PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze Boje spod świateł

Strony : 1 2 [3] 4 5

crupez
08-10-09, 00:27
Uwaga na srebrne Audi A4 Avant ze srebrnym znaczkiem 1.9 TDI i kierownikiem lekko po 40-stce :D
Gosc ma cos duuuuzego pod maska i nie boi sie tego uzywac, strasznie mu to zapier-dala. Jechalem z Mrozkiem i dobrze skopał nam tyłek!!

Max_Damage
08-10-09, 09:55
nie to a4 które było na słowacji?
z czarno-srebrnymi felgami

kamilooo
08-10-09, 18:26
hehe pewnei Bracuś:)

crupez
08-10-09, 19:32
nie to a4 które było na słowacji?z czarno-srebrnymi felgami
Nie, tamto mialo OEM felgi

hehe pewnei Bracuś:)
Nie, Bracusia auto bym poznal, to nie bylo S4, ale w takiej samej budzie jak Bracusia :)

LyszyK
14-10-09, 21:31
a jeszcze jedno rowniez wczoraj jechałem tez przez obwodnice okolice tesco i leciałem za jakas polówką, siedziały w niej 4 osoby u mnie 3 wraz z kierowcami, ale szedł jak nie wiem ciezko było go dogonic. Ile mogł miec i jaki silnik ?

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

heh.... to TY byłeś :-D przepraszam, jakieś fory bym Ci dał :mrgreen:

Fugaci
20-10-09, 00:36
ja w sobote wracalem z drabinanki no i podjeżdza golf 2 cabrio na niemieckich blachach, w środku dwie osoby, jedziemy tak 80, uśmiechają się do mnie no to zapiałem 3 bieg, zaczynam odchodzić a tu nagle: słysze wydech w golfie (redukcja biegu z ich strony) dochodzą mnie, redukcja znowu, patrze: golf na światłach pod leclercem, puścił mi awaryjne i pośmigał :roll:

no ale jak się dzisiaj dowiedziałem od Pela jest to taki golf 2, że nawet on se z nim nie poradził o.O

LyszyK
20-10-09, 09:21
Fugaci
pewnie czarna dwójka z felga z polerowanym rantem, czyli 1.8 16V KR coś koło 139 KM

mRoZiOo
20-10-09, 11:15
hehe stare dane masz kolego :) Ten golf wg mnie ma teraz ze 160,170 KM

crupez
20-10-09, 12:26
jest to taki golf 2
Jak cos, to MK1

czyli 1.8 16V KR coś koło 139 KM

Ten golf wg mnie ma teraz ze 160,170 KM
Teraz jest ABF, czyli 2.0 16V 150 PS w seri.(nie wiem ile faktycznie)
Nie wiem na ile sa to prawdziwe informacje, ale slyszalem, ze ze skrzynia cos modzil ostatnio...

Fugaci
20-10-09, 18:28
Teraz jest ABF, czyli 2.0 16V 150 PS w seri.(nie wiem ile faktycznie)
Nie wiem na ile sa to prawdziwe informacje, ale slyszalem, ze ze skrzynia cos modzil ostatnio...

jest dokładnie tak jak pisze crupez ta skrzynia robi tak, że masakra poza tym ciągnie od dołu więc pozamiatane stawać z tym golfem :)

BOMBA
20-10-09, 20:26
ja w czoraj sie pogonilem z golf 1 cabrio ABF ;p ;p 1-0 dla mnie .. ok 3 dlugosci z przodu ;p
wczescniej golf stawal z astra gsi i 2-0 dla golfa 2-3 dlugosc ;p czyli wg obliczen gsi powinno byc z tylu za mna jakies 4- 5 dlugosci heheheh ;p

honda górą!!;]
Fugaci stawac mozna tylko trzeba miec czym :mrgreen:

cichy
20-10-09, 23:58
w niedzielę z trzy "nieszczęsne" ustawki z mroziem...zawsze coś lekko nam przeszkadzało,ale co:
obiektywnie: Mrozka 1,5 po wymianie kolektora na 4-2-1 zapiernicza szybciej, byłem z tyłu coś z dwa,trzy metry co najmniej... i przy 7,5 tys. obrotów przy ostatniej ustawce "wydmuchałem" wydech- poszedł cały spaw zaraz za moim kolektorem 4-2-1( na drugi dzień zebrałem całość do "kupy"), ale pora zmienić wydech na deczko większą kwasówkę

kamilooo
21-10-09, 17:29
przy 7,5 tys. obrotów

no nie mów że sie tyle kręci, jak moje B7 po modach kompa 7.200 rpm

crupez
21-10-09, 18:11
kamilooo
D13B2 kreci sie do upadlego, bo nie ma odcinki :D

kamilooo
21-10-09, 18:15
to tak samo jak na gazie:)

ale przeciesz bez sensu jest kręcić ten silnik do takich obrotów;/

crupez
21-10-09, 18:24
ale przeciesz bez sensu jest kręcić ten silnik do takich obrotów;/
Pojezdzilbys chwile takim 1.3 to zauwazylbys sens takiego krecenia :) Ja z Rafalskim bujalem sporo Jajkiem 1.3 i wiem co mowie :)

dymek
21-10-09, 21:26
Co prawda jest tylko do 6tys z hakiem no ale może komuś sie przyda :wink: To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

crupez
21-10-09, 21:36
Taki, ze czas do 100km/h krecac do 7500 byl deko lepszy...

crupez
21-10-09, 21:50
Spytaj cichego dlaczego kreci do 7500 On Ci powie... Nie patrz na wykresy tylko faktycznie jak auto sie zachowuje, to sa ulamki sekund, ktore maja znaczenie...

crupez
21-10-09, 22:02
wiem co mowie, bo wiem co widzialem jezdzac z Rafalskim i wiem co widzialem jadac z cichym autem... skoncz juz !!

EDIT: I nie udawaj inteligenta, bo juz raz udowodniles co potrafisz :D Tyle na dzis mnie w tym topicu, peace :D

mRoZiOo
22-10-09, 15:45
wczoraj kilka ustawek z Qmakiem. Po Pierwsze napisze, że dzwięk jego MPFi jest porażający ! masakrator :D

Qmak miał z 20 kg wiecej benzyny i skrzynie basową w bagażniku.
NA początku Qmak jadący z krupezem się lekko zdziwił:p bo pewny swego dostał 2 razy :p - nawet kawałek odjechałem. Oczywiście później Qmak jechał już sam. Za pierwszym razem było prawie równiutko. Moja maska była na wysokości jego drzwi, za drugim razem minimalnie lepiej mu poszło i moj zderzak był na wysokości jego zderzaka tylnego. Później Krupez wskoczył do mnie i tutaj ja sie zdziwiłem bo moj zderzak był w połowie długości jego auta czyli bardzo dobrze. WIec ostatni kill jeden na jednego - zielone i strzała. PRzepinając 1 na 2 odchodze do przodu ale wbijając trójke qmak dogania mnie jadąc ciągle na dwójce. później jedziemy równo ( do wiekszych prędkosci nie ścigaliśmy się , więc nie mam pojęcia jak by to wyglądało)

Był jeszcze jeden kill gdzie ja jechałem z crupezem. Qmak wystrzelił na pomarańczy i wtedy próbując go gonić znacznie sie oddalał, no ale to sie nie liczy :p

crupez
22-10-09, 15:51
Ja dopisze tylko tyle, ze qmax ma skrzynie 4-ro biegowa, ktora sie wybitnie nie nadaje do sciganki... Ze skrzynia 5-cio biegowa Mrozek nie mialby zadnych szans...

qmax
22-10-09, 15:54
mRoZiOo poczekaj az bardizej ogarne starty i zmiane biegow :P wczoraj byla pwierwsza jazda na MPFI to wiesz :D
a zeby nie bylo OT, to podczas powrotu z killa z Mroziem, zjedzony golf IV :D nie wiem co tam mial pod maska, ale szybko zniknalem :P

mRoZiOo
22-10-09, 15:59
Zmień skrzynie , załóż wałek i robimy rewanż. Ja też zrobie jeden modzik - zmienie koła na 14 ;p

*Paula*
25-10-09, 19:29
Mrozek jak chce z Tobą sie ustawic, ale powiedz mi ile Ty masz Psów? :P bo niewiem na co sie przygotowac :D

costa brawa
25-10-09, 23:08
dzis przez osiedle jechalem obok Civica sedana (ufo) niby Si pisalo na grilu i jakies tam dohc-e na drzwiach - szary na blachach usa
idzie to jak szalone - po moim nieudanym starcie na mokrych lisciach w kierunku strefy z ostatnich swiatel nie utrzymalem stalej odleglosci od niego - caly czas sie oddalal nieznacznie ale sie oddalal co przyznaje otwarcie :) - ale to tylko do zakretu z ul cyranowska bo tam zwolnilem a on cisnal dalej

tak z ciekawosci jakie to ma osiagi ? on ma szpere czy cos takiego - strasznie nim nosilo jak przyspieszal

BOMBA
25-10-09, 23:24
sedan i coupe z tych lat co "ufo" /bo ufo to ten hatchback co ma trojkatne rury mam rozumiec ? :mrgreen: / maja 2 litry 200koni i sa to odpowiedniki typeR wiec sie nie dziwie ze dobrze smigal :!: szacun ze podjales walke :smile: co do szpery to nie wiem czy maja,ale kontrole trakcji maja napewno hehe

costa brawa
25-10-09, 23:35
a no nie pomyslalem - mozliwe ze dzieki kontroli trakcji tak poszedl z miejsca - bo ja zostalem bo mi kola zamielily na mokrym i kicha :D ale kierownik civica tez jakis karkader sadzac po predkosci jaka mial w tym zakrecie
w kazdym razie fajne polaczenie rodzinnego sedana z odrzutowcem :D

mRoZiOo
26-10-09, 00:41
Mrozek jak chce z Tobą sie ustawic, ale powiedz mi ile Ty masz Psów? :P bo niewiem na co sie przygotowac :D

myśle, że trzyma serie - 90 KM

*Paula*
26-10-09, 02:32
hehe napewno jest tylko 90 :P albo teraz i ponad 100 po wszystkich modach ;] w kazdym razie mozemy sie w piątek ustawić :)

mRoZiOo
30-10-09, 20:09
Paula, pisze tego posta tylko po to, żeby Ciebie pochwalic :)

Ja na 14", Paula na 13" z wybebeszonym tyłem

Od razu napisze, że mody d14a3 , które kosztowały z 14 zł więcej dają niż normalne mody po 1000 zł :D

1 start z miejsca - wygrałem , bo ja trąbiłem
2 start z miejsce - Paula wygrywa - Ona trąbiła
3 start z miejsca ze świateł- falstart Pauli
4 start z miejsca ze świateł - dostałem w dupe :D zmaściłem bo trójka mi nie weszła więc nawet jej nie goniłem bo nie dałbym rady

później zmiana kierowcy ( Pauli Boy ponoc lepiej, szybciej biegi zmienia--> także nie ma mowy, że to wina kierowcy)

1 start z miejsca. Jedynka w miare równo , dwójka - Paulowóz odskakuje mi do przodu pod koniec dwójki powoli sie zbliżam, na trójce delikatnie wychodzę do przodu na jakąś długość

