PDA

Zobacz pełną wersję : 2:1 dla civic

16-04-06, 18:05
krotko mowiac i nie chwalac sie bylo tak:

1.ja kontra civic sedan v-tech (160KM) wynik= 2-3 dlugosci dla mnie
2.ja kontra prelude 2.0 wlasciciele chyba z forum tez na moja korzysc a ile moze powiedziec jesli bedzie chcial
3.ja kontra astra gsi (z ta co stawal Luczar) moja przegrana 2-3 dlugosci
4.........a obiecalam sobie ze kupie civica i zakoncze sciganie..... hmmm

MacK
16-04-06, 19:41
no widzisz, pewnie ten ON w benzynie pomógł :mrgreen:

a na poważnie jakiego masz tego civic'a? jaka wersja, silnik? bo nic o nim nie wiadomo :???:

16-04-06, 20:43

1.ja kontra civic sedan v-tech (160KM) wynik= 2-3 dlugosci dla mnie --?? v-tech ?? może vtec !?
2.ja kontra prelude 2.0 wlasciciele chyba z forum tez na moja korzysc--- ???? chyba masz B16B , jeden z kilku w Polsce ! ---a ile moze powiedziec jesli bedzie chcial
3.ja kontra astra gsi (z ta co stawal Luczar) moja przegrana 2-3 dlugosci --- ta astra jest królikiem tego miasteczka , czas Panie i Panowie na H22A w np. cifie V gen :mrgreen:

kuber
16-04-06, 21:09
nie wiem Dudek co masz pod maską ale :

3.ja kontra astra gsi (z ta co stawal Luczar) moja przegrana 2-3 dlugosc
sedan vti mógł mieć zły dzień bo za duża rozbieżność między gsi a sedanem vti z tego co piszesz to wynika że miedzy gsi i vti byłoby 4-6 długości, Luczar jak się gonił z gsi to niewiele przegrał napewno nie 2 długości.

2.ja kontra prelude 2.0 wlasciciele chyba z forum tez na moja korzysc
jeśli masz od d16z6 w góre to pralka 2.0 nie ma co stawać koło Ciebie bo wynik przesądzony (mniej więcej) :)

Pozatym ładne kille hyh:)

pit
16-04-06, 21:27
panie coś tu bajacie nieźle, jak napiszesz co masz pod maską to może zmienisz moje zdanie ale to musiałby być swap na d18 albo k20 ale wtedy dziwiłoby mnie, że przyjechałeś odpowiednio tal daleko za GSi i w ogóle za GSi.

pozdro pit

Luczar
16-04-06, 21:52

???? To albo Ty nie masz ''golasa '' (może masz turbinke? kompresor? inny silnik niż seryjnie? a może B16A1 w żelazku? bo oczywiście zakładamy że Twoim żelazkiem mykałeś) albo civic Vti miał tylko 2 pierwsze biegi lub jechał na wstecznym.

16-04-06, 22:50
heheh niedowiarki z was straszne:)
jedyny samochod do jakiego jest porownanie to czerwona astra gsi z ktora sie scigal luczar bo ona jechala bez zmian!! dostalem 2-3 dl od niej!!
co do hondy sedana vti czy v-tec nie wazne to nie twierdze ze to jakis zdrowy egzemplaz, ale widzialem tez co zrobila z honda preluda 2.0 wiec jakas moc ma!!

inna sprawa to taka ze chyba nikt z was nie powie o swoim samochodzie ze ma moc taka jaka pisze w katalogach, i ja tez tak nie mowie napewno ok 20 KM mi sie po lace rozbieglo:) jedynym autkiem to kadet GSI tez sie luczar scigal o nim mowia wlasciciele ze jak sie zbliza do seri to bedzie super, no ale co jak co laduja w niego duuuzo dobrych i tylko orginalnych czesci i dzieki temu seria moze wroci:)

a ja mam czerwongo civica nic specjalnego i mocnego wazne ze jedzie:) d16a6 :roll:

ariadna111
16-04-06, 22:55

2.ja kontra prelude 2.0 wlasciciele chyba z forum tez na moja korzysc a ile moze powiedziec jesli bedzie chcial

