PDA

Zobacz pełną wersję : Prela vs Crx !! :)

10-05-06, 20:27
Dzis ok godziny 12 30 , jechałem sobie ulicą rejtana, jechałem lewym pasem, gdy nagle mój wzrok przykuła czarna cerrka, więc redukcja, zmieniam pas na prawy i dojeżdżam do cerki, stoje za nia, gdyż mój wcześniejszy pas był zapchany, paliło sie czerwone światło, czekam tylko na zielone, nerwowo wciskam 1bieg, widze jak oba gostki w ceerce oglądają sie do tyłu, więc zakładam że beje ściganko, nie pomyliłem sie, zielone ceera rusza z piskiem, co mi pozostało jeden i do spodu, omiszaliśmy wszystkich, już na drugim biegu zmiszałem cerke, a dalej było juz tylko lepiej... oczywiście dla mnie :)

sobie myśle ale bania.. , omiszałem cerrke, kurde niby założyłem stożek, doprowadziłłem do niego zimne powietrze z pod zderzaka, wyciołem katalizator i tłumik środkowy, wstawiłem strumiennice łuskową i szerszą rurę ..., ale bez przesady !!!

dopadłem gostka, zmusiłem go żeby sie zatrzymał, miał silnik D16z5 124 KM, jak by nie było powinien mnie zjeść bez większych,

do teraz nie kumam o co chodzi...

coś mu ten silnik nie bardzo chyba 3ma serie :D

ale kill to kill :D 1;0 dla mnie

pozdro

soprano
10-05-06, 21:28
jak by nie było powinien mnie zjeść bez większych,

do teraz nie kumam o co chodzi...

coś mu ten silnik nie bardzo chyba 3ma serie :D

ale kill to kill :D 1;0 dla mnie

pozdro

nawet nie zdajesz sobie sprawy ile ""popsutych"" hanek jezdzi po drogach :sad:

ale kill is kill, wiec muj respekt

DŻEJKU
10-05-06, 22:26
respect!! ja bym sie tak łatwo nie poddał :razz: ale to prawda, nie wszystkie hanki niestety trzymają serie.... z drugiej strony prelka też mułem nie jest :wink:

Stasiek
11-05-06, 01:27
widze jak oba gostki w ceerce oglądają sie do tyłu, więc zakładam że beje ściganko
Spoczko spoczko, obaj mieli nadwagę :mrgreen: żartuję

gratulieren aber ich mus mit deine prella killen
sie zobaczy :grin:

kuber
11-05-06, 06:43
Hyhy dobry kill Macias, jaki dolot robiłeś?

Luczar
11-05-06, 11:58
sobie myśle ale bania.. , omiszałem cerrke, kurde niby założyłem stożek, doprowadziłłem do niego zimne powietrze z pod zderzaka, wyciołem katalizator i tłumik środkowy, wstawiłem strumiennice łuskową i szerszą rurę ..., ale bez przesady !!!

pozdro

Zapomniałeś o neonach jeszcze ;). Gratulacje!!! Kiedy stajemy :mrgreen: ?

kuber
11-05-06, 12:16
Kiedy stajemy :mrgreen: ?
Ej to ja też chce :D

12-05-06, 10:15
zapisy już są .... , spokojnie prosze o cierpliwość... , :D

co do stożka to długi dolot, stożek za 39, 99 zł :] , + doprowadzone spod zderzaka zimniejsze powietrze...

moze jakiś zlocik, to by sie pokazało to i owo :)

7dj83r8f78t4alf8