2start z rolki wyglądało to tak samo , jak z miejsca

Generalnie mówiąc wydmuszka Pauli jedzie dobrze i można sie na nią naciąć na krótkim dystansie ( 1, 2 i kawałek trójki)

Mlynek
30-10-09, 20:28
No wydmuszki w 6gen dają radę, nie jeden by się zdziwił. Lucky może też coś na ten temat powiedzieć :-D

sese
31-10-09, 09:20
kanapa i boczki w VI nie waza więcej niz 15kg i to nie wiem czy aż tyle, wiec to nie wpływa jakoś szalenie na przyspieszenie ;) ale kill fajny :)

*Paula*
31-10-09, 09:35
cóż moge powiedziec :P
ja uwazam że tam duzo robi waga, jakby moje auto wazyło tyle co Mrozka to by było ciekawie, a takto dużo cięższe :/ no a na tej 3 jak zaczynasz przechodzic to jest juz wiecej niz 400m

a ten boy to sobie chyba wymyslił z tą zmianą biegów, pozatym on moim autem nie jezdzi wiec niewie z ilu najlepiej ruszac zeby nie mieliło w miejscu i przy ilu zmieniac biegi :P to mam tylko ja obczute. :P

w kazdym razie jest ok. chciałabym teraz tylko sie ustawić z jakimś D14A4 , które ma na bank te 90ps bo ja ich nie mam :P albo sie wkurze i pojade na chamownie :)

ps- Mrozem, przed wyścigiem, byłam PEWNA że dostane PRZYNAJMNIEJ z 1,5 długosci , ale miłe niespodzianki są dobre :D

wiewioor
31-10-09, 13:10
tak się składa że 1 star mrozek vs paula miałem przyjemność oglądać :)

Piszol
31-10-09, 21:27
Dostałem po dupie od Mrozia ;)
Jedynka równo, druga połowa dwójki pół długości dla Mrozia, trójka dobra długość.
U mnie opony 205/16 zimówki - myślałem że bedzie lepiej.

Z Leonem on dwie osoby na pokładzie ja auto pół tony cięższe auto i fotelik dla dziecka hehe ;)
na trasce trójka identycznie w łeb w łeb :)

Morał ze startu lipton ale jak to Leon powiedział tak od 80 zaczyna w miare jechać.

leon
31-10-09, 21:57
Piszol a to tylko dla tego że ja jestem bardziej normalny i od czasu do czasu zastanowie sie co robie w odrużnieniu od Ciebie :-D
Ja porównanie z tobą mam jeszcze na starej skrzyni dostawałeś baty jak trzeba , a na trasie to trzeba by polemizować kto jest bardziej nie normalny ja czy ty
Ps. Piszolowi jak jedzie samochodem i tak cały czas wydaje się że jedzie MOTÓREM

Piszol
01-11-09, 10:24
Piszol a to tylko dla tego że ja jestem bardziej normalny i od czasu do czasu zastanowie sie co robie w odrużnieniu od Ciebie :-D

I Ty Brutusie przeciwko mnie :615:
Stasiu kilka lat jako przedstawiciel i wszystko jasne, wbrew pozorom zanim coś zrobie to kilka razy się zastanowie.

Ja porównanie z tobą mam jeszcze na starej skrzyni dostawałeś baty jak trzeba

Nie mówie nie, ale sam wiesz troszkę masy aut odbiegają od siebie, jak byś chciał porównać umiejętności to trza by dwa takie same auta.

a na trasie to trzeba by polemizować kto jest bardziej nie normalny ja czy ty

Nie o to chodzi kto jest bardziej nie normalny czy normalny (bo obaj mamy nie równo pod sufitm)tylko kto wróci cały do domu (od 11 lat jak jeżdżę nie miałem kolizji ze swojej winy ....)
Da się szybko jeżdzic i bezpiecznie, nie trzeba daleko szukać ile jest osób nawet na forum co mają prawko 2-3 lata i kilka kolizji na koncie.

Ps. Piszolowi jak jedzie samochodem i tak cały czas wydaje się że jedzie MOTÓREM

Jak by tak było to nie był byś kilometr za mną tylko ze cztery no :598:

mRoZiOo
02-11-09, 15:05
a na tej 3 jak zaczynasz przechodzic to jest juz wiecej niz 400m

:) Paula ja 1/4 mili w rykach kończyłem przepinając trójkę na czwórkę, także nie masz racji

*Paula*
02-11-09, 17:09
zawsze mozemy ustawić sie jescze raz :D

a i nie zapomnij ze ten driver drugi jest cięższy odemnie jakies 20kg :P hehe pozdro !

mRoZiOo
15-11-09, 10:47
hehe ostatnio dużo pokilowałem....

focus 1.6 115 km , CAlibra 115 KM, mondeo 90 km, Mazda 323f 2.0 140 KM :O (2 wyścigi), Megan Coupe 90 KM , civic d15b2 - coś by się jeszcze znalazło.

Wszystkie Kile do przodu :) Jedne zmiażdżone inne autka delikatnie objechane.
NAjlepszaq była ta mazda (gośc musi coś nie ogarniac) i focus.

wiewioor
15-11-09, 11:49
Wydawało by się że rywal jednak za mocny na d15b2 a ty Mrozek pisze że miazga. Teraz patrzcie co to znaczy dobry kierowca który ma auta obadane.

mRoZiOo
15-11-09, 11:55
:) zmiażdżone to było megane i mondeo :D:D Mazda delikatnie o pół długości tylko objechana

BOMBA
15-11-09, 15:43
Ja przedwczoraj chcialem objechac accorda w kombi '09 silnik 2.0 156 koni.Stanelismy na swiatlach na lubelskiej kolo Shella usmiechnelismy sie i wio,na 1. biegu accord jakby o maske wyszedl,moze przez kontrole trakcji,bo ja troche walczylem z oponami ze wzgledu na warunki.Drugi bieg rowno,az sie moj kumpel zdziwil,wpinajac trojke u mnie bardziej szarpnelo i troche odszedlem,ale to tez o maske,gdyby byla dluzsza prosta mogloby byc ciekawie.Byl remis,moze innym razem sie uda hehe,podrawiam kierownika acc

mRoZiOo
21-11-09, 02:24
122 konny c2 nowy mnie przechodzi jak wpinam 3 bieg. Raz mnie na starcie juz zrobił, ale kompletnie bez obrotów ruszyłem :p

crupez
21-11-09, 07:50
122 konny c2 nowy mnie przechodzi jak wpinam 3 bieg. Raz mnie na starcie juz zrobił, ale kompletnie bez obrotów ruszyłem :p

Z tego co wiem ten C2 jest póki co zamulony, wiec sie tak nie podniecaj :P
Poczekaj az "Adela" go zrobi, hehhe :P

mRoZiOo
21-11-09, 10:06
Crupez ? Gorąco Ci ? Kurde napisałem , że dostałem w dupe a Ty piszesz , że sie podniecam...
nie mam czym, bo przegrałem - do czego sie przyznałem ... heloooł :| szkoda tylko że przy wszystkich był ten kill co na starcie zostałem - zaczeli sie drzeć ze policja jedzie czy cos :p i jak popatrzyłem na gościa co nas puszczał to nawet nie zdążyłem obrotów ustawić bo gosc juz był w połowie machania :p

+MarCin+
21-11-09, 11:17
e tam cosik żym tak czuł ze to tak bedzie ;p wczoraj by,lo śliskawo .. koleczka wom fyrtoły a wy czuliscie sie jak tyncze ;p;p

francuz
24-11-09, 19:42
Dzisiaj miałem małe ściganko z BMW , wracając z pracy " emeryckim" tempem 50 km/h zauważyłem w lusterku że jakiś kolo dojeżdża mi do zderzaka, złapałem trochę prostej 3 bieg i zostawiłem gostka dużo w tyle ' po chwili kierownik mnie dogonił i wyprzedził dałem mu trochę fory , na następnej prostej myślę wypróbuje ten mój 4-2-1 i trzymając cały czas na 4 biegu wyprzedziłem gostka i zostawiłem go za sobą dojechałem do drogi która nie pozwoliła mi jechać szybciej niż 40km/h nierówności dołki itp BMW mnie wyprzedziło i mrugnęło awaryjnymi i poleciał dalej

mRoZiOo
28-11-09, 10:06
a ja wczoraj wciągnąłem konkretnie civica 1.5 ze śmiesznym zderzakiem z przodu i forda cabrio jakiegoś 1.8 - no nie powalczyli za bardzo :D
Oczywiście 1 na 1 itp itd

crupez
30-11-09, 23:31
Uwaga na srebrne Audi A4 Avant ze srebrnym znaczkiem 1.9 TDI i kierownikiem lekko po 40-stce :D
Gosc ma cos duuuuzego pod maska i nie boi sie tego uzywac, strasznie mu to zapier-dala. Jechalem z Mrozkiem i dobrze skopał nam tyłek!!

Pamietacie jak to pisalem ?? Wlasnie przed chwila dorwalem Go na swiatlach i zmusilem do pogadania na stacji Watkem :D
Gosc ma 40 lat i zna sie na rzeczy. Ma nieźle grzebniete to Audi. Z fabrycznego 1.9 TDI (110PS) wyciagnal ponad 170 PS. Wieksze turbo, wieksze IC, nawet nadkola ma od RS4 zeby wiecej IC powietrza lapal... Wywalil cala ekologie (kata, egr), zmienil kolektor... Hamulce 312 MM, sprzeglo Radzikowski... Perfekcyjnie zestrojone, nie puszcza grama dymka (dym3k to nie o Ciebie chodzi)... NIe pamietam co jeszcze modzil, a jest tego troche...

Koles powiedzial, ze specjalnie nic nie modzil z wygladem zeby auto zostalo niepozorne... Nawet znaczek zmienil na TDI od 90-cio konnej wersji. Zdarl naklejki "Quattro"

Jak na 40-sto latka to gosc naprawde ogarniety w temacie. Wie jak zabierac sie do modow. Nie wiedzialem, ze ludzie w takim wieku moga byc az tak zakreceni :D

marcinsnk
01-12-09, 03:11
a koles moze taki ogolony jest?? jak to ten to chyba na niego trafilem w tamtym tygodniu:P tylko ze ja nie startowalem bo auto jeszcze zimne bylo i nie chcialem hani cisnąć ale gośc wystrzelil jak z procy i tak sie wlasnie dziwilem "nie mozliwe ze to 1.9" hehe:P

crupez
01-12-09, 07:53
a koles moze taki ogolony jest??
Tak tak, taka lysa pala :D

A.D.R.
04-12-09, 10:55
jestem w zajebistym szoku :o dzisiaj spod świateł startowałem z audi allroad quattro 2.7T ! Dość ładnie start poszedł, na jedynce tylko pół długości poszedł, jak wbiłem dwa to ładnie się zrównałem i dopiero na trójce zaczął mi odchodzić już... odpuściłem dalej. Audi na pewno z automatem (bodajże tiptronic)

crupez
04-12-09, 17:36
jestem w zajebistym szoku :o dzisiaj spod świateł startowałem z audi allroad quattro 2.7T ! Dość ładnie start poszedł, na jedynce tylko pół długości poszedł, jak wbiłem dwa to ładnie się zrównałem i dopiero na trójce zaczął mi odchodzić już... odpuściłem dalej. Audi na pewno z automatem (bodajże tiptronic)

Pewnie kierownik Audi do bani, bo nie wierze zeby Audi tak niewiele robilo Twojego sedana...