Przede wszystkim ustalmy jedno raz na zawsze nie v-tech, nie V-tec, nie vtec tylko VTEC !!!! Jestem przekonana, że Civic'a VTi w sedanie nie wyczesałbyś choćby klękały narody. Mówię tutaj o aucie a nie o kierowcy sedana, który może myślał że chcesz go dogonić i powiedzieć, że ma kawał dobrego serca pod maską :> Różnica wagi nawet nie tłumaczy tego, że mógłbyś to auto wysmyknąć.
Kuba mówisz, że 2,0 Preluda i Civic VTi to rezultat jest znany, tak masz rację ale przy starcie ta Prelka odejdzie. Na 400m nie ma szans ale start nalezy do niej.
Na dwie, trzy długości to może zrobisz taki silnik jak ja mam d15b2 ale ludzie opanujmy tę mitomanię i bajanie, w życiu nie masz szans do b16a2. To tak jeszcze do Twej info Civic VTEC to 125 kucyków, Civic DOHC VTEC to 160 KM zarówno ten jak i ten, zakładając takie same warunki kierowców, powinny Cię zmiażdżyć ..... no chyba, że zalałeś Shell 99 V-power Recing Ulitimate Verwa +ON wtedy nie mam pytań ;)
A może oni startowali na wstecznym hmmm :?: Czy dzisiaj jest 1 kwietnia ?
Graty killów :mrgreen:

kuber
16-04-06, 23:07
inna sprawa to taka ze chyba nikt z was nie powie o swoim samochodzie ze ma moc taka jaka pisze w katalogach

zgadzam się Mack jak kiedyś był na hamowni to mu wyszło nie 125 tylko 129 koników:D

Kuba mówisz, że 2,0 Preluda i Civic VTi to rezultat jest znany, tak masz rację ale przy starcie ta Prelka odejdzie. Na 400m nie ma szans ale start nalezy do niej.

eee mysle że vti ją miesza na całej długości, jechałem kiedyś na ćwiartke z pralką 2.0 to pierwszy drugi bieg mniej, więcej równo a jak wbijam 3 to już odskakuje, chyba że fuksa miałem ;)

Luczar
16-04-06, 23:13

Przede wszystkim ustalmy jedno raz na zawsze nie v-tech, nie V-tec, nie vtec tylko VTEC !!!! Jestem przekonana, że Civic'a VTi w sedanie nie wyczesałbyś choćby klękały narody. Mówię tutaj o aucie a nie o kierowcy sedana, który może myślał że chcesz go dogonić i powiedzieć, że ma kawał dobrego serca pod maską :> Różnica wagi nawet nie tłumaczy tego, że mógłbyś to auto wysmyknąć.
Na dwie, trzy długości to może zrobisz taki silnik jak ja mam d15b2 ale ludzie opanujmy tę mitomanię i bajanie, w życiu nie masz szans do b16a2. To tak jeszcze do Twej info Civic VTEC to 125 kucyków, Civic DOHC VTEC to 160 KM zarówno ten jak i ten, zakładając takie same warunki kierowców, powinny Cię zmiażdżyć ..... no chyba, że zalałeś Shell 99 V-power Recing Ulitimate Verwa +ON wtedy nie mam pytań ;)
A może oni startowali na wstecznym hmmm :?: Czy dzisiaj jest 1 kwietnia ?
Graty killów :mrgreen:

Nic dodać, nic ująć. Słuchaj, wpadnij za tydzień w niedziele na kręgle to staniemy razem na światłach. Też mam B16A2 i waga prawie ta sama co w civie sedanie. Zobaczymy o ile długości mnie weźmiesz, oki? Będziesz?

P.S. no chyba, że Cię źle zrozumiałem i nie ścigałeś się z tymi furami swoją czerwoną Hanką...

ariadna111
16-04-06, 23:33
Temat mnie zaintrygował i : D16A6/D16A7 - 110KM - SOHC jest to poprzedniczka d16z2 i jakby nie patrzeć silnik ma moc 110 KM w takim wypadku śmię twierdzić, że chyba raczej nawet na dwie, trzy długości nie odejdziesz d15b2.
Powtórzę, zakładająć że silnik jest zdrowy (mówisz, że nie kręcony) to : D16A6/D16A7 - 110KM - SOHC
Czy są jeszcze jakies pytania ??

