PDA

Zobacz pełną wersję : 10 Jubileuszowy Rajd Mielecki 12.09.2010

walkiria
25-08-10, 23:42
co roku przegapiam albo oglądam końcówkę, teraz pilnuje tematu,
może mielec odwiedzą przy tej okazji forumowicze hcp, a może ktoś chce startować ??

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

12 września 2010 roku X Jubileuszowy Rajd Mielecki

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Mielca

Gościem Honorowym X Jubileuszowego Rajdu Mieleckiego będzie Maciej Wisławski

Patronat medialny nad imprezą obejmują: TVP Rzeszów, Radio Rzeszów, Tygodnik KORSO, portal To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Trasa Rajdu Mieleckiego przebiegać będzie ulicami miasta i okolic
Zlokalizowanych będzie 11 prób sprawnościowych o nawierzchni asfaltowej

info i zgłoszenia - To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

start w centrum czyli przed domem kultury al.niepodległości godzina... pewnie jak w latach ubiegłych, okolice 9-10 -tej

walkiria
12-09-10, 22:18
w temacie cicho, ale HCP z RMI było w koplecie + goście w EM-ce z RDE :)

wiele nie pstrykałem, wolałem popatrzeć :cool:

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

standardowo filmy na youtube już ktoś wrzucił, nie moje ale proszę -

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

specjalnie dla największego fana załogi i auta czyli rogala ;)
nie ma śmiania !! , kierowca dawał radę, OS na pks-ie od 2.41 taką rajdówką to naprawdę, szczery :respekt:
hah, momentami poldek na trzech kółkach jedzie :clap:

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

ok. godz. 16.30 jechałem za poldkiem ul. Chopina i niestety, ledwo jechał, problemy z wbiciem każdego biegu , nie wchodził na obroty, kroplówka/może już reanimacja by się przydała

civic też się spisywał, właścićel zarejestrowany tu na HCP z tego co się dziś dowiedziałem, nie znam, na spoty nie przyjeżdża :patyk:

FFFFFAAAJNIE BYŁO :D

marcin_g2
16-09-10, 18:32
poldonem koles mistrz:D najlepszy z tych filmików... temu w zetce chyba pomylilo sie z driftem, bo czasu to raczej przez to nie robil:D

Mlynek
16-09-10, 20:38
temu w zetce chyba pomylilo sie z driftem, bo czasu to raczej przez to nie robil:D

kierowcy na czasie nie zależało, jeździł sobie po prostu bardziej "pod publikę",
zresztą jak w ubiegłym roku jeździł tak samo to... wygrał :D

7dj83r8f78t4alf8