Max_Damage
04-12-09, 17:42
a ja wierze:P te automaty zanim załapią o co kaman to manuale są już daleko z przodu:D
przykładem może być mój ostatni wyścig z Drake111... wygrał o dlugość auta z moją Rav4 2.4 170KM

crupez
04-12-09, 18:09
A ja nie wierze, bo jednak Audi ma 250 PS mocy i naped na 4 buty.
Pomimo swoich prawie 2 ton wagi ma przyspieszenie ok 7,5 sec do 100km/h a ZDROWE D16Z6 ma conajmniej sekunde wiecej... !!

mRoZiOo
04-12-09, 19:30
Takimi audicami nie jeżdżą fanatycy ściganek raczej. Myśle, że gość nie cisnął do końca - baaa, jestem pewien

A.D.R.
04-12-09, 21:59
też jestem tego zdania co mrozio bo sam nie wierze że d16 tak idzie...ale tak jak mówię przy wbijaniu trójki odszedł znacznie i dopiero jakby zaczał ładnie drzeć ! crupez, tiptronic ma 7.8 albo 8 nawet, ale tak czy siak lepiej niz z6

helfik
09-12-09, 19:59

moim zdaniem właścicielka tej audi wracała z zakupów i rozmawiała przez telefon z kochankiem wtedy :P

A.D.R.
09-12-09, 20:40
moim zdaniem właścicielka tej audi wracała z zakupów i rozmawiała przez telefon z kochankiem wtedy :P

to był kolo :P pędził dosłownie w strone jasla

crupez
09-12-09, 20:50
to był kolo :P
Co nie wyklucza faktu, ze mogl rozmawiac z kochankiem... :P

Wczoraj jak sie Saxolotem rozpedzilem to udalo mi sie minąć Mrozia i miedzyczasie zatrabic 3 razy, wiec uwazam to za wyscig, dla mnie 1:0 :D :D

A tak serio to Saxo nic nie jedzie :P

qmax
10-12-09, 20:34
crupez, saxo zeby jechalo to trzeba je z gorki pchac :D :D :D

ja ostatnio stanalem z lotnego z a6 kombi TDI,z pierwszych modeli, prawdopodobnie 1.9 bo dziwnie szybko znikal w lusterku :) jak pozniej zwolnilem i skrecalem do siebie to kierowca i pasazer malo szczek nie pogubili ;)

mRoZiOo
11-12-09, 01:54
a ja 2 ustawki na mieście z BMW 3 coupe :D 2.0 150 koni heheh, chyba muły tam jakieś były.....szkoda gadać... i to ja z Wiatrem a On sam

crupez
11-12-09, 02:08
a ja 2 ustawki na mieście z BMW 3 coupe :D 2.0 150 koni heheh, chyba muły tam jakieś były.....szkoda gadać... i to ja z Wiatrem a On sam

Tragedia... Tak jak mowi skrót: "BMW - Bolid Młodego Wieśniaka" Koleś wyzej sra ja du.pe ma... Sam prowokował nas jakimiś piskami opon, a potem dostal w pale od auta teoretycznie o 60 PS slabszego, ciekawe jak sie poczul burak :D

crupez
12-12-09, 03:53
Mrozio - 2 osoby na pokladzie, stalowki 14" D15B2 seria
vs.
Bomba - 2 osoby na pokladzie, alu 15" D15B7 coś tam grzebnięte

1) Z kreski - 1:0 o okolo dwie dlugości
2) Z rolki II bieg - 1:0 o okolo dwie dlugości
3) Z rolki I bieg - 1:0 o dlugosc maski dopiero na III-cim biegu
4) Z kreski - 1:0 o okolo dwie dlugości...

Ogolnie to myslelismy z Mrozkiem, ze bedzie w pałe, a tu bardzo miłe zaskoczenie... Acha Bomba przed wyscigiem zalal V-Power'a, a my nie :D

BOMBA
12-12-09, 05:20
mowilem wam na shellu ze z vpower racing zalalem vpower95 i auto nie idzie.No fakt w pale dostalem,Mrozio okazal sie lepszym kierowca,ale mialem problemy z trakcja,wiec jak zaloze zimowki to bedzie rewanz i mysle ze bedzie bez wstydu:)

Crupez tak jak piszesz z rolki z jedynki szly rowno,wiec kwestia opon letnich 195/50 r15 u mnie na temp ponizej zera i trakcji mam nadzieje :( wstyd jezeli Mrozio jest lepszym kierownikiem :)

mRoZiOo
12-12-09, 11:40
hehe , to fakt, że na starcie traciłeś najwięcej... założysz zimówki i powtórzymy :)

crupez
12-12-09, 18:07
Mimo wszystko Hakugog daje rade ponad norme...

Bomba po Twoim grzebniętym B7 spodziewalem sie duzo wiecej, ale tak jak mowisz, moze Ty nie ogarniasz tematu do konca :) Miejmy nadzieje, ze tak, a nie zeby sie okazalo, ze to z autem cos jest nie tak i nie jedzie tak jak powinno...

O braku doswiadczenia u Ciebie daly o sobie znac 2 wyscigi z kreski, a o tym, ze auto Mrozia naprawde zapier.dala (jak na B2) daly o sobie znac 2 pozostale wyscigi gdzie brak umiejetności z Twojej strony nie miał większego znaczenia ;)

pozdro 600

BOMBA
12-12-09, 18:39
juz mnie tak nie dobijaj hehe.Mysle dzisiaj w nocy ranty w stalowkach wreszcie pomalowac i bede zakladal na tygodniu to sie odgryze zobaczysz.A czy z autem cos nie tak to ci powiem ze bede sprawdzal silnik po zimie bo za duzo mi pali,cos nie tak jest z mieszanka

zeby nie bylo niedomowien,zamieszczam fimik,Mrozia jajo wymiata i Mrozio daje rade.Ja moge sie usprawiedliwic tym ze jak widac ze swiatel robilem wszystko na 1.biegu zeby zlapac przyczepnosc

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

crupez
20-12-09, 18:13
mRoZio vs. crupez
2:0 dla Mrozka z rolki
0:2 dla mnie z kreski :D

Na dzisiejszej nawierzchni Saxo lepiej daje rade :P

*Paula*
27-12-09, 22:25
szalałam sobie troche teraz po obwodnicy i wyprzedziłam jakies bmw e34, na swiatłach koło mcdonalda stanelismy akurat obok siebie i kolo mi gazuje to sobie mysle hmm zxobaczymy co tam ma :P
no i ja 1,2,3 koles gdzies z tyłu... zatrzymujemy sie na kolejnych swiatlach na skrzyzowaniu na dabrowskiego gosc otwiera szybe i sie pyta :
- 1.6 ?
a ja :
a Ty co??
on :
1.8
ja :
-1.4

hahahha koles co mine miał a to e34 ma 115km , to było kombi wiec podobno lżejsze od sedana jest w bmw

no ale i tak gosc ma 25km wiecej i został z 3 długości :P albo wiecej nawet

BOMBA
27-12-09, 22:43
waga i szerokosc opony robi najwiecej Paula:)

*Paula*
28-12-09, 19:06
Bomba jak stopnieje snieg to sie szykuj na ustawke ze mna :) bo z Toba tez chce stanac

BOMBA
29-12-09, 03:21
no i stalo sie znowu manewry z mrozkiem tym razem na zimowkach

z rolki bylo troche dla mnie

ze swiatel klapa z trakcja z mojej strony,przy nim nie mozna sobie pozwolic nawet na maly blad,swietny kierownik:) ,o dlugosc auta... :(

musze potrenowac i auto wyogarniac moze kiedys sie uda hehe

poza tym ja na 13" mrozio na 14" nie wiem czy to kola czy B2 ale obroty przy zmianie u mrozia byly wyzej i nie wiem co w tym Hakugogu siedzi,ale zapierdziela jak dziki a mrozio ma go obeznanego na zero

trzeba ogarnac trakcje treningowo albo pomodzic z amorami czy rozporka

crupez
30-12-09, 18:53
Bomba-WaRszaFka nic dodać, nic ująć ;)

leon
30-12-09, 20:29
bomba mrozio ma zupełnie inną skrzynię jak ty, co jednak nie zmienia faktu ż powinieneś mu dać rade

cris17
16-01-10, 12:34
wczoraj na Lubelskiej kolo godz 22:30 w strone Trzebowniska na swiatełkach stał Opel Astra 2.0 16v ( tak mial narysowane) wiec podjechałem ja z kolega na pokładzie typek obok z dziewczyna odsuną szybe i sie zapytał czy sie cos pomocujemy a wiec problemu nie widziałem ;) wiec zielone i ogien 1-bieg stoje w miejscu on tez, pościłem z gazu 2-bieg wyszedłem całosc auta 3 bieg kolega gdzies juz za mna z 3 odległosci jak nie wiecej 4-bieg był tylko zabawa na budziku sie zrobilo kolo 160 wiec trzeba bylo powoli zwolnic zawrociłem na drodze zatrzymałem sie na przestanku i wyskoczyłem i chialem kolege zapytac czy on mial tam faktycznie te 2.0 czy tylko tak dla wygladu ale pomachał mi tylko z dzwieczyna chyba nie chiał sie tłumaczyc:)

Ps: z BARTOSZEM BYM SIE CHETNIE USTAWIŁ ZOBACZYĆ JAK WYPADA moje D16Z6 na D16Y9 JAK CO TO PW ;)

ariadna111
16-01-10, 21:03
Ps: z BARTOSZEM BYM SIE CHETNIE USTAWIŁ ZOBACZYĆ JAK WYPADA moje D16Z6 na D16Y9 JAK CO TO PW ;)
Nie czepiam się, ale muszę poprawić. Nie d16y9 tylko d16a9, lekka różnica w KM między tymi silnikami jednak jest ;) Bartosz ma d16a9.

bartosz
16-01-10, 21:42
Nie czepiam się, ale muszę poprawić. Nie d16y9 tylko d16a9, lekka różnica w KM między tymi silnikami jednak jest ;) Bartosz ma d16a9.

dokładnie jak Ari Pisze :)

|cris17 skonczy sie zima to bedziemy się łapać :)

Gawel
17-01-10, 01:08
Bartosz ma lepsza skrzynie wiec d16z6 dostanie takie jest moje zdanie

cris17
17-01-10, 03:05
czysta ciekawosc jak dla mnie wiec sie chce przekonac!! :) ok Bartosz trzymam za słowo!! a i soryy za pomyłke !!

mRoZiOo
18-01-10, 00:21
artiego furka bardzo podobnie jedzie do PAuli. Może ciut słabiej. Na poczatku wyskakuje do przodu ( przez malutkie kółka) ale później dogadanim i przechodze. Troche ten wystrzał na starcie był też spowodowany falstartami :p

a teraz wieczorem dostałem w dupe od 110 konnego żelazka na 13 :p 1 , 2 w miare równo, ale 3 raczej przepaść :D

nocek
13-02-10, 12:00
Wczoraj około godziny 22 małe ściganko z VW Bora 2.0 start ze świateł 1 i 2 bieg równo dopiero na 3 biegu odszedł mi na pół długości auta, patrząc na przepaść pojemnościową i różnicę w mocy to jestem zadowolony, pomimo że VW waży około 100 kg więcej.