Propozycja Luczara jest jak najbardziej słuszna, myślę że chętnie nawrócisz nas niedowiarków i pokarzesz tę moc swojego Civic'a. Masa Del Sola i Civic'a sedana jest prawie porównywalna więc zapowiada się ciekawy pojedynek :)

17-04-06, 09:51
a ja mam czerwongo civica nic specjalnego i mocnego wazne ze jedzie:) d16a6 Panowie, ktoś kto opisuje killa powinien w podpisie albo pod avatarem mieć opis silnika albo od tego zacząć post a nie dopisywać to po wielu prośbach. Może tu wszyscy wszystkich znają, nie wiem, jeśli nawet to przecież czasem jedzie się nie swoim autem.

pit
17-04-06, 10:40
widzę, że dalej nie masz zamiaru napisać co ma pod maską Civic, którym jechałeś, więc taka rada na przyszłość po prostu nie zaczynaj nowego tematu, wychodzę z założenia, że jeździsz 1,6 SOHC i pozostaje dalej niedowiarkiem, a skoro nie chcesz się pochwalić jaką moc skrywa to piekielne autko to śmiem twierdzić, że sam w to niewierzysz.
Jestem ludzikiem, który umie zwrócić honor jeśli się komuś należy, więc może odpowiesz na propozycję Luczara i zatkasz mi i innym niedowiarkom usta.

pozdrawiam pit

Panowie, ktoś kto opi proszę nie zapominać, że na tym forum znajdują się również kobiety, które często bardzo aktywnie biorą udział w dyskusji :wink: :smile:

17-04-06, 11:01
moze niech sie wypowie "macias" on to widzial to moze co nieco powie:)
jpsalem ze mam d16a6 i tu nie ma nic tajemnicy
z z luczarem bardzo chetnie stane i nigdy nie powiedzialem ze go objade!!!!!!!! ale stanac moge o ile autko bedzie sprawne i jechalo jak nalezy to czemu nie

Stasiek
17-04-06, 12:41
Czego nie?! Civa sedana vtec'a można zrobić, skąd wiadomo w jakim stanie jest motorek?
jest dużo innych czynników, przez które Civ sedan mógł dostac baty.
Taki civ jak ma Dudek i mój fabrycznie miały około 110KM ale słyszałem że na hamowni dawały nawet 119KM bez żadnych modów.
No ale Trzeba stanąć i sie przekonać:)

17-04-06, 12:55
Czego nie?! Civa sedana vtec'a można zrobić, skąd wiadomo w jakim stanie jest motorek?
jest dużo innych czynników, przez które Civ sedan mógł dostac baty.
Taki civ jak ma Dudek i mój fabrycznie miały około 110KM ale słyszałem że na hamowni dawały nawet 119KM bez żadnych modów.
No ale Trzeba stanąć i sie przekonać:)

heheh ja juz stawalem teraz twoja kolej stasiek:)

soprano
17-04-06, 17:31

dudek_rz oświec mnie... co masz pod maską... albo topik wcisnę do śmietnika ku przestrodze innym

Stasiek
17-04-06, 19:29
[quote="dudek_rz":dz67hwnz]krotko mowiac i nie chwalac sie bylo tak:

dudek_rz oświec mnie... co masz pod maską... albo topik wcisnę do śmietnika ku przestrodze innym[/quote:dz67hwnz]
silniczek D16a6 to 110 koniów.... a potrafi wieleeeee.....
Jacek, temat obgadany na dzisiejszym spocie, Vtec'a da się objechać jeżeli jest on w takim stanie w jakim jest.
Dudek?..Hmmmm.... coś mam wątpliwości czy z nim stawac :)
Z tym dolotem dobra sprawa.
ZOBACZYMY

17-04-06, 22:11
Hmm. To ten 'fałtek' Musiał olejem pluc z rury wydechowej chyba. Nawet jak mu wcieło 40 koni to ma nadal więcej. Coś mi tu niegra.
Sprawa się wyjaśni jak staniesz z luczarem.
Ja na spocie w mielcu miałem okazje stanąć z takim autem i naprawde mi odeszło. A miałem zmierzone 87 koni Plus lekkie koło i mniejsza wage auta. Ale nie dam wiary że robi B16.

