PDA

Zobacz pełną wersję : Civic vs BMW 5.. - 1:0

Stasiek
08-05-06, 00:29
Wracając do domu pare minut po północy dojeżdżam do świateł na obwodnicy koło dawnej POLFY (ustawiony w kierunku do Tesco) na pasie obok z dużą prędkością doszedł mnie BMW serii 5 starszy model (nie znam sie na tych bemkach ale to było coś takiego) (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.).
Widać było że kierownik chętny do zabawy :)
Zaświeciło się żółte światło i kierownik Bemki ruszył (oj nie ładnie :evil: ) no to ja za nim z opuźnieniem półtora długości samochodu.
Koniec jedynki - pół samochodu dla niego,
Koniec dwójki długośc samochodu dla mnie :mrgreen:
Trójka pewno było ze 3-4 dlugości dla mnie ale popuściłem nogę z gazu bo sie zaczął łuk i koleś doszedł bo cały czas cisnął ale załukiem kiedy już był długośc samochodu przede mną kontynuowałem i został dalekoooooo

Nie wiem jaką to pojemnośc miało i jakie moce mają te bemki ale to był pryszczyk :mrgreen:

kuber
08-05-06, 07:42
Nie wiem jaką to pojemnośc miało i jakie moce mają te bemki ale to był pryszczyk
od 1.8 się zaczynały :) Dobry Kill hyhy :)

DŻEJKU
08-05-06, 09:02
czyli jednym słowem zmasakrowałeś rekina:)
PS:
Stasiek czy ty masz na blendzie z tyłu naklejkę hondapodkarpacie? bo widziałem taką hondzię juz kilka razy na parkingu pod Tesco od strony pelczara...

Stasiek
08-05-06, 10:11
Stasiek czy ty masz na blendzie z tyłu naklejkę hondapodkarpacie? bo widziałem taką hondzię juz kilka razy na parkingu pod Tesco od strony pelczara...
Tak tak to moja :lol:

08-05-06, 13:17
no to moje gratulacje Stasiek

dolar
08-05-06, 21:45
haaahaaaaaa betoniarki trzeba zamiatac ! :twisted: ;)

pit
08-05-06, 22:22
niech bawarski shit wie gdzie jego miejsce - czyli na złomowisku, ostatecznie dresy mogą sobie nim pomykać, ich sprawa... niech się z maluchami ścigają buahahaha

brawo

Stasiek
08-05-06, 22:56
Dzisiaj znowu sie trafił mini kill ale juz nie było tak różowo.
Jechałem do roboty i na rejtana przed przejściem koło Championa wyrównałem do mercedesa na niemieckich blachach (na mercedesach też sie nie znam ale buda była taka) (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.).
Koleś też nie czekał na zielone i start wtopiłem bo zrobił mnie na około 2 długości ale dojechaliśmy do świateł koło Beverly hils i tu start mi wyszedł.
Nie było gdzie sie rozpędzić bo następne światła się zbliżały ale szliśmy mniejwięcej równo i to mi się podobało z tym że ja jeszcze na zimówkach to przy każdej zmianie biegu był pisk opon :???:
Podziękaowaliśmy sobie za porcje adrenalinki i skręciłem do roboty

MarcinCz
09-05-06, 12:34
no to gratuluje. widze że ostatnio ścigasz ostro autko :mrgreen:

09-05-06, 21:03
gratulacje szkoda ze nie wiadomo jakie wilniki u rywali bo to naj ciekawsze:)

powiedz mi jeszcze gdzie do tej pracy jezdzisz i o ktrrej i ktoredy bo ja jakos nigdy na sciganko cie nie moge namowic moze wtedy cie dorwe:)

Stasiek
09-05-06, 22:18
powiedz mi jeszcze gdzie do tej pracy jezdzisz i o ktrrej i ktoredy bo ja jakos nigdy na sciganko cie nie moge namowic moze wtedy cie dorwe:)
He he, najczęściej kończe tobote o 22godz i wracam tak koło 22:30 przez rejtana i lwowska (pracuję w tesco :mrgreen: )
czasami też wracam od dziewczyny po północy i wtedy jadę od staroniwy obwodnicą i niekiedy chcąc niechcąc ktos sie trafi :wink:

Luczar
10-05-06, 09:50
Gratulki Stasiek!!! Dobrze, że to BMW nie miało znaczka M (znaczek do kupienia w każdym dobrym sklepie motoryzacyjnym za 4.99 zł :mrgreen: ).

10-05-06, 20:19
hihihi zaczaje sie gdzies na ciebie:)

Stasiek
11-05-06, 01:33
hihihi zaczaje sie gdzies na ciebie:)
Nio ja lubię tak "spontanicznie"
jak mus to mus :mrgreen:

P.S. w sobotę i w niedziele pracuję do 22, ale to tak między nami, sza! :razz:

beety
11-05-06, 20:46
stasiek ładnie szalejesz.. :twisted: teraz co poniektórzy będą sie czaić na ciebie ..

(znaczek M do kupienia w każdym dobrym sklepie motoryzacyjnym za 4.99 zł :mrgreen: ). buhahhaha... dobre.. :mrgreen:

a ja juz wiem gdzie sie zaczaje :wink:

Janek
07-10-07, 21:02
Witam i gratuluje
Cieszy ta wiadomość mnie w szczególności ponieważ od dnia gdy jakaś szczerupa z logo bmw zaparkowała w drzwiach mojej perełki :sad: nie trawie buraków :twisted:

Luczar
08-10-07, 21:05
Nie ma jak odgrzewane kotlety, nie? Ale ten to juz troche rozkładem traci ;)

7dj83r8f78t4alf8