kanibal vtec
14-02-10, 21:53
przedwczoraj ze swiatel kolo skarbca golf 3 2.0 16V (Abf) wygral o pol dlugosci z moim vtec D16z6 , ale nie odpuszcze mu ;D

pelo69
15-02-10, 14:08
małe testowanie Carismy było w piątek Opel Astra GSI vs. Mitsubishi Carisma GDI skończyło się remisem do końca mojej dwójki z lekką moją przewagą, ale kończyła się nam droga i nie byliśmy w stanie dokładnie obadać :) także jeszcze ten Misiek taki toporny nie jest :)

Stasiek
15-02-10, 23:49
Opel Astra GSI vs. Mitsubishi Carisma GDI skończyło się remisem do końca mojej dwójki z lekką moją przewagą,
pelo99 nie żartuj.
Koleś chyba zasnął za kółkiem albo na letnich gumkach latał

Ja dzisiaj dostałem baty od fiata 126p bo miał zimówki - na dwójce był już 4 długości przede mną

Tak na poważnie to żadna miara i czy koleś się nastawił na kill.

pelo69
18-02-10, 10:05
Stasiek pewnie na pewno coś było nie tak z tą GSI :) bo one mają chyba około 8,5 do 100km/h (nie jestem pewny) a GDI ma około 9,5 do 100km/h przy dobrych wiatrach. Nie wiem jak tam jego sprzęt się sprawuje. Znajomy z pracy, czarna GSI oblepiona lepkami ze Street Racer-a

*Paula*
18-02-10, 10:26
Tylko jescze Pelo jakie gsi? bo przecież jest jeszcze 8v, ecotec i 1.8 gsi w tej samej budzie... jak chcesz sie skillować ze zdrową GSI 16v to możemy załatwić ;)

crupez
18-02-10, 15:45
Tylko jescze Pelo jakie gsi? bo przecież jest jeszcze 8v, ecotec i 1.8 gsi w tej samej budzie

Cos sie zakrecilas:
2,0 8V- 115 PS
2,0 16V- 150 PS
1,8 16V Ecotec - 125 PS

Chyba tak jakos, niech mnie ktos poprawi jak sie myle...

*Paula*
18-02-10, 16:12
dobrze napisałam, chodziło mi o 2.0 ecotec który ma 136km .
a 1.8 ma 125 jak napisales

crupez
18-02-10, 17:23
dobrze napisałam, chodziło mi o 2.0 ecotec który ma 136km .
a 1.8 ma 125 jak napisales

OK, ale wydaje mi sie, ze 2.0 Ecotec to bylo w zwyklej wersji, w GSI nie bylo takiej motorowni, chyba, ze SWAP.

*Paula*
18-02-10, 17:31
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. prosze

crupez
18-02-10, 19:04
Ok, wątpliwośći rozwiane :]

hermetiq
23-02-10, 14:44
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Powyżej link, co robi kanadyjska policja ze ścigającymi się nielegalnie. Tak ku przestrodze, posiadaczy H zaboli to chyba najbardziej...

Tomek
23-02-10, 19:03
Aż się serce kroi :(:( nie mogę na to patrzeć. Sorry za OT

k.a.i.k.a
23-02-10, 19:46
:galy: będę miała koszmary w nocy.... :crybabypw:

matimeusz
23-02-10, 21:26
az mi lza poleciala... smutne

dymek
23-02-10, 22:04
Ludzie to nie ten temat co lamentujecie tutaj, na off topicu nabijać posty:D

Stasiek
23-02-10, 23:10
Przynajmniej by napisali który kogo złatał bo nie wiem jakie parametry były poszczególnych furek.

Pokazówka na maxa - gość się pier.olił z chłodnicą w ciwicu a przecież to nie utrudnia miazgi civa.

Później wydarte silniki biorą sobie za free synowie policjantów - po co się męczyć

bartosz
19-03-10, 11:05
wczoraj mini street :D żeby się nie rozpisywać to :

Tomasz vs Bartosz 1 : 1 ( była zamiana Aut :) , nie wiem czy można nazwać to ściganiem ale no niech będzie :D )

Arbi vs Paula 1 : 0 (Paula nie miala wbitego biegu ruszała z 0 obrotów jak by co... :) )

Tomasz vs Emsi 3 : 0
*ze startu i z rolki Tomasz odchodził

ci co byli widzieli i stwierdzili co nie co :)

marcinsnk
19-03-10, 12:27
załącznik do wczorajszych streetów, zaznaczam że my z Mrooziem na zaciągniętym ręcznym jechaliśmy żeby reszta miała jakieś szanse:P
plik do ściągnięcia: 201003A0.rar (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

*Paula*
19-03-10, 12:45
i po co Bartosz piszesz Arbi-Paula 1:0 skoro wiesz dobrze że puściłeś nas jak ja jeszcze nawet nie miałam wbitego biegu i on wystartował wczesniej a ja sobie nawet nie mogłam obrotów ustawić tylko od 0 startowałam? to chyba nie jest miarodajny wyscig.... nie mówie, bo Arbiego auto jedzie jak głupie.... ale gdybysmy uszyli normalnie to wtedy można by było napisac kto wygrał

bartosz
19-03-10, 13:00
i po co Bartosz piszesz Arbi-Paula 1:0 skoro wiesz dobrze że puściłeś nas jak ja jeszcze nawet nie miałam wbitego biegu i on wystartował wczesniej a ja sobie nawet nie mogłam obrotów ustawić tylko od 0 startowałam? to chyba nie jest miarodajny wyscig.... nie mówie, bo Arbiego auto jedzie jak głupie.... ale gdybysmy uszyli normalnie to wtedy można by było napisac kto wygrał

PAULUŚ :580: gdybym was nie puścił to by ci Bus w dupę wjechał !! którego nawet na filmku widać.

Napisz jeszcze jak wracaliście później z ,,rollki,, bo tego nie widziałem i nie pisałem , wiec po co się plumtasz :p kobito
raz lepiej raz gorzej jest .... :D

Tomasz
19-03-10, 17:07
hehe Paula jak zwykle komentarze :D

wczorajszy wieczor - jak najbardziej ok :D

sciganki tez OK :D

Arbi
19-03-10, 17:45
hehe Paula jak zwykle komentarze :D

wczorajszy wieczor - jak najbardziej ok :D

sciganki tez OK :D

Potwierdzam, fajnie było was poznać, szkoda że tak krótko mogłem ale bedzie jeszcze nie jedna okazja, co do sciganki z Paula pierwszy wyscig to juz opisała a drugi był tez z miejsca no ale cos Paula mowila ze jej zaczelo telepac kierownica wiec odpuscila, ogarnij samochod i staniemy jeszcze raz ;)

arekgr
19-03-10, 22:51
Też dodam coś od siebie. Wracając z Rze, wytrzaskał mnie Golf III. A ja biedny mogłem kręcić "aż" do 3tyś rpm. Tak że:

Z6SCLPG przegrało z Golfem.

Już nic nie będzie w życiu dla mnie takie samo.

:-P

cichy
20-03-10, 01:34
Tomasz vs Emsi 3 : 0
*ze startu i z rolki Tomasz odchodził

...Emsi 132 KM? Chyba jest jednak trochę mniej .....
Szkoda że nie spróbowałeś się z mrozioo, jestem ciekaw iie ma faktycznie twoja coupe po tych modach

mRoZiOo
20-03-10, 02:43
...Emsi 132 KM? Chyba jest jednak trochę mniej .....
Szkoda że nie spróbowałeś się z mrozioo, jestem ciekaw iie ma faktycznie twoja coupe po tych modach
oj, nie ma takiej możliwości , żeby tam tyle mocy było, JEździłem za nimi i ...no nie ważne, jak stane z Emsi to wtedy opisze bo nie ma co gdybać :D

crupez
20-03-10, 03:19
Napewno 'waruneczki' nie byly sprzyjające, może Emsi mial nienagrzane opony, albo za duzo paliwa w baku ?? Hmmm... moze taknował na jakiejs lipnej stacji i dlatego auto nie jechalo tak jak powinno ??
Moze po prostu nie mial nastroju na sciganki i nie dal z siebie wszystkiego.......??

Chwileczke, a może te 132 PS o których mowił poprzedni właściciel auta to jedna wielka ściema i Emsi dal sie zwyczajnie zrobic w konia...??

Emsi mowiles, ze masz zakuty silnik?? Moze jednak nie tylko silnik... ??

Tomasz
20-03-10, 09:46
oj tam czepiacie sie chlopaa - byc moze nie ma tyle ile mu poprzedni wlasciciel opowiadal - cos tam jedzie :) ale to moim zdaniem tylko D15 ;) jeszcze nie raz bedaokazje sprawdzic sie :D ustawimy Crupeza saxem i zobaczymy czy bedzie tyle gadal :P haha

crupez
20-03-10, 10:01
ustawimy Crupeza saxem i zobaczymy czy bedzie tyle gadal :P haha

Z D13 nie ma problemu, wiekszosc wyscigow z D13 byla dla mnie... Nawet z D15B8 tą co ma wrobelbiz bylo rowno wiec sie tak nie smiej :D

Benior
20-03-10, 11:16
Z D13 nie ma problemu, wiekszosc wyscigow z D13 byla dla mnie... Nawet z D15B8 tą co ma wrobelbiz bylo rowno wiec sie tak nie smiej :D
ale ja Cię zrobiłem wcześniejszym żelazkiem, na gazie :ble: i to nieźle ;P wiem wiem ale ja miałem wydmuszkę a ty pełny bak :cool:

pospisywali Was crupez wczoraj ?? :D

emsi
20-03-10, 11:55
crupez Twoj post pozostawie bez komentarza :] Nie mam zamiaru sprzeczac sie z kims komu zalezy tylko na udowodnieniu komus, ze sie mylil.

Samochod nie ma jednak tyle mocy ile pisalem wczesniej, Tomasz mi to uswiadomil za co mu juz podziekowalem ladnie zaraz po wyscigu :) Jednak mam frajde z jazdy nim i jestem zadowolony, i to co ma w zupelnosci mi wystarcza :) To byl moj pierwszy street race, jak wspominalem ze startu nie umie jeszcze w pore ruszac. Wydaje mi sie, ze nie ma co sie czepiac opon czy rozgrzane czy nie, tak samo co lalem do baku i ile tego bylo (mialem shell 95 no i poprzedniego dnia tankowalem do pelna wiec pelno prawie bylo) bo wydaje mi sie, ze to pierdoly, ktore nie maja zbyt znaczacego wplywu na rezultat.
Dla Tomasza gratulacje no i powodzenia w dalszych scigankach ;)

*Paula*
20-03-10, 12:18
Emsi to ja rezerwuje tez ustawke Z Toba zeby cos sprawdzic :) a caly bak paliwa to troche kg+ wiec dla tych co sie scigaja ogarnietymi furami to jest duza roznica.

crupez
20-03-10, 14:02
crupez Twoj post pozostawie bez komentarza :] Nie mam zamiaru sprzeczac sie z kims komu zalezy tylko na udowodnieniu komus, ze sie mylil.

