienitym jest tez fakt ze zanim jest cos do zrobienia to jest 100 osób chętnych do pomocy a następnie na 6.30 rano w dzien zawodów pojawia sie 5 - 6 osoby i maja "obarierkowac" 400 metrów x 2 itd itd - nie mowie juz ze przy pilnowaniu to kazdy chciał by stać na starcie i ogladac a pilnowac nie ma komu :)
zeby dobrze to zrobic to wierzcie mi ze nie ma to nic wpolnego z przyjemnoscią - ty zpier.... a inni sie bawią :razz:

dookladnie

neon
26-10-07, 11:10
a czemu nie zajmie sie organizacja takiej imprezy np automobil klub malopolski ?

kuber
26-10-07, 16:29
bo to nie jego rejon tu jest Automobilklub Rzeszowski :)

Wojtek
30-10-07, 08:51
Panowie i panie, jest szansa na takie zawody.
Na kazdym forum w rzeszowie rozmawia sie na ten temat.....
Moze by tak połączyć siły i zebrać się razem i coś pomyśleć??
Z tego co wiem to potrzeba 2 osoby z uprawnieniami do organizacji imprez masowych, jak sie znajdą to piszemy pismo do prezydenta o wydanie zgody na taką impreze, no i zaczynamy szukać sponsorów....

Janek
03-12-07, 13:21
Jesli ktos mi powie co mam robic to moge pomoc ale jestem dostepny tylko od piatku wieczorem do Niedzieli co drogi tydz poniedzialku do polodnia.
Jak takie cos komus pasuje 692493397

Max_Damage
03-12-07, 13:22
janek1705, trzeba mi posprzatac w pokoju:)

heh joke

Janek
03-12-07, 13:42
HEHE W MON'ie zamiast sie szlajac po poligonach sciemnialem na Hali sportowej w zamian za wyniki z WF'u i sprzatanie Hali :!:
Wiec mam wprawe "musimy sie ugadac co do kasy hehe"
Ps. jak znasz Diabla z Gamratu to go pozdrow

JaCa
03-12-07, 14:00
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
ostatnio poznałem typa który jest moderatorem czy kims tam na Road Racers Rzeszów i gadając z nim coś o wyścigach w rzeszowie mówił ze mają cos w planach takiego ale chcieli podbic do naszego klubu z pytaniem o współorganizacje. Nie wiem na ile to prawda ale dałem mu namiary. :neutral:

kamilooo
03-12-07, 15:11
rozmawiales z Mirkiem adminem tej strony! cos tam chlopaki kombinuja ale zeby zaczęlo to jakos wygladac musza klub zalegalizowac :wink:

JaCa
03-12-07, 15:37
szczerze mówiąc nie pamiętam jego imienia ale mówił ze jeżdzi perzotem 205 chyba z takim kosmicznym zderzakiem,

Wojtek
04-12-07, 11:04
Chłopaki z RRR coś modzą, ale to wymaga naprawde ogromnej pracy i czasu...
Po pierwsze trzeba zalegalizować klub.
Potem szukać sponsorów i uderzać do władz miasta...
Niestety takie zawody sa bardzo drogie :sad:
Kasa na zawody ktorą trzeba wyciągnąć od soponsorów to około 100tys zł :???:

Wszystko jest na dobrej drodze, ale co a tego wyjdzie to zobaczymy....

Fuzi
05-12-07, 19:06
Kasa na zawody ktorą trzeba wyciągnąć od soponsorów to około 100tys zł nie wydaje mnie sie :P

Max_Damage
05-12-07, 19:45
Fuzi, polowa na lapowki:D

Fuzi
06-12-07, 00:06
hm nie wiem skad ta suma ale:
urzad miasta czyli ktorys z urzednikow tam zasiadujacych jest odpowiedzialny za bezpieczenstwo imprez masowych i za patrol policji jak i karetek itp nie potrzeba placic,
co innego odnosnie ekipy pomiarowej i innych osob potrzebnych do naglosnienia i przebiegu imprezy,
co fakt to fakt ale 100 trosze mi sie wydaje duzenko, ale ja sie nie znam :P

Rogal
06-12-07, 00:57
nie ważne ile to kosztuje !! ważne że warto robić takie imprezy.

...i ważne żeby były zorganizowane dobrze w spokoju...żeby nikomy nie zagrażały !!

PS. jak bedzie coś takiego w przyszłym roku to startuje na bank :D

Fuzi
06-12-07, 20:02
Rogal, to stajemy pierwsi ;) hihi

JaCa
10-12-07, 22:05
Musze to zaobaczyć ----> :razz:

04-05-08, 16:17
Witam wszystkich.
Zgadzam się z tym, że organizacja takiej imprezy wymaga dużego nakładu finansów oraz papierkowej roboty, ja co prawda nigdy nie brałem udziału póki co w takich imprezach ale swego czasu organizowałem różnego rodzaju dyskoteki itp to nie to samo ale mimo wszystko ma wiele wspólnego...
Moja sytuacja jest o tyle trudniejsza, że pełnoletność osiągnę dopiero za 5 miesięcy. Jestem jednak pasjonatem tej marki i chciałbym jakoś wkupić się w wasze grono. W związku z tym chciałbym zadeklarować jakąkolwiek pomoc przy organizacji tej lub innej imprezy na tyle ile będę mógł jesli nie finansowo to fizycznie w przygotowaniu miejsca itp... Aczkolwiek jeśli trzeba będzie mogę chętnie pobiegać po urzędach w poszukiwaniu sponsorów itd. Zależy mi na rozwoju takich organizacji jak ta, szczególnie pasjonatów marki HONDA. Póki co jeśli chodzi o czas ogranicza mnie szkoła ale czekam na jakieś propozycje pomocy a wówczas postaram się dostosować... Moje gg to: 9720471
Pozdrawiam

Piszol
04-05-08, 16:44
kamilc15 zapraszam kolege do powitalni.
Z pomocą zobaczymy, chęci masz to już dobrze - ale to nie w tym temacie

09-06-08, 20:25
Witam
Hmm... ja jestem chyba najmlodszym czlonkiem tego forum, nawet nie jestem prawnym kierowca aczkolwiek totalnym milosnikiem marki Honda... Mimo wszystko jednak juz troche rozgladalem sie tu i tam, przez jakis czas bylem czlonkiem automobilklubu rzeszowskiego. Ze wzgledu na to ze mam dopiero 17 lat moglem byc jedynie sedzia sportu klasy 0. No ale chyba bede juz musial z tego zrezygnowac bo zaczynaja sie wakacje, praca pozniej szkola itd. Mimo wszystko jednak przez ten czas kiedy sie tam udzielalem zdarzylem sie zorientowac ze Automobilklub nie dysponuje zbyt duzymi funduszami, zreszta jak wszedzie, chlopakom brakuje praktycznie na wszystko...
Mimo wszystko mysle ze jednak moznaby z nimi zaczac wspolpracowac ze wzgledu na to, ze moglibysmy razem poszukac sponsorow a calosc imprezy odbywalaby sie pod przykrywka automobilklubu bo on jest prawna organizacja ktora legalnie moze organizowac takie imprezy ...

mietek
28-04-11, 19:14
chetnie bym wziol udzial :D:D a co do legalow i nielegalow to zalelezy od liczby pkt karnych :D:D:D jak 20 to tylko i wylacznie legale jak mniej to wiadomo kazda okazja jest dobra do sprawdzenia sie :D

7dj83r8f78t4alf8