PDA

Zobacz pełną wersję : 1/4 mili rzeszów maj 2009

*Paula*
17-02-09, 17:52
startuje ktoś?? jakies nowe osoby oprócz tych co zawsze startują? :-P

Markus89
17-02-09, 17:57
A są jakieś wieści na temat tej imprezy w ogóle? :roll:
Nic jeszcze nie słyszałem...

bartosz
17-02-09, 17:58
jakas data godzina cos wieciej?? czy tylko ogół że ma BYC? :-P

Rogal
17-02-09, 19:02
*Paula* JAk masz jakies konkretne info to zapodaj na forum :D ... na pewno ktoś od nas wystartuje :D

Benior
17-02-09, 19:28
Rogal na To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. Tacin napisał:

ZAWODY RZESZÓW maj 2009r
Witam widze ze forum spi, wiec mysle ze moge napisac, juz teraz ze RS SERVICE i Agencja PROMO, planujemy zorganizowac w Rzeszowie po raz kolejny zawody na cwiartke wiadomo na ul sikorskiego.
Zawody odbeda sie na 99%1 Maja
mam nadzieje ze cwiartka nie umiera w naszym miescie i ze nie braknie chetnych do zabawy.

Major
17-02-09, 20:46
Trzeba będzie się tam zjawic ... hmm tylko czym ...
Miejmy nadzieję, że jakaś Hania pokaże klasę na pierwszym miejscu :)

struś
17-02-09, 21:01
Miejmy nadzieję, że jakaś Hania pokaże klasę na pierwszym miejscu

spoko spoko w tamtym roku HCP miało konkretna delegacje :lol: tym razem pewnie też powinno być dobrze ;)

+MarCin+
17-02-09, 21:30
co do zawodow to sie okaze kiedy beda ;] ba bank w maju hehe...

wyscig zbrojen trwa;] .. ja na dzisiejszy dzien raczej nie wystartuje..........

lucky
17-02-09, 21:37
ja na dzisiejszy dzien raczej nie wystartuje..........

Why? :???:

*Paula*
17-02-09, 21:59
Marcin sie boi że nie da rady z tymi nowymi projektami GSI :P
hehe smieje :) ale tak na serio to myslałam ze jedziesz...
w każdym razie z tego co ja już wiem, bedzie kilka niespodzianek :twisted:

Stasiek
17-02-09, 23:56
startuje ktoś?? jakies nowe osoby oprócz tych co zawsze startują? :-P

A kto zawsze startuje? - bo sam nie wiem.

Na 83.3% się przejadę w tym roku - będzie szansa sprawdzić czy to co nadłubałem w hance coś pomogło.

zapraszam również jakieś D16Y8 do rywalizacji.

A.D.R.
18-02-09, 12:47
a mam jakieś szanse jak wywale wszystko ze środka ?

beety
18-02-09, 17:04
kucze a znacie moze dokladnie date? .. tzn chętnie bym wpadła bo bede pod koniec kwietnia do 6 maja w Pl.... ;)

Rogal
18-02-09, 17:13
kucze a znacie moze dokladnie date?

Zawody odbeda sie na 99%1 Maja

Puki co można sobie tak gadać w nieskończoność ... kto z kim ?? jakie szanse ?? itp

Poczekajmy może trochę i na pewno wszystko się wyjaśni.

Jeżeli miałby ktoś jakieś konkretne info to proszę pisać !! ... bo nie ma sensu spamować !!

Fuzi
24-02-09, 18:13
wyscig zbrojen trwa;]
ja juz na trąbki zbieram, czyli bezpośredni wtrysk paliwa :D:D szkoda że carbon bedzie trzeba ciąc :) no i nie wiem czy mi dowdu nie wemą za nim przyjadę :)
ja tam myślę że w tym roku będe bardziej przygotowany :) slicki trabisze mniej rzelastwa, no i szukam drzwi z włokna szklaanego co by na zawody wkitrac :D:D tyle kilko zeby jezdziło ze mna jijzes :D

mRoZiOo
24-02-09, 20:26
trabisze

rzelastwa

kilko

jijzes
WTF? co to znaczy Fuzi bo nie ogarniam...?

Poćwicz sobie lepiej starty z odpowiednich obrotów, co byś w miejscu za długo nie stał :)

Fuzi
24-02-09, 20:40
to się nazywa slanggggg :570: :D:D i błędy Kochany Mrozio :)
a co do startów, to samochód już mam bardziej opanowany :570: :)

Max_Damage
25-02-09, 09:30
co do daty to miała być 2 maja, ale z tego co wiem to już jest zmiana, ale jeszcze nie ma nowej...

Piszol
25-02-09, 11:09
Puki co można sobie tak gadać w nieskończoność ... kto z kim ?? jakie szanse ?? itp

Poczekajmy może trochę i na pewno wszystko się wyjaśni.

Jeżeli miałby ktoś jakieś konkretne info to proszę pisać !! ... bo nie ma sensu spamować !!

co do daty to miała być 2 maja, ale z tego co wiem to już jest zmiana, ale jeszcze nie ma nowej...

Max już już wystarczy - bo zrobimy konkurs na największego spamera :>

*Paula*
22-03-09, 10:20
"panowie wiec tak, zawodów w maju nie bedzie
Mam nadzieje ze uda sie nam zorganizaowac je w czerwcu, powód jest taki ze my czyli RS SERVICE i PROMO jak najbardziej chcemy zorganizawac te zawody, potrzebujemy jakiejs organizacji typu PZMOT która uczestnczyła by na papierku tylko jako organizator, wiadomo w razie czego odpukac, jezeli bedzie dobrze zorganizowane zabezpieczenie trasy itd, wtedy odpowedzialnosc karna w zasadzie nie spadnie na nikgo.
PZMOT powiedział ze w tym roku nie jest komletnie zainteresowany i wycofuje sie po całej lini, mam nadzieje ze uda sie zrobic tak ze my zorganizujemy wszystko zalatwimy kase itd a ,,organizacje" wezmie na siebie miasto.
organiacje w sensie takim ze bedzie w papierach oczywisie nic nie rbiac.
takze mam nadzieje ze uda sie nam to zalatwic tym bardziej ze juz zostały poczynione nie małe kroki w kierunku organizacji imprezy"

Fuzi
22-03-09, 11:21
Mi tam czerwiec odpowiada :) akurat może zdąrze ściągnąc kilka gratów do solniczki :) żęby sie lepiej odpychała :)

7dj83r8f78t4alf8