Samochod nie ma jednak tyle mocy ile pisalem wczesniej, Tomasz mi to uswiadomil za co mu juz podziekowalem ladnie zaraz po wyscigu :) Jednak mam frajde z jazdy nim i jestem zadowolony, i to co ma w zupelnosci mi wystarcza :) To byl moj pierwszy street race, jak wspominalem ze startu nie umie jeszcze w pore ruszac. Wydaje mi sie, ze nie ma co sie czepiac opon czy rozgrzane czy nie, tak samo co lalem do baku i ile tego bylo (mialem shell 95 no i poprzedniego dnia tankowalem do pelna wiec pelno prawie bylo) bo wydaje mi sie, ze to pierdoly, ktore nie maja zbyt znaczacego wplywu na rezultat.
Dla Tomasza gratulacje no i powodzenia w dalszych scigankach ;)

Po pierwsze nie wyczules wogole ironii w moim poscie.
Po drugie ciesze sie, ze te 132 PS okazało się wielka sciema... Byles taki pewny siebie a tu "masz babo placek" ERROR !!

soprano
20-03-10, 14:52
prosze mi tu pisać w temacie....bo....

BOMBA
21-03-10, 03:37
nie chce mi sie czytac kolejnych klotni i zaczepek

Emsi trzymajac sie tematu streetracingu temperatura gum i benzynka maja ogromny wplyw na sciganke. Co do rozgrzewania czy przypalania:) opon nie mam doswiadczenia ,ale testowalem kilka paliw i powiem ci ze nasze hondy lepiej ida na Shellu Racingu niz na supremie,vervie,dynamicu,bp nie testowalem,do paliwka 95 nie ma porownania,co do zalanego baku,to mniejsza masa=lepsze przyspieszenie i wbrew pozorom np 20 l czyli polowa baku w ej2 ma znaczenie

crupez
21-03-10, 11:30
Mala sciganka z rolki z Eclipse Turbo (cos ponad 200PS) 1:0 dla mnie. Ja z 3-go biegu, On z 2-go, hehhe :)

Bandit 1200 vs. Bandit 600:
Ze startu i z rolki z kazdego biegu po kilka, czasem kilkanascie dlugosci dla mnie :D

Stasiek
22-03-10, 23:36
A mnie niedawno dopadł na światłach Nissan Maxima :)
Widziałem że skłonny do testu to spróbowałem (oczywiście z ciekawości ile dostanę)
Powiem tak że odchodził dosyć ale na następnych światłach zapytałem co to za agregat? - 3.0l 192KM ciekawe ile momentu.

:)

Poszukałem w necie:
192KM
255Nm
8.2s -100km/h

A dzisiaj zlałem Bemkę serii 5
Tylko chyba to był dizel a ja gardzę tego typu silnikami i jeśli bym wiedział że to ropa to bym się nie zabierał.
A więc na wewnych światlach zobzczyłem że się za mną ktoś niecierpliwi - po zapaleniu zielonego zjechałem na prawy pas i koleś gniecie a ja nie wrzucając na wyższy bieg postanowiłem pokazać chłopcu gdzie raki spędzają zimę.
Praktycznie się wyrównał ale koniec trójki to było moje lekkie odejście.
Popuściłem i tak dojechałem do skrzyżowania, po którym daliśmy w .izdę jeszcze raz.
Sytuacja się powtórzyła
Na moje oko to było 520 w dizlu

No i znowu coś się napatoczyło
Wczoraj wracałem obwodnicą do domu a na światłach koło tesco dołączyła pralka.
nie było możliwości łoić bo parę aut nie opuściło ronda ale później poprzeciskaliśmy się i ogień.
Podejrzewam że to było dwa litry w pralce ale nie dawał rady.

crupez
04-04-10, 18:21
Bandit 1200 vs ZZR 1100
2:0 dla ZZR, bo kolega bardziej ogarnial starty, ale nie oddalal mi sie nic a nic :)

Jestem mile zaskoczony, bo ten motórek ma katalogowo 2,9 do setki :)

Stasiek
06-04-10, 22:14
Żaden to mój bój spod świateł ale miałem bliskie spotkanie z civicem sedanem VIIIgen taki jak mojego ojca ale w wersji USA.
Jadę sobie wczoraj spokojnie z żoną i pierworodnym a tu w lusterku zobaczyłem że siedzi mi na dupsku sedan z czterema osobami, myślę sobie że się nie dam przez chwilę i na kolejnej prostej redukcja z piątki na trzy i ogień (on też cisnął ale nie spodziewał się że ja zredukuję i troszkę został).
Przede mną pojawił się jakiś złom to na takiej samej redukcji wyprzedzam i patrzę że sedan napiera to zjechałem mu i dopiero zobaczyłem że to była wersja SI :) :):) i jak szybko się oddala :P

A ha, civiczek na blachach RMI

crupez
10-04-10, 16:14
Saxo 1.1 55PS vs. Swift 1.0 53PS (wiater)
1:0 z rolki, II bieg :D

BOMBA
24-04-10, 03:20
po przerobkach przelotu i wymianie uszczelki pokrywy wreszcie na OEM testuje od czasu do czasu auto,poniewaz czuje roznice

przejdzmy do rzeczy: bmw e36 coupe 2.0 3 os. 15' stalowki ja sam 13'cali 2:0 ze swiatel dla mnie
ja na race 13tkach z jakims motorem marki honda,wygladal troche podobnie do VFR tylko mniejszy i brzmial jak 50tka ze sportowym tlumikiem:) hehe nie wiem co to bylo,ale ze swiatel dla mnie z lotki troche wiecej dla mnie
do tego akcja niebywala jak wracalem dzis z pracy po 1,napotkalem jedyne takie EM2 jakie widzialem,zloty metallic na 16tce z rantem polerowanej na blachach RZ no to strzala,z lotki dla mnie,pozniej drugi raz lotka z 3ki i troche dla niego ale mniej wiecej rowno szly,ja na 13calach,ale juz niedlugo:(

Centurion
24-04-10, 09:58
do tego akcja niebywala jak wracalem dzis z pracy po 1,napotkalem jedyne takie EM2 jakie widzialem,zloty metallic na 16tce z rantem polerowanej na blachach RZ

Widzialem kiedys ta coupete w mtuningu gosc za dobre pieniadze przywiózł sobie to od szwabów z delikatnie zachaczonym tylnim nadkolem, wtedy jeszcze na 17-stkach keskin. Fajnie nawet wygładala ale kierownik narzekał ze tłucze po naszych autostradach w rzeszowie i okolicach

crupez
24-04-10, 14:38
Widzialem kiedys ta coupete w mtuningu gosc za dobre pieniadze przywiózł sobie to od szwabów z delikatnie zachaczonym tylnim nadkolem, wtedy jeszcze na 17-stkach keskin. Fajnie nawet wygładala ale kierownik narzekał ze tłucze po naszych autostradach w rzeszowie i okolicach

Ta coupe jest co tydzień na wyścigach...

Centurion
24-04-10, 16:38
Ta coupe jest co tydzień na wyścigach...

mozliwe mozliwe w "w tym sezonie" bylem tylko raz wiec jej nie widzialem:) a w mtuningu kierownika widzialem na tamtych wakacjach, jeszcze pogietą:)

pzdr

Tomasz
27-04-10, 21:38
jakieś 20 minut temu na światłach stanąłem obok Forda Probe 24 V :P

ogólnie to 2:0 dla mnie - dziwne bo pod maską koleś powiedział, że 2,5 L i 175 koni a na pierwszym biegu już mu odjeżdzałem ;]

:D :D

Stasiek
27-04-10, 21:46
Ford Probe 2,5l GT 1993 - 97r
166KM
0-100km/h 7,9

Tak napisane w Motofaktach.pl

marcinsnk
28-04-10, 11:03
wczoraj jadąc na spontana całkiem przypadkowo polatałem z czarnym golfem I cabrio 2.0 ABF masakra heh z Powstanców Warszawy na Armii Krajowej ze światełek było całkiem fajnie szliśmy chwile równo potem golf wysunął sie tak 1- 1.5 długosci auta i jechaliśmy tak aż pod macro. Następne światła to samo, na rondzie nawrót i z rolki na 2 biegu to golfisko strzelił, że masakra...:wazuuuup:ale nie powiem bo miejscami mieliśmy po 200km/h jak teraz sobie o tym myśle to GŁUUPOTA:/

PRINCE
29-04-10, 01:39
Marcin nie martw się. Bierz też pod uwagę że masz 1.6. Fakt to Vti, ale golf dalej 2.0 i ma inny moment. Poza tym Artur, gość od golfa, znany jest już z akcji jeden na jednego. Nie było źle :) Zrób dolot, wybebesz całą i rura na niego. Myślę że wtedy dasz radę :D

P.S: My też musimy stanąć bo po ostatnim spontanie co raz bardziej myślę że mam szanse ;)

marcinsnk
29-04-10, 03:38
ja tam się nie martwię no ale co prawda to w tym golfie jest dobra krótka skrzynia... a co do stawania to można kiedyś ale na razie trzeba się uspokoić trochę...

majty
29-04-10, 12:43
marcinsnk wsadz b18c4, skrzynie s9b w tym 1,2,3 bieg od y21 i glowne przelozenie 4,4 od type r i pewnie ten golfik mowi pa :P

cris17
29-04-10, 14:05
po co ma zmieniac silniki i sie bawic takimi pierdołami jak z b16 by cos pomodzil i objedzie tego golfa spokojnie

crupez
29-04-10, 14:40
marcinsnk wsadz b18c4, skrzynie s9b w tym 1,2,3 bieg od y21 i glowne przelozenie 4,4 od type r i pewnie ten golfik mowi pa :P

Buahahahahah...

Sory za OT !!

mRoZiOo
29-04-10, 15:50
krupez on mówi o cabrio a nie o srebrnym...

crupez
29-04-10, 15:54
Nie skumałeś mRoZiOo...

Mnichu
30-04-10, 01:32
Ten Artur troche dziwny gość i bardzo przypałowy z tego co pogadane było we wtorek :) Sory za OT :)

crupez
01-05-10, 18:57
Znowu forumowy KAWAŁSRAKI dostał baty od SUzuKI :D:wazuuuup:

mRoZiOo
02-05-10, 23:45
Ten Artur troche dziwny gość i bardzo przypałowy

Gość dzisiaj stał gulfem na chodniku , w miejscu gdzie sie czeka , żeby wejsc na pasy- tył auta nawet wystawał na pasy :O nie wiem, nie wnikam.....

crupez
03-05-10, 00:14
Może sie zjeb@ła niemiecka maszyna

Stasiek
04-05-10, 22:03
Dzisiaj dwa kille z Princem z czego jeden nie udany i nie miarodajny ale drugi pokazał ile warta dwudziesto dwu letnia Pralka.
Od razu ze startu widać że ma dużo większe możliwości niż ja i chociaż na trójce najmniej odchodziła to na ćwiartkę dostałbym chyba z 5-6 dlugości.
Powiem tak że seryjne EK4 może nie przegra ale to będzie wyrównana walka (nie wiem, może się mylę ale na moje oko wielkiej różnicy nie będzie).
Z rolki jeszcze gorzej poszło i coś mi się wydaje że tam jest zajebiście krótka skrzynka.
Aż mi się jeszcze bardziej spodobała Pralka.