Luczar
17-04-06, 23:06
[quote="dudek_rz":1z57qxkx]krotko mowiac i nie chwalac sie bylo tak:

dudek_rz oświec mnie... co masz pod maską... albo topik wcisnę do śmietnika ku przestrodze innym[/quote:1z57qxkx]

Jacek przeczytaj posty wyżej. Tam Dudek pisze jaki ma motor. Topica nie zamykaj bo ciekawie się rozwija, a przestroga dla innych to nijaka

soprano
18-04-06, 08:41
Jacek przeczytaj posty wyżej. Tam Dudek pisze jaki ma motor. Topica nie zamykaj bo ciekawie się rozwija, a przestroga dla innych to nijaka
nie zauważyłem/przeoczyłem oops :oops:
sorki
ale i tak coś nie teges... :shock:

18-04-06, 09:17
hehe no jakie zamieszanie wprowadzilem:) stasiek myslisz ze ten stozek cos daje bo ja w to watpie!!
a z zuczarem bardzo chtenie stane, kwestia tylko ile mi odjedzie????

19-04-06, 10:57
2.ja kontra prelude 2.0 wlasciciele chyba z forum tez na moja korzysc
jeśli masz od d16z6 w góre to pralka 2.0 nie ma co stawać koło Ciebie bo wynik przesądzony (mniej więcej) :)
na temat teorii stosunku moc-masa,moment obrotowy-pojemność możnaby się doktoryzować ale po co , skoro liczy się praktyka !

Myślę że nad całą dyskusją czuwa Ś.P. Stanisław Lem , to Jego klimaty.

20-04-06, 21:07
witam

wiec tak: wynik wszyscy co stali dokladnie na 1/4 twierdza ze 2:0
choc za drugim razem nie obeszlo sie bez problemow z drugim biegiem (duza strata) ale nie bylo naj gorzej

a reszta co i jak niech powie LUCZAR

LUCZAR spox KOLES pozdro moze nie bedzie na mnie zly :)
a jesli luczar nie chce sie chwalic to temat zalozylem ja i ja tez prosze o zamkniecie go !

Rafałek
20-04-06, 22:40
Rowniez bylem swiadkiem pojedynku i rzeczywiscie Dudek na 400 m wygral 2 razy z Del Solem. Za to przegral z VTi w budzie "jajko" - o ile to sie tak nazywa :) Jak na 110 KM to ta Honda swietnie fruwa. Pamietam, ze w tamtym sezonie koles o xywie Merfi zrobil na tym samym silniczku czas 15,6 czyli mozliwe, ze to Hondy tak jezdza, a dla porownania 5-drzwiowy VTi, z ktorym sie scigal Dudek krecil czasy po 16,3-4 (ale z siedzeniami i na 17stkach).

Stasiek
20-04-06, 22:54
Dudek_rz ja z Tobą nie staje
mój chyba nie da rady :oops:

Merfi zrobil na tym samym silniczku czas 15,6 czyli mozliwe, ze to Hondy tak jezdza,
P.S. Merfi nic nie dłubał w motorku?

pit
21-04-06, 08:28
no cóż pozostaje mi być konsekwentnym i zwrócić honor, pogratulować i przyznać, ze byłem niedowiarkiem.

tak trzymaj, pozdrawiam pit

Luczar
21-04-06, 12:20
No cóż, ja bym raczej powiedział, ze było 1:1. Pierwszy start na korzyść dudka (pozostało mi przyzwyczajenie z zimówek i startowałem z niskich obrotów), ale jeśli chodzi o drugi start to dziwie się, że tamci ''koledzy'' stwierdzili że punkt dla Dudka, jak ja dokładnie widziałem, że mój zderzaczek wyraźnie był z przodu (w ogóle nie widziałem Cię nawet kątem oka). Trzeba jednak przyznać, że Civ Dudka kręci się pierwsza klasa!!! Mam nadzieje,że jeszcze będziemy mieli okazje stanąć na światłach na jakimś spocie HCP.

