PDA

Zobacz pełną wersję : civic coupe VI w końcu ją mam

mumin13
17-05-09, 17:27
MODEL:Honda Civic Coupe 97
SILNIK: D16Y7
UKŁAD DOLOTOWY:filtr stożkowy
UKŁAD WYDECHOWY:kolektor 4-2-1,strumienica,tłumik końcowy VM
ELEKTRONIKA: pełna - seria
UKŁAD NAPĘDOWY:seria
ZAWIESZENIE:seria
FELGI:15"
UKŁAD HAMULCOWY:seria
BODY KITY - dokładka przód,białe kierunki,przyciemnione szyby,lusterka M3
MOC:105 KM

bartosz
17-05-09, 17:36
no łądniusia sztuka ;) tylko ten znaczek zboku ,,H,, bym ściągnął , jakieś plany masz co do niej??

r1arek
17-05-09, 18:06
Bardzo fajny kolorek, podobny do Leona. Ostatnio widziałem dwie sztuki w tym kolorze w Kamieniu i Nowosielcu. Te budy mi się bardzo podobają.

Fugaci
17-05-09, 18:07
No mi również sie podoba :) tą H jak chcesz zostawić to wg mnie lepiej już by wyglądała gdyby była prosto, a tak w ogóle to gdyby to był sedan to już w ogóle byłby super :P

sese
17-05-09, 18:16
Hanka ładna, widziałem raz na żywo w Sanoku na Stacji benzynowej, super tylko się cieszyć :)
przydałoby się posadzić jeszcze trochę tył i będzie super, felga na żywo robi dobrze :)
PS. słyszałem ze od Czarnego bierzesz dokładkę ;)

mumin13
17-05-09, 18:21
to H próbowałem już odkleić ale się mocno trzyma.
A plany co do niej to jakiś lekki tuning optyczny ale narazie brak funduszy pozdro

Hanka ładna, widziałem raz na żywo w Sanoku na Stacji benzynowej, super tylko się cieszyć :)
przydałoby się posadzić jeszcze trochę tył i będzie super, felga na żywo robi dobrze :)
PS. słyszałem ze od Czarnego bierzesz dokładkę ;)

Dokładkę od Czarnego wezmę na 100% ale za bardzo to jej nie posadzę (dojazd do domu nie za bardzo) ale jestem otwarty na wszelkie porady,może się kiedyś na jakimś spociku spotkamy

mRoZiOo : przeczytaj proszę regulamin :)

bartosz
17-05-09, 18:38
nie pisz posta pod postem bo ostrzeżenie dostaniesz :-P , a co do znaczka próbuj próbuj ci się napewno uda :cool:

sese
17-05-09, 18:50
mumin13
jasne ze sie spotkamy, w Sanoku to ludzie z klubu spotykają sie niemal codziennie, a obowiązkowo na spotach :)
Co do auta, to plany przyjdą z czasem, w końcu obierzesz jakiś kierunek modów bo na pewno zakochasz się w tej marce, a jak poznasz więcej osób z klubu to już całkiem zaczniesz modzić. Jest wiele modów które można zrobić bez niemal żadnych wydatków, jedynie chęci i czas :)

wally86
17-05-09, 18:58
no i kolejna coupetka 6-gen w Sanoku:) bardzo fajny kolorek:) wpadnij na spocika to oblukamy, tylko mam jedna prosbe sciagnij to cos z dachu bo zalatuje na bmw. pozdro

Stasiek
17-05-09, 22:09
jestem otwarty na wszelkie porady
Krótka skrzynia biegów, kolektor 4-2-1 czyli bez katalizatora i jest jazda.

Kółka masz fajne ale szkoda że białe ramiona.

UKŁAD HAMULCOWY:seria
O i już cyganisz bo zaciski i bębny masz w czerwony puszczone

Kupiłeś odpowiednie auto

Janek
17-05-09, 22:31
Kupiłeś odpowiednie auto - Stasiek swiete slowa :idea:

Sciagnij tylko to cos z dachu, naklejki i bedzie gitara.
Ladna sztuka, niech sluzy :grin:

BOMBA
18-05-09, 00:48
chyba ma wlepke na nadkolu Protec?ladna qupetka w fajnym kolorze,z przodu nawet nisko siedzi:) niech sluzy jak najdluzej

wnucor
18-05-09, 06:21
no bardzo ladna sztuka. posadzic tyl i zdjac ta płetwe rekina i bedzie gitara :D kumpel mial identyczna z tym samym silniczkiem i jest bardzo dynamiczna. pozdrawiam i zycze bezawaryjnej jazdy

Randall
18-05-09, 09:25
mial identyczna z tym samym silniczkiem i jest bardzo dynamiczna

zartujesz prawda ?

mumin13
18-05-09, 09:51
Dzięki wszystkim za dobre słowa,dzisiaj spróbuje podgrzać te naklejki i pozdejmować pozdro :-D

MISIEK
18-05-09, 12:09
Ladna coupeta dbaj o nia a napewno bedziesz zadowolony,

jak poznasz więcej osób z klubu to już całkiem zaczniesz modzić

<prawda> he he he
jak bedzie mial problem z ta lepa to daj mi znac , ja tez zdzieralem i mam kilka spsobow, wpadnij na spota to oblukamy na zywca

sciagnij to cos z dachu bo zalatuje na bmw
tez jestem tego zdania

Powodzenia w modach Pozdro

bamse
18-05-09, 14:00
ladna seryjna coupetka :) pewnie niedlugo, sądząc po wypowiedziach... co do lepek i rekina na dachu:

posadzic tyl i zdjac ta płetwe rekina i bedzie gitara

naklejki i bedzie gitara ściągnąć oczywiście...