BOMBA
08-05-10, 03:50
dostalem dzis w palnik od kolegi w astrze z 93 roku po swapie z 1.4 na 2.0 8v bylo mi wstyd jak cholera,az sie ta astra przejechalem i powiem ze to idzie hehe,moment obrotowy robi swoje

comatose
08-05-10, 20:00
Stoję sobie dzisiaj na światłach obok wsk a po prawej stoi escort, na początku nawet nie zwróciłem uwagi na "zawalidrogę" nie ukrywam, że lubię na światłach uciekać jak pierwszy stoję, no to sobie cisnę a on bierze mnie z prawej strony ;/ trzeba było mocno depnąć żeby się w ogóle zrównać z nim. Musiał odpuścić bo mu autobus pas zajmował :D ale silnik to on raczej nie oryginalny miał ;]

*Paula*
08-05-10, 20:29
dlaczego ? to mógł być np. escort RS , który ma w serii 150km...

comatose
08-05-10, 20:31
O widzisz, to nie znam się na escortach nawet nie wiedziałem, że taki jest ;) ale zdziwko zrobiłem jak zobaczyłem, że mnie wyprzedza :P

cris17
10-05-10, 11:51
wie moze ktos jaki silnik siedzi w golfie 4 co smiga po miescie srebrny z tyłu ma diodowane lampy, ostatnio jechałem braci H i widzialem jak gosc z lewego na prawy wskakiwał wiec przyspieszyłem za nim ale niestety na swiatłach nie udało mi sie stanac kolo niego zeby sie przekonac co tam jest i odpuscilem

Kulas
10-05-10, 14:45
wie moze ktos jaki silnik siedzi w golfie 4 co smiga po miescie srebrny z tyłu ma diodowane lampy, ostatnio jechałem braci H i widzialem jak gosc z lewego na prawy wskakiwał wiec przyspieszyłem za nim ale niestety na swiatłach nie udało mi sie stanac kolo niego zeby sie przekonac co tam jest i odpuscilem nie wiem czy nam chodzi o tego samego golfa:) ale raz stałem pod realem i podjechał pode mnie taki Golf IV 1.8T i chciał się ścigać ale zapytałem sie ile ma pod masaka i typek powiedział ze ma ponad 200KM, to zwątpiłem :D

smile
10-05-10, 15:16
wie moze ktos jaki silnik siedzi w golfie 4 co smiga po miescie srebrny z tyłu ma diodowane lampy, ostatnio jechałem braci H i widzialem jak gosc z lewego na prawy wskakiwał wiec przyspieszyłem za nim ale niestety na swiatłach nie udało mi sie stanac kolo niego zeby sie przekonac co tam jest i odpuscilem
cris z tego co słyszałem to objechał vti tym golfem.

smile
10-05-10, 21:21
cris z tego co słyszałem to objechał vti tym golfem.

sory zle przeczytałem... chodziło mi o takiego ciemnego z dachem targą

Tomasz
10-05-10, 23:08
ten srebrny golkf z diodowymi lampkami i bodajze na 17" felach to byly golf mojego kumpla :D:D

jest tam 205 koni :D 1.8T :D zaczpiowane :D

zapierdziela jak tym jechalem to niewiedzialem kiedy 200 paczki wskoczylo :)

fajny golfil from USA ;]

cris17
11-05-10, 11:48
wlasnie podejrzewałem ze to na turbinie tylko myslalem ze 150 kucy ma ;p o to bym sie przeliczył widze :) ale nie ma tego złego brat ma ciagnac H do gory moment i moc wiec Rzeszów mały nie raz sie spotkam z golfem heh ;)

hellrider
15-05-10, 03:09
MOze nie ze świateł ale.... Astra F z mega ogromnym tłumikiem. Jechałem w stronę lancuta, koleś wyjeżdżał z Pobitnego tez na lancut. Wyjechał i depie, wiec ja za nim... Cały czas depal tak okropnie ze nie miałem nawet jak wrzucić IV :]. No ale dalo mu do myślenia to ze cały czas na tylko mu coś siedzi, szkoda ze nie miałem gdzie go wyprzedzić bo samochodów do cholery jechało. W każdym razie zasymulowal skręt na Krasne żeby zobaczyć co go wyprzedzi ( czyli ja ) Obstawiam albo 1,6 albo 1,8 motorek miał. W każdym razie wydaje mi się ze gdyby nie samochody to bym go powoli wyprzedził.

Najlepsze było jak depal po hamulcach, tak go nosiło ze dwa pasy jego hehe.

A wczoraj znów 6 gen w sedanie mnie chciała złapać, po moim odpuszczeniu bo już sensu nie było, zjechaliśmy na parking, jak się koleś dowiedział ze mam 1,4 to popadł w lekkie zdziwienie. On miał jak dobrze pamiętam d16y8 czy 7... tą 105 hp.

Megapixelus
15-05-10, 07:18
D16Y8 ma 127KM. Ty chyba nie tyle zaliczasz kille co uprawiasz szybką jazdę. Odnośnie siadania komuś na zderzaku: średni zwyczaj, jak jest spory ruch to można przeboleć ale w trasie to już raczej przejaw braku kultury.

hellrider
15-05-10, 12:16
Siadaniem na zderzaku ma na celu zmuszenie kogoś do szybszej jazdy, Przeważnie po dłuższej takiej kleistości ktoś daje spokój jeśli nie może się odkleić :)

Megapixelus Masz racje, lubię szybka jazdę po zakrętach bez uślizgu kół. Tylko ze u nas nie ma gdzie tak jeździć :/...

bartosz
15-05-10, 16:33
Siadaniem na zderzaku ma na celu zmuszenie kogoś do szybszej jazdy, Przeważnie po dłuższej takiej kleistości ktoś daje spokój jeśli nie może się odkleić :)
Megapixelus Masz racje, lubię szybka jazdę po zakrętach bez uślizgu kół. Tylko ze u nas nie ma gdzie tak jeździć :/...

rozwaliłeś mnie tym zdaniem :hahaha: ....

na celu będzie jak ci Kiedyś ktoś przychamuje i rozpierdzielisz przód... powodzenia w takiej jeździe ;)

hellrider
15-05-10, 16:50
bartosz Juz rozpierdzielilem ;)

Stasiek
15-05-10, 21:50
A wczoraj znów 6 gen w sedanie mnie chciała złapać, po moim odpuszczeniu bo już sensu nie było, zjechaliśmy na parking, jak się koleś dowiedział ze mam 1,4 to popadł w lekkie zdziwienie. On miał jak dobrze pamiętam d16y8 czy 7... tą 105 hp.
D16Y7 bardzo prawdopodobne bo jak ja jeszcze miałem Y7 w coupe to był problem z odejściem heczbekowi 1,4 z kolektorem 4-2-1, ale Y8 by Cię zlał.

hellrider
16-05-10, 01:34
Tak jak napisałem, gość powiedział ze ma 105 koników i nie pamiętam jaki model silnika Y... coś. Mi się wydaje ze to jest kwestia wagi i tyle.....

Żeby było wszystko jasne, ważyłem auto na złomie, wyszło mi dokładnie 1011 kg. Nie wiem ile Cupeta wazy.

PS. tez mam 4-2-1 i jakaś czerwona czy różowa wkładka, ale to już miałem jak kupiłem.

Megapixelus
16-05-10, 03:08
Żeby było wszystko jasne, ważyłem auto na złomie, wyszło mi dokładnie 1011 kg. Nie wiem ile Cupeta wazy.

W zależności od wersji wyposażenia i pochodzenia(na jaki rynek) od 1080 do 1116. Katalogi podają zazwyczaj dla Y7 1100kg i seryjnie 0-100 na 10,1s
Pozdrawiam

drawen
16-05-10, 08:59
Też miałem małą ścigankę, o ile można to tak nazwać. Stałem na światłach z Mitsubishi Outlander'em, a że jeden pas się kończył za parę metrów chciałem być pierwszy. Zielone i poszli. Pierwszy bieg, odszedł trochę, ale zaraz zmniejszyłem dystans. Drugi bieg i wtedy zobaczyłem że dziewczyna z boku właśnie próbowała się napić, no to odpuściłem gościowi. Poszedł do przodu i dogoniłem go dopiero na następnych światłach. Po sprawdzeniu auta na allegro okazało się, że nie doceniłem przeciwnika. Te autka mają od 136 do 160 KM, może mają i więcej, ale już nie szukałem. Moje skromne 89KM i tak by nie miało szansy :p Najwyższy czas kupić hondę

mRoZiOo
16-05-10, 14:03
Kuuurwa co jest z tym forum. Tu gość z dzieckiem małym i żoną napierdala, tam jakis hellrider opisuje jaki to nie kozak i jak przyhamowuje i takie w ogóle dziwne cwaniackie akcje ! Ludzie no czy tylko ja to zauważyłem ?

smile
16-05-10, 15:49
padłem haha :clap: dobrze ze ja takich akcji nie mam :eek:

ps sry za OT

macias
17-05-10, 13:07
od dłuższego czasu obserwuje dramatyczny wzrost liczby juniorów zasiadających za sterami swoich Hond, bynajmniej tak wnioskuje czytając ich posty i wyczyny którymi sie szczycą, jak np kolega wyżej, który daje nam do zrozumienia że nie uczy sie na błędach, dalej siedząc innym na zderzaku, i udowadniając swą wyższość...

żeby nie było OT , wczoraj nie dało mi rady Audi A3 1.8 T z rolki z 2 biegu ;]

2 bieg dla mnie , 3 juz tylko pogarszała sytuacje Audi, 4 nie było bo inni urzytkownicy sie pojawili na drodze ;/

ahhh ... ten stożek w moim y7 robi robote ;P

crupez
17-05-10, 15:26
No i brewki jeszcze dodaja mocccy :d

r1arek
17-05-10, 18:35

Tak tak, był silnik seria to Maciasa na forum rok nie było. Teraz po swapie zrobił się cwaniak:D
Masz już ten dolot?

Żeby nie było OT to wczoraj chciałem się mierzyć z najnowszą megane. Nie wiem co za moc ale wyglądał groźnie. Padał deszcz i już od startu zostałem z tyłu przez zimówki. 1,2,3 cały czas się ślizgał.

Mnichu
17-05-10, 19:24
Hmm też nie chce robić OT, ale rzeczywiście dziwne akcje zaczynają sie dziać na forum. Zawsze Nasz Klub kojarzył mi sie z kulturką i kumatymi ludzmi (i w sumie nadal mi sie kojarzy), tzn. zero wieśniackich akcji typu palenie gumy, chamstwa na drodze, napinki itp. :) I mam nadzieje że tak będzie, bo np. pomijając jakie są samochody BWM itp. to z samego faktu jacy ludzie przeważnie nimi jeżdzą to bym tej marki nie kupił, nie mówiąc już o kalibrach :D

Ale zeby nie bylo OT to niedawno ze świateł audi 80tka 1.9 czy jakos tak na LPG :) Jedynka moja dwojka troszke chciał wyrownac ale koncowka dwojki już out :)

r1arek
17-05-10, 23:47
Takie akcje jakie niby się zaczynają dziać na forum zapewne były od samego początku istnienia klubu. Nie ma się co oszukiwać, niejednemu z nas zdarzyła się jakaś krzywa akcja (mi też) i nie dziwie się, że nikt o tym nie chce pisać.