A może zrobimy wyścigi na 500m? Bo na 400m to widze, że solka się zabardzo nie nadaje (Amerykańce skubańcy specjalnie zrobili 1/4 mili żeby Vti pogrążać, bo ono pokazuje pazurki dopiero gdzieś na 350 metrze ;) ).

Pozdro dla Dudka i dzięki za ściganko ( Ci ''kuledzy'' wygadani co byli z nami to część sławetnego PSWU? Jeżeli tak to ..... :???: .... :mrgreen: :lol: )

Samochód Dudka: To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. ... 43384d0458 (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

22-04-06, 18:21
rzeczywiscie przepraszam za pomylke. drugi start ci co widzilieli powiedzieli ze byl dokladnie remis (bardzo duzy błąd z mojej strony, problemy z wsadzeniem drugiego biegu i tu strata nie do nadrobienia) ale pierwszy raz byl ok 2-3 dlugosci mowia same za siebie(przynajmniej z tego co slyszalem przez otwarta szybe nie slyszalem u luczara wolnych obrotow i wg mnie obroty mial oki) no ale nie mam nikomu nic za zle!!
Nawet wynik 1:1 mnie bardzo zadowala, choc jestem pewien i moge udowodnic wynik pierwszego razu ze nie byl przypadkowy :) i podejrzewam ze jesli wszystko bylo by oki z biegami bylo by ?:0 :)

Liczar to nie moje auto:/

A musze sie pochwalic jeszce moja przegrana z civiciem ponoc 180KM 2-3dl ale pozyjemy poczekamy i moze i jaego sie polknie :wink:

pozdro dla nie dowiarkow :mrgreen:

MacK
22-04-06, 19:26
pozdro dla nie dowiarkow
zobaczymy - uwierzymy :mrgreen:
BTW dajcie znać na priv jak będzie się jakaś masakra szykować to przyjadę uwierzyć :razz:

kuber
22-04-06, 21:23
BTW dajcie znać na priv jak będzie się jakaś masakra szykować to przyjadę uwierzyć

Święte słowa :mrgreen:

23-04-06, 23:21
heheh straszyliscie mnie Luczarem czyli wnioskuje ze on naj szybszy z tego forum jest, nie balem sie, stanolem, bylo jak bylo :mrgreen: dla mnie raczej ok biore pod uwage tylko start pierwszy drugi nie udany z mojej strony ale i tak bylo oki. A nie dowiarkom nie bede nic pokazywal udowadnial moge skierowac tylko do luczara bo chyba nikt lepiej jak on i ja nie wiedza jak bylo :grin:

Stasiek
24-04-06, 00:50
heheh straszyliscie mnie Luczarem czyli wnioskuje ze on naj szybszy z tego forum jest
Oj nieee, nikt nie powiedział że luczar wiedzie prym! Ma Vtec'a i zdrowe autko ale w Hondapodkarpacie jest jeszce troche maszynek które Cię zrobią : myślę że maciek1204 lub Matti nie wspominając Kukiego (to by był pogrom zelazka :mad: )
No i ja myślę się z Tobą kiedyś postawić
Pożyjemy zobaczymy!!

24-04-06, 09:37
no gsi tez bylo straszone Luczarem a potem jeszcze Kukim ktory mial obronic honor hondy i z tego tak wnioskowalem:)

ariadna111
24-04-06, 10:05
Nikt nikogo tutaj nie straszy, bo to z deka dziecinne żeby tak zagrywać - wg. mnie. Raczej chodziło o porównanie, a nie straszenie.

