PDA

Zobacz pełną wersję : Prelka 2.0 vs civic 1.6 - 1:1 . crx vtec vs civic 1.6 2:0 :(

Stasiek
01-06-06, 23:17
W niedzielę wracając z pracy po 22 (przez "czysty przypadek" oczywiście) stanąłem z Maciasem (wówczas pralka) na światełkach i efekt był tak jak się spodziewałem ale:
- Start oczywiście zmaściłem ale mam wytłumaczenie w postaci opon zimowych więc przez prawie całą jedynkę piszczałem oponami i Prelka wyszła o około 1,5 długości przede mnie,
- dwójka doszedłem ale mniej więcej na równi z Nim
- początek trójki już widocznie wychodziłem przed niego ale rondo się do nas zbliżyło więc nawrót i pod światła (na trójce zaczął mi głośno chodzić)

Drugi start oczywiście też sekundę -dwie w miejscu ale już nie darłem tak bo zauważyłem że silnik na jałowym bez gazu stoi na obrotach około 4000rpm więc wycykałem i nie doszedłem Pralki.

Okazało się że zgubiłem jedną śrubkę od podciśnienia i dlatego tak mi gazował (nazajutrz naprawiłem)

Dzisiaj (też zupełnie przez przypadek) stanąłem z Mciasem (tym razem crx) no i już wynik z góry wiadomy ale ciekawość.
wiadomo start zesrany ale to i tak nie miało znaczenia, odchodził jak złoto i podejżewam że na ćwierc mili to pare długości bym został (6 -8 dł)

Maszynka dobrze robi nie ma co :mrgreen:

TIWAZI
01-06-06, 23:21
Stasiek ty to chyba w nałóg wpadłeś :mrgreen:

Jak się nie pościgasz to nie żyjesz :razz:

02-06-06, 17:05
no to kiedy z sasiadem staniesz:)

beety
02-06-06, 17:34
i koniecznie z sąsiadką ... :mrgreen: jak tylko zrobie remoncik :wink:

02-06-06, 19:55
kiedy, o której i gdzie i jestem :D

musze pomścić biedną Preludke , która i tak dawała rade jak na 2.0 :]

wyzywam was sąsiedzi na pojedynek :P

02-06-06, 21:11
stasiek to ze masz oponki zimowe i do tego pewnie 14" to jest na twoja kozysc stajac np z prelka ktora jezdzila na 17" i z reszta ktora ma kola inne jak seria

heheh a ty macias nie cwaniakuj:) ja nie mam po co stawac z toba masz ok 50% wiecej mocy sa inni rywale :( ale sprobowac zawsze mozna:) najblizsza okazja pewnie SW :)[/quote]

Stasiek
02-06-06, 22:48
najblizsza okazja pewnie SW
Dokładnie

no to kiedy z sasiadem staniesz:)
stajemy razem w Stalowej?

02-06-06, 23:22
ale zimówki sliki to już problem :wink:

7dj83r8f78t4alf8