Żeby nie było OT to:
Magda zakupiła sprzęt kaskaderski jakim jest nissan micra 1.0L 65 koni. Chciałbym kiedyś się zmierzyć z seryjnym EG3, oczywiście w bezpiecznych warunkach:)

kamilooo
17-05-10, 23:55
Hmm też nie chce robić OT, ale rzeczywiście dziwne akcje zaczynają sie dziać na forum. Zawsze Nasz Klub kojarzył mi sie z kulturką i kumatymi ludzmi (i w sumie nadal mi sie kojarzy), tzn. zero wieśniackich akcji typu palenie gumy, chamstwa na drodze, napinki itp. :) I mam nadzieje że tak będzie, bo np. pomijając jakie są samochody BWM itp. to z samego faktu jacy ludzie przeważnie nimi jeżdzą to bym tej marki nie kupił, nie mówiąc już o kalibrach :D

Ale zeby nie bylo OT to niedawno ze świateł audi 80tka 1.9 czy jakos tak na LPG :) Jedynka moja dwojka troszke chciał wyrownac ale koncowka dwojki już out :)

Mnichu jestes na forum ok roku wiec mało jeszcze widziałes i słyszałeś. Jakbym jezdził BWM to byłbym wieśniakiem??? ;/;/ bo nie czaje Twojej wypowiedzi;/ szczerze to moim zdaniem tyle samo jest buraków w BMW jak i w Hondach czy KALIBRACH(jak to piszesz)

JaCa
18-05-10, 00:04
Takie akcje jakie niby się zaczynają dziać na forum zapewne były od samego początku istnienia klubu. Nie ma się co oszukiwać, niejednemu z nas zdarzyła się jakaś krzywa akcja (mi też) i nie dziwie się, że nikt o tym nie chce pisać.

prawda, nie róbmy z siebie takich aniołków

ps. znów wpadłem na mieście na colta gti IV gen chyba 140HP nie wiem czy coś grzebany, hehhe kierowca pewny siebie i sie troche zdziwił :blush:

Stasiek
18-05-10, 00:30
Nie ma się co oszukiwać, niejednemu z nas zdarzyła się jakaś krzywa akcja (mi też) i nie dziwie się, że nikt o tym nie chce pisać.
Od pewnego czasu moje zapędy studzi żonka siedząca obok.
Kiedy nachodzi mnie żeby ze świateł się z kimś "porównać", włącza się ten "ogranicznik" i już mi się odechciewa.

Przykładowo jadę ostatnio z "ogranicznikiem" obok a przede mną BMW serii 5 (chyba 1995-2000) i po skręceniu na rondzie na krakowskiej w stronę Reala ustawiliśmy się obok siebie i czekamy.
Zielone, ja ruszyłem szybciej i chyba dopiero wtedy gość zarybił że można mi pokazać gdzie raki zimują i ciśnie. błąd zrobiłem że nie dociągnąłem jedynki do końca i dwója szła trochę ze zbyt niskich obrotów więc bemka poszła na przód.
Kiedy ja zacząłem Vtecować włączył się "ogranicznik" i była kupa nie kill :)

Reasumując to żonka skopała mi killa bo kiedy się "włączyła" to nie słyszałem już silnika a po drugie to te sześćdziesiąt parę kilo robi złą robotę dla mojego 1,6 :P:P

P.S. Bemka to 530d i raczej mogłem pomarzyć o spraniu go ale z 525d bym chciał powalczyć

crupez
18-05-10, 00:49
Stasiek E39 530d ma 193 PS i zabijający moment co owocuje wynikiem 7,8 do setki, więc tak jak piszesz, ciężko by było...

Stasiek
18-05-10, 00:58
Stasiek E39 530d ma 193 PS i zabijający moment co owocuje wynikiem 7,8 do setki, więc tak jak piszesz, ciężko by było...

Ja znalazłem:

8.0s ale i tak daleko

mRoZiOo
18-05-10, 10:40
r1arek i Jaca - macie racja ale każdy inteligentny człowiek wie, że nie powinien się tym chwalić. O to sie rozchodzi :P

Fuzi
19-05-10, 08:05
Mrozio :) niektórzy dopóki nie przytrą sobie nosa nie rozumieją co Ty w ogóle piszesz ;) zresztą jak już jakieś małe ściganko to z kulturą i bez motłochu na drodze.
Jeśli mi ktoś siada na zderzaku wtedy mogę go określić mianem "wieśniaka" a nie przez jakim samochodem jeździ. Jak dlamnie temat rzeka :) i jak widać nie do znudzenia powtarzany :) jak to się mówi wszystko w granicach rozsądku...

Kulas
19-05-10, 20:32
Mrozio :) niektórzy dopóki nie przytrą sobie nosa nie rozumieją co Ty w ogóle piszesz ;) zresztą jak już jakieś małe ściganko to z kulturą i bez motłochu na drodze.
Jeśli mi ktoś siada na zderzaku wtedy mogę go określić mianem "wieśniaka" a nie przez jakim samochodem jeździ. Jak dlamnie temat rzeka :) i jak widać nie do znudzenia powtarzany :) jak to się mówi wszystko w granicach rozsądku... Zgadzam sie w 100% :):):):):)

cris17
19-05-10, 20:36
dobra koniec z "dopiskami" typu zgadza sie lub" ten miał racje" itp itp zajmijmy sie tym co sie działo na drodze czyli konkretami !! zeby nie bylo OT
vti vs celica ta nowa ponad 2000r dosc mocno dostała w czopke 2 bieg juz bylo po zamiatane ;)

hedon
29-05-10, 19:57
Mój ciff 1.5 vtec 114 KM vs Audi A4 quatro kombi 2.4 V6 165 KM. Start ja poślizg on wystrzelił jak z procy ale jeszcze na 1 biegu złapałem go także 1 dla mnie, 2 bieg dla mnie o 2 długości auta 3 bieg powoli się zbliża 4 i 180 równo i koniec drogi. Drugi start tak jak poprzedni tyle że doszedł mnie przy 160 i zostawił w tyle :P Jak się dowiedziałem ile audi ma kucy i jaki silniczek to zwątpiłem w możliwości mojej Hani a tu proszę, pozytywne zaskoczenie:)

cHoPiN(mrSpeeD)
07-06-10, 23:04
fiacik tempra z wielką ławką na tylnej klapie, kontra moja hanna (światła w turaszówce - obwodnica) ujmę to tak - nie miał szans;)

Megapixelus
16-06-10, 01:17
3000GT vs civ
2 pasy pod górkę, GT ok 70km/h zjechał na prawy a gdy się zrównaliśmy bez żadnego sygnału strzelił do przodu...no to sprzęgło i ognia :D
Powiem tak: nie wiem jaki silnik, ale coś z tych nowszych, jako że na szczycie i równocześnie końcu 2ch pasów udało mi się wyjść tylko o połowę długości do przodu...podejrzewam 3L 24v.....chyba że turbo aż tak zajechane :D
blachy RBI??? ciemna wiśnia...może znacie?
Kierownik bardzo miły, nie spychał mnie tylko zwolnił i pomrugał ładnie światełkami.

nocek
16-06-10, 09:23
Krótki odcinek na obwodnicy od świateł do świateł, mój civic kontra golf II 1,6. Od dawna wiedziałem że to niemieckie ustrojstwo nie jedzie, ale myślałem że chociaż jakąś walkę podejmie a tu bez jakiś większych problemów nie żyłując nawet silnika pod redline dostał solidne baty.

A.D.R.
16-06-10, 23:25
nie wiem jak to możliwe, ale: jechałem astrą 1.6 Twinport :) na światełkach stanął ze mną accord 2.0 coupe. jedynka długość dla mnie, dwójka dwie długości, trójkę wbiłem za szybko bo przy 5 krpm, ale i tak tylko się zrównał i później już bardzo powolutku wychodziłem na przód i odpuściliśmy czwórkę bo koniec obwodnicy...

dymek
17-06-10, 01:30
Ruchneło mnie białe grande punto na prędkości w sumie chwila i uciekł. Ale musze powiedzieć ze to białe coś zapierdzielało na 3 prawie do odcięcia i mnie wyprzedził :| Białe grande punto na białej feldze z czarnymi szybami kojarzy ktos??Bania na ciula :|

Centurion
17-06-10, 06:38
nie czasem Abarcik? jezdzi kilka po Rzeszu:D

crupez
17-06-10, 09:15
Tak to Abarth. Nie dziwne, że nie miałes szans...

sianko
17-06-10, 20:39
Jest to Abarth jezdzi nim kierowca rajdowy Rzeznik,z moim fiatem nie poszlo mu juz tak łatwo:D

Arti
18-06-10, 01:43
ten Abarth praktycznie zawsze stoi obok tego nowego Capital Park czy jakos tak... a to fakt ma go Rzeznik ale on cienki jest...:D

sianko
18-06-10, 09:23
Jezeli uwazasz,ze jest cienki sprobuj sie z nim gdzies po zakretach;)

Ja wczoraj stanolem ładnie na krakowskiej moim fiatem coupe obok czeronego civica coupe na bialej feldzie pusto,ale kierownik cos nie chcial sie spróbować

marcinsnk
18-06-10, 14:31
ja ostatnio sobie stoje na światłach bo był ruch wahadłowy i za mna podjeżdza koles eclipsa 1 gen 150 konna i zaczyna obczaja rozporke i wahacze z tylu, ja tak lajtowo potem sobie jechalem i koles mnie machnął z takim zadowoleniem ze ma 150 kucy to ja za nim i jak wyprzedzał jakies auto ja za nim i od razu jego i to tak ładnie, ..... gosc jaki zdziwiony byl tylko mu fote strzelic hehe:) no i potem ja dalej spokojnie, a koleszka juz nauczony i nie wyprzedzal:P

crupez
18-06-10, 15:42
to ja za nim i jak wyprzedzał jakies auto ja za nim i od razu jego i to tak ładnie...
Jak ja tak lubie robić :cool:

mRoZiOo
18-06-10, 16:23
jakbyś robił to samochodem to dopiero by było ! chyba, że mówisz o jechaniu za motorkiem jakims...

JaCa
18-06-10, 16:53
to ja za nim i jak wyprzedzał jakies auto ja za nim i od razu jego i to tak ładnie

Jak ja tak lubie robić :cool:

x2 :D

mazi88
04-07-10, 19:26
Krótki odcinek na obwodnicy od świateł do świateł, mój civic kontra golf II 1,6. Od dawna wiedziałem że to niemieckie ustrojstwo nie jedzie, ale myślałem że chociaż jakąś walkę podejmie a tu bez jakiś większych problemów nie żyłując nawet silnika pod redline dostał solidne baty.
w 2 genie golfa w tym silniku bylo cos kolo 70 koni jesli dobrze pamietam:P dopiero w 1.8 było 90:P a i CI powiem ze 2 golf dosc fajnie lata hehe

crupez
04-07-10, 20:08
w 2 genie golfa w tym silniku bylo cos kolo 70 koni jesli dobrze pamietam:P dopiero w 1.8 było 90:P a i CI powiem ze 2 golf dosc fajnie lata hehe

Znawca sie znalazl... Nie generalizuj do pojemnosci, bo tak sie sklada, ze byly 1.8 o mocy nawet 160 PS.

mazi88
04-07-10, 21:33
sie składa ale 98% tych jeżdżących po polskich drogach to te z lekko mniejszą iloscią KM :) a jak narazie nie spotkalem sie z 1.8 160 konnym:) chyba ze jakis uturbiony ale mniejsza z tym ;)

crupez
04-07-10, 22:28
Zdziwiłbyś się jakie VAG potrafi skonstruować motorownie i co jeździ w Golfach mkII (seryjnie)...