Ps. A teraz przyznaj się co masz tam grzebnięte :mrgreen: :mrgreen:

soprano
24-04-06, 22:14
Rowniez bylem swiadkiem pojedynku i rzeczywiscie Dudek na 400 m wygral 2 razy z Del Solem. Za to przegral z VTi w budzie "jajko" - o ile to sie tak nazywa :) Jak na 110 KM to ta Honda swietnie fruwa. Pamietam, ze w tamtym sezonie koles o xywie Merfi zrobil na tym samym silniczku czas 15,6 czyli mozliwe, ze to Hondy tak jezdza, a dla porownania 5-drzwiowy VTi, z ktorym sie scigal Dudek krecil czasy po 16,3-4 (ale z siedzeniami i na 17stkach).

no ja rowniez tak jak pit niedowierzalem... ale teraz zwracam honor :oops: ... co nie zmienia faktu ze pare aut bym chetnie zwazyl a pozniej shamowal solidnie.... :twisted:
cos tu za dobrze lata albo cos jest za mocno popsute :?: sam nie wiem czego nie wiem :twisted: a moze zwykle dysproporcje masowe, ale tak duze :shock:

MacK
25-04-06, 07:30
a moze zwykle dysproporcje masowe, ale tak duze
masa zabija niestety silniki wysokoobrotowe :neutral:

Luczar
25-04-06, 15:47
Nikt nigdy nic nie mówił, że mam najszybszą furkę w klubie. Prym wiedzie Kuki, a jeśli chodzi o CRX IIgen to trzeba to sprawdzić na prostej ;) Jeśli chodzi o GSI to akurat na to najmocniejsze i podrasowane trafiłem, które po rozmowie z właśćicielem miało ważyć niby 1150 (ciekawe, że właścicel nie znał masy swojego autka :???: ;) ). Niestety sytuacja na 400m nie wygląda różowo jak Mack napisał dla ciężkich wysokoobrotówek. CAłkiem inaczej by się to przedstawiało, jakby np. ścigać się na odcinku 1km. Mnie tylko rozwaliło stwierdzenie ''profesjonalistów'' z PSWU, że mam ciulowy samochód bo tyle kosztuje co 5 GSI a Kadett mnie objechał ;) No cóż, pewnie powinienem go sprzedać i coś szybkiego z lat 80 kupić :smile:

pit
25-04-06, 17:11
nawiązując do słów Luczara

Ci "profesjonaliści" po dziś dzień nie kumają, że Nasz klub zrzesza miłośników marki a nie maksymalnego buraczenia się na drogach. Jakoś tak się przyjęło, że oba kluby są wrogo do siebie nastawione, a przecież nie chodzi tu o rywalizację bo ściganki uliczne, palenie gumy i inne bzdury to domena PSWU, pammiętam jeszcze zaczątki PSWU czyli street racers i skupianie się na parkingu gdzie kolejno wyjeżdżali kolesie i robili chmurę dymu na przemian, to ze spalonej gumy, to ze spalonego sprzęgła.

A kupowanie samochodu tylko po to żeby zap...... na 1/4 mili hymmmm... jest dla mnie pozbawione sensu, co innego jeśli można na tym zrobić konkretne pieniądze, z innej strony jeśli to pasja to też nie widzę w tym nic złego, ale to wykluczam, kiedy "widze" tyle "jadu" w niekturych wypowiedziach, dziwna taka pasja, która geneguje tyle negatywnej energii. Większym paradoksem jest to, że to co napisałem nie koniecznie dotyczy wypowiedzi osób bezpośdenio ścigających się... (detali nie znam bo nie loguje się na PSWU i nie mam podglądu na te wypowiedzi).

Ale tak jest zawsze, że jednostki zacierają dobre wrażenie, osobiście znam kilka osób z tego popularnego w Rzeszy klubu i są to naprawdę spoko goście, ba mało tego Ci których miałem na myśli naprawdę znają się na rzeczy (i bynajmniej nie chodzi mi u umiejętność spalenia opony do wystrzału). Więc nie rokuje nagłego cofniećia wzjaemnych uprzedzeń i niechęci, ale może faktycznie lepiej czasami zważać co się pisze mając świadomość, że nikt nie będzie patrzył na to, że posta napisał ten właśnie user a opinia zostanie automatycznie zapisana na koncie całego klubu (jengo bądź drugiego).