Mrozio widziałeś :?: biała felga z polerowanym rantem :)

martin
18-05-09, 14:19
kolor ładny i alu tez mi sie widza jesli mozesz to dodaj fotki samych alu a co do reszty to rekin i naklejka do wywalenia i czekam na pierwsze mody powodzenia

mRoZiOo
18-05-09, 14:29
Bamse ta fela to mi się od razu w oczy rzuciła - super połączenie :P tylko zrób lepsze foty

Randall
18-05-09, 15:12
Polaczenie bieli i polerki ładne ale wzór :573:

Max_Damage
18-05-09, 18:02
autko jak autko...jakoś nie lubię komentować seryjnych autek...
nalepki polej gorącą wodą i same zejdą:P

felunie spoko, ale jak dla mnie za wysoko...;/
powodzenia w modach....

mumin13
19-05-09, 12:38
gorąca woda pomogła :grin:
płetwy rekina i nalepek H już nie ma,dzięki za podpowiedź

tomasz600
19-05-09, 16:42
Kolor ok ale bez szału...ładna seria, pomyśl nad niższym profilem bo wygląda troche balonowo ;)
...niech wiernie służy i powodzenia w modach :)

Stasiek
20-05-09, 07:52
kumpel mial identyczna z tym samym silniczkiem i jest bardzo dynamiczna
No ja też miałem - strasznie dynamiczna, przede wszystkim w serii :lol:

mumin13
30-05-09, 17:21
Pierwsze mody :-) dokładka pod zderzak

tomasz600
30-05-09, 17:36
fajnie ze dokladka ale jak widzisz nie pasuje do tego auta-rysy auta sa zupelnie inne a dokładka jest obła, to moze by predzej w jakims golfie III znalazla zastosowanie. Do Twojego modelu sa swietne dokładki proste i bardziej pasujące(jak na foto)...zreszta kwestia gustu :D

sese
30-05-09, 18:02
zreszta kwestia gustu :D
no wlasnie, wiec po co ten wywód? :P

mi sie podoba, musze jeszcze na live obczaic, trzeba przyznac ze autko to masz zadbane :)

Fugaci
30-05-09, 20:55
Ta dokładka ze zdjęcia tomasza jest super! Ale ta co masz Ty może mniej pasuje ale też mi się podoba :)

Ja też jakąś dokładke bym chciał do swojego sedana, ale od vti nie moge dorwać a te wszystkie inne wydają mi sie "golfiarskie" :(

tomasz600
31-05-09, 00:14
no wlasnie, wiec po co ten wywód? :P

bo MAM TAKA OCHOTE WYRAZIC swoja opinie
zaraz 10 sie rzuci ze wlasnie pasuje...to jak adidasy do garnituru...no mowie...kwestia gustu

mumin13
31-05-09, 21:33
tomasz 600
jak wyrażam swoją opinie o czymś to pisze że mi się coś podoba albo nie, a nie jak napisał sese jakieś wywody i porównania stosujesz, może w twoich stronach się nosi adidasy do garniaka :?: nie wiem

tomasz600
01-06-09, 16:56
tomasz 600
jakieś wywody i porównania stosujesz, może w twoich stronach się nosi adidasy do garniaka :?: nie wiem
OOO gościu...w moich stronach?? przyjedz i zobacz czy sie nosi...dla mnie Twoja hanka z ta dokladka wyglada jak garniak i adidasy i to jest porownanie dla mojej opinii, jesli ktos ma inną to po to jest forum.

Pawel JBL
20-07-09, 21:10
wszystko spoko powodzenia w modach :) dupeczka w dół troszku:) i dokładka przód nie pasuje ;)

mumin13
22-01-10, 16:36
zimowa sesja

mloDy
22-01-10, 16:43
zimowa sesja
Trochę mizerna ta sesja.. Bardziej bym to nazwał zimowym zdjęciem.. Dodaj więcej! :)

walkiria
22-01-10, 19:34
nie widziałem wcześniej tego tematu,
hania jak siostra mojej, kolorek identyko,
lusterka wsteczne widze (ja mam w kolorze auta) też identyko

ale mi się nie podobają, wolałbym orginał, ale taką kupiłem, teraz trudno takie znaleźć orginał do coupe od nie-anglika elektr. regul. w rozsądnej cenie.

mumin13 swoje lusterka kupowałeś czy już były takie (tzn. M3 look) jak kupiłeś hanie?

mumin13
22-01-10, 23:48
kupiłem bo mi sie podobały na zdjęciu :) ale na szczęście oryginalne zostały, na wiosne pewnie wrócą

MISIEK
28-01-10, 11:49
wszystko ładnie ale te mk3 trzeba w kosz wywalic, nie myslales zeby przerobic tylne lampy pod usdm

mumin13
28-01-10, 12:09
wszystko ładnie ale te mk3 trzeba w kosz wywalic, nie myslales zeby przerobic tylne lampy pod usdm

myślałem też żeby przednie pomalować i widze że tobie to zajebiście wychodzi (pasowało by sie kiedyś dogadać) bo sam mógłbym to zje...

marcinsnk
28-01-10, 12:53
myślałem też żeby przednie pomalować i widze że tobie to zajebiście wychodzi (pasowało by sie kiedyś dogadać) bo sam mógłbym to zje...
heh Misiek juz ma wprawe w rozklejaniu przednich lampionów:P Autko mi sie podoba wiadomo zdjecia tego nie oddają:) a kolektorek już kupiony??:)

mumin13
28-01-10, 23:54
kolektorek kupiony i zamontowany :)

7dj83r8f78t4alf8