Poczytaj o silniku PG, 160 PS z 8-śmio zaworowego, doładowanego silnika o pojemności 1800ccm !!

I nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia !!

Tomasz
09-07-10, 18:15
wczoraj wieczorkiem mialem okazje scignac sie z accordem takim zlotawym na ladnych ciemnych felach :) kolega mial 2.0 ok 130 kuni :) ogolnie wygrana dla mnie ale zle mu to nie idzie :)

marcinsnk
09-07-10, 21:38
ustawiłem sie z kolesiem na dzis tzn on ze mna na sprinta, goś ma bmw e36 ze swapem na 3.0 ok 240KM z tego co mowił..... co myslicie o tym?? bo ja troche boje he he:P

Stasiek
09-07-10, 21:57
wczoraj wieczorkiem mialem okazje scignac sie z accordem takim zlotawym na ladnych ciemnych felach :) kolega mial 2.0 ok 130 kuni :) ogolnie wygrana dla mnie ale zle mu to nie idzie :)
Hmm to mój kuzyn kupil ACC tego poprzedniej generacji niż najnowsza i ma coś 155KM i mówi że mnie by zlał - ciekawe... ale ja ostatnio bez większego pałowania obleciałem tego 130KM (o Której generacji pisałeś?)

BOMBA
10-07-10, 02:32
Marcinsnk nie chce Cie martwic ale w becie 240 koni przy napedzie na tyl moze cie zmielic,o ile mu to chodzi jak ma chodzic.kwestia mocy wagi i napedu raczej na korzysc bety.Tomasz a ten accord to nie taki starszy na czarnych szprychach?bo jak ten to byle auto Rafalskiego

marcinsnk
10-07-10, 17:37
Bomba tez tak myśle ale koles wczoraj mowi ze moze za tydzien w sobote sie ustawimy i takie tam he... takze tez cos nie jest pewny siebie no i o nic sie nie zakladamy takze stresu nie ma ale jak mnie zrobi to dopnie swego heh:) bede pisal jak sie cos bedzie działo:)

DaskoJDM
11-07-10, 14:05
1:0 dla mnie spod swiatel kolo reala do swiatel gdzie się zkreca w prawo na kielanówke , tam wlasnie udal się pokonany :D 2.0i opel astra bordowy z 2 typkami w środku:P , ja jechalem z dziewczyna. Początek łeb w łeb ale ostatecznie o długośc maski dla mnie :D bylem w szoku :wazuuuup:chłopaki w astrze mysle ze tez :P :D

Piszol
14-07-10, 08:26
marcinsnka mozesz sie ze mna ustawic jesli masz ochote mozemy sie sprobowac jak cos :)

Sianko przestań... :P ja sie boje takich wyzwań:)

no co ty czysty fun przynajmniej ja tak podchodze do takich spraw zabawa zadnej napinki itp

Panowie na PW nie śmiecić

Tomasz
15-07-10, 20:24
Bomba nom to chyba ten :) calkiem ladny acc :)

francuz
21-07-10, 22:58
Dzisiaj wracając z pracy zauważyłem w lusterku opla vectra po "tuningu" :) gleba i te sprawy motor 2.0 16V wiec dałem 3 bieg , koleś mnie za wyprzedanie a ja ciągnę na trójce a kolo równo ze mną , wtedy słyszę jak gostek włącza 4 myślę ja tam jeszcze pociągnę na 3 i gdy ja dałem 4 to kolo wy dygał że mnie wyprzedzić nie może i zrezygnował został z tyłu o długość maski i zaczął hamować , Wniosek albo uciekło mu pare koników że nie mógł mi poradzić albo moje coupe zapierdziela :)

A.D.R.
22-07-10, 18:04
bez OFF TOP'u PROSZĘ !! Chyba nie chcecie żeby warny się posypały...Chłopaki naprawdę unosicie się jak dzieci. Co, crupez zwrócił uwagę francuzowi, to od razu cała ekipa jasielska musi go bronić !? Takie sprawy na PW !!

Peace!!

ps. Post zostanie usunięty, a wasz spam przeniesiony :)

smile
24-07-10, 02:25
dzisiaj stanąlem sobie tak na loozno do BMW seri 3 srebrna czarne fele gleba ktory rok to nie wiem ale stara kolo 90, 3 osoby na pokladzie i wlasciciel upiera sie ze 115konny silnik 1.8 :) gadalem z pasazerem wiec nie patrzylem na swiatla on ruszył szybciej ja troszke wolniej ale ewidętnie odchodził, zapiąłem 2 i był 1 długosc odemnie, 3 i 2 długosci i po zabawie ;] jeśli ktos zna tą furke to napiszcie ile ma naprawe kucy ;] bo objechało d16z6 z jedną osoba na pokladzie ;D

slawinio82
27-07-10, 20:47
kolego bo może to był 1.8 ale wersja IS 140 konna. Lepiej jedzie niz 2.0 150Km.

pzdr

smile
28-07-10, 00:01
kolego bo może to był 1.8 ale wersja IS 140 konna. Lepiej jedzie niz 2.0 150Km.

pzdr

dowiedziałem sie ze to jest e30 328. Czyli 2.8Litra.A jeśli chodzi o te 136 kucy w tej becie to mysle ze i tak by nie objechała d16z6 pozdro

crupez
28-07-10, 00:12
dowiedziałem sie ze to jest e30 328. Czyli 2.8Litra.A jeśli chodzi o te 136 kucy w tej becie to mysle ze i tak by nie objechała d16z6 pozdro

...i kierowca, który wygląda jak meksykanin ?? Jak tak, to ta Beta ma tam zdrowe to 2,8 krótką skrzynie... Ponoć jedzie dobrze, ale koleś się rzadko ściga...

smile
28-07-10, 17:46
...i kierowca, który wygląda jak meksykanin ?? Jak tak, to ta Beta ma tam zdrowe to 2,8 krótką skrzynie... Ponoć jedzie dobrze, ale koleś się rzadko ściga...

dokładnie to on :) no akurat z kolegami był takze musiał przyszpanowac, tylko mogl nie kłamac ze ma 1.8 tylko prawde powiedziec. Co ja tam ze swoja d16z6 moglem poradzic ;D pozdro

JaCa
28-07-10, 17:53
ja tam go rozumiem ..... sam często mówie ze mam 1.5 :)

Megapixelus
30-07-10, 07:55
Kolega z B-serią ma znaczek 1,3 na klapie w 4G, ja nawet na CB odpowiadam, że 1,6 po lekkim tuningu...:diabel2:
To raczej popularne zachowanie, choć my "mylimy" się o max 0,3L a nie 1L

MichaeL
07-08-10, 18:22
kilka dni temu, powrot z pracy, swiatła kolo grafiki, mercedes c 220 CDI rok cos okolo 2000. na 3 o dlugosc maski, realne ? jedyny plus dla mnie ze startowalem z pasa zewnetrznego i jechalismy w kierunku pomnika, wiec troszke węższy zakret mi pomogł, ale watpie ze gosc cisnał mocno, chociaz na to by wychodziło. sam nie wiem, ale ciul tam i tak sie ciesze ;p

Megapixelus
14-08-10, 21:49
krowa 220CDI? zdłubane D13 go złoi, więc jak nie jechałeś rowerem to gratki killa.....a jak rowerem, to jesteś moim idolem :D

MichaeL
27-08-10, 12:17
krowa 220CDI? zdłubane D13 go złoi, więc jak nie jechałeś rowerem to gratki killa.....a jak rowerem, to jesteś moim idolem :D

tandemem z kumplem ;]
a przy okazji. krakowska krzyzówka w kierunku wiaduktu, wczoraj, lekko mokro, moje d15 z passatem, nie wiem jaki silnik, pewnie 1,9 ale ile koni nie mam pojecia. w passacie 3 typów, ja sam, 1 rowno, 2 ja lekko przod, na trojce odszedł mi ponad pol długosci auta, lipa :/

nypel
03-09-10, 10:28
Jade sobie legalnie przez miasto jak emeryt bo w baku susza :p podjechał typ i siedzi mi na tyłku golfem 1 (bardzo zadbany na glebie i chromach) na mieleckich blachach i jedzie dosłownie 1m za zderzakiem a nie nawidze jak mi ktoś tak siedzi !! więc do dwójki i ognia a ten za mną i uwierzcie że ani o 5cm mu nie odjechałem !! dojechałem do świateł a ten staną po mojej prawej na skręcie w prawo, zielone i rura..... nie wiem co on tam miał... ale tak odjechal żę aż przykro !! tak mnie podwkór.....ił że jak przyjechałem do domy to pierwsze co mówie "Justyna zbieramy na SWAP !!" :) patrzyłem co mógł mieć pod maską i są silniki G40 i G60. powiem wam że chyba nawet b16 by go nie objechało...

*Paula*
03-09-10, 12:30
standardowo pewnie miał abf-a bo teraz często gęsto swapują to do golfów :]

hondata
03-09-10, 16:29
golfem 1 (bardzo zadbany na glebie i chromach) na mieleckich blachach

taki zielony??

nypel
03-09-10, 16:41
nie, taki bordowy i chyba nówka lakier bo sie błyszczał jak psu ... :p

crupez
04-09-10, 12:17
Jakiś czas temu jechałem Mrozia Civiciem 1,4 90PS (EJ8?) i stanął koło mnie matimeusz swoją EG9 :D
Albo mrozka auto zapierd*la, albo VTI coś przymula, bo jak ja wbijałem 3-ci bieg to On był tylko lekko ponad długość przede mną... :D

Stasiek
05-09-10, 22:04
Jakiś czas temu jechałem Mrozia Civiciem 1,4 90PS (EJ8?) i stanął koło mnie matimeusz swoją EG9 :D
Albo mrozka auto zapierd*la, albo VTI coś przymula, bo jak ja wbijałem 3-ci bieg to On był tylko lekko ponad długość przede mną... :D
No i ja jestem ciekawy jakie baty dostałbym od Mroziowego civa.
Albo zmierzyć się z 1,3 w jajcu bo - raczej przepadnę

Łysy
10-09-10, 20:54
ten golf 1 to cabrio bordowy?

qmax
12-09-10, 13:23
wczoraj wieczorem ostatni model mazdy 323f, na klapie pisalo DITD. Nie chcialem sie scigac, ale gosc agresywnie ruszyl, ja z normalnego startu gaz w podloge. Gosc odskoczyl o dugosc do przodu, jak na budziku pokazalo sie 130 byl dlugos za mna :) Bardzo blisko nas "cos" sie trzymalo. Jak mazda zjechala za mnie, to "cos" wystrzelilo jak pocisk... Dojechalem do swiatel i stoi sobie mercedes SLR... Kierowca sie tylko usmiechnal :D

bania
17-09-10, 00:11
Dzisiaj rano stanąłem z kumplem na światłach. Ja Rexem on Hyundai Coupe ( takim To