wielkie sory za OT, jeśli ten post się tu nie nadaje to proszę go gdzieś przenieść, jeśli w ogóle się nie nadaje to można go skasować.
Osobiście wolę wydawać pieniądze na Kobiety a nie na tuning, z całym szacunkiem dla tych którzy mają na odwrót - kazdy kocha coś innego.

pozdrawiam pit

MarcinCz
25-04-06, 17:58
Mnie tylko rozwaliło stwierdzenie ''profesjonalistów'' z PSWU, że mam ciulowy samochód bo tyle kosztuje co 5 GSI a Kadett mnie objechał No cóż, pewnie powinienem go sprzedać i coś szybkiego z lat 80 kupić
albo najlepiej sprzedaj i kup 5 kadettów gsi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

25-04-06, 22:35
hmmmm kilka slow wyjasnien!!!

z tej grupki osob ktore tam staly to tylko chyba ja cos pisze na forum PSWU ale NIE NALEZE DO NICH I NIE BEDE!!!!! a oprucz mnie nikogo z PSWU nie bylo to bylo male sciganko mialo byc tylko Ja i Luczar ale pytalem Luczara czy nie ma nic przeciwko ze przyjedzie jeszcze inna honda a ci kolesie byc moze przyjechali z nim!! a inni niech se mowia i obgaduja mi to wisi i powiewa!!!!

a po drugie glownie chodzilo mi o to ze wiekszosc z was nie wiezyla mi ze objechalem vti no i proponowali stanac z luczarem a ja nie mialem nic przeciwko i sie zgodzilem!!

a stawac na 1km tez moglbym no ale nie honda wczesniej maialem calibre no i sie stawalo a na koncu bylo ok 250km/h i to nie bylo smieszne ale wrazenia ludzi z pobocza byly bezcenne ale cali juz sprzedana wiec nic z tego

pozdro

Fiołek
25-04-06, 22:43
Mnie tylko rozwaliło stwierdzenie ''profesjonalistów'' z PSWU, że mam ciulowy samochód bo tyle kosztuje co 5 GSI a Kadett mnie objechał ;) No cóż, pewnie powinienem go sprzedać i coś szybkiego z lat 80 kupić :smile:

Pozyjemy, zobaczymy... Wyścigi na 400 metrów już 3 maja, a Kuki i GSI to chyba ta sama klasa, więc się zobaczy jak to będzie wyglądało...
Luczar, a Ty startujesz?

PS. No i jeszcze ITR Rafała...

Luczar
26-04-06, 21:11
Luczar, a Ty startujesz?

Nie bardzo, bo:
1. Brak kasy
2. Samochód będzie w tym czasie w Jasle, przybęde jako obserwator z kumplem (Vectrą DOHC 150 KM, ah te Ople ;) )
3. Nie mam czym... Solka to fajny bulwarowiec, ale jak się przekonałem, na 400 się nie nadaje :razz:

soprano
26-04-06, 22:19
>>>>>> Niestety sytuacja na 400m nie wygląda różowo jak Mack napisał dla ciężkich wysokoobrotówek. CAłkiem inaczej by się to przedstawiało, jakby np. ścigać się na odcinku 1km. Mnie tylko rozwaliło stwierdzenie ''profesjonalistów'' z PSWU, że mam ciulowy samochód bo tyle kosztuje co 5 GSI a Kadett mnie objechał ;) No cóż, pewnie powinienem go sprzedać i coś szybkiego z lat 80 kupić :smile:

ja bym chetnie sie ustawil z jakims ""profesionalista"" na ""prawdziwy"" stret...
trasa A4 krakow rzeszow w piatek przed dlugim weekendem...
dowiedzial bym sie ile ""profesionalista"" umie a ile mowi...

MarcinCz
26-04-06, 23:20
ja bym chetnie sie ustawil z jakims ""profesionalista"" na ""prawdziwy"" stret...
no jacek taki wyścig też byłby ciekawy tylko że teraz na tej trasie jest za dużo remontów

Fiołek
27-04-06, 18:17

Też macie głupkowate pomysły... Wyścig na ulicy między samochodami. Śmieszne. Jak dla kogoś wyścigi na 400 m są mało profesjonalne (bo w sumie tam trzeba wydać kupe kasy żeby auto "jeździło" jak należy, a nie każdego na to stać), to się zapiszcie na KJSy, tam też się można wykazać i wtedy będzie wiadomo kto jest "profesionalistą", a nie po ulicach, gdzie można zabić nie tylko siebie, ale także innych...
A pozatym jak się nie mylę, to A4 to jest trasa Kraków-Katowice, czyli "autostrada", więc już na pierwszy rzut oka nie masz żadnych szans z byle jakim, szybszym od Twojego, autem.

pit
27-04-06, 19:02
Katowice, czyli "autostrada", więc już na pierwszy rzut oka nie masz żadnych szans z byle jakim, szybszym od Twojego, autem.

Myslę, ze Jacek miał na myśli trasę Rzesza-Krak a nie autostradę i w dodatku przed weekendem więc raczej zatłoczoną gdzie chodzi o naprawdę nie tylko szybkie ale i sprawne przejechanie trasy, gdzie trzeba być cały czas skupionym i posiadać konkretne umiejętności (hamulce także ale takie psychiczne), gdzie właśnie liczą się te umiejętności a moc samochodu być może jest nadal istotna ale w o wiele bardziej orgraniczony sposób.

to się zapiszcie na KJSy, tam też się można wykazać i wtedy będzie wiadomo kto jest "profesionalistą", a nie po ulicach, gdzie można zabić nie tylko siebie, ale także innych...

a tu się całkiem zgodzę!

pozdrawiam pit

Fiołek
28-04-06, 12:01
...posiadać konkretne umiejętności (hamulce także ale takie psychiczne), gdzie właśnie liczą się te umiejętności a moc samochodu być może jest nadal istotna ale w o wiele bardziej orgraniczony sposób.
pozdrawiam pit

Ja mam takiego kolege, że jak widze jak on jeździ to się zastanawiam, czy on wogóle ma jakiekolwiek hamulce, nie mówiąc już o psychicznych :) Dlatego uważam że ulica i to jeszcze tymbardziej zatłoczona jest mało ciekawym miejscem na ściganie, chociaż w "Taxi" i "Transporter" wygląda to bardzo ciekawie... No ale to tylko filmy :)

Ja czasami też lubie sobie szybko pojeździć, ale staram się nie szaleć za bardzo, bo z naprzeciwka zawsze może się trafić chociażby "taki drugi głupek jak ja", no a dwóch takich już się może nie zmieścić na ulicy :)

28-04-06, 12:27
a mam takiego kolege, że jak widze jak on jeździ to się zastanawiam, czy on wogóle ma jakiekolwiek hamulce, nie mówiąc już o psychicznych :) Dlatego uważam że ulica i to jeszcze tymbardziej zatłoczona jest mało ciekawym miejscem na ściganie, chociaż w "Taxi" i "Transporter" wygląda to bardzo ciekawie... No ale to tylko filmy :)

Ja czasami też lubie sobie szybko pojeździć, ale staram się nie szaleć za bardzo, bo z naprzeciwka zawsze może się trafić chociażby "taki drugi głupek jak ja", no a dwóch takich już się może nie zmieścić na ulicy :)
Zgadzam się ! Lepiej bym tego nie ujął !

Wiem że Jacek jeździ dużo ( ja swoim firmowym bolidem strzelam cirka 60000 km rocznie, Jacek chyba więcej? ) i miał chyba na myśli tabuny emerytów + "sprawiedliwych tirowców" dbających o ład i porządek przy zwężeniach czy zatłoczonych podjazdach :twisted: trasy Krak-Rzeszów. Przy odrobinie kultury i dobrej woli dałoby przejechać całą drogę o wiele szybciej!

soprano
03-05-06, 22:17
Myslę, ze Jacek miał na myśli trasę Rzesza-Krak a nie autostradę
dokladnie to mialem na mysli....

7dj83r8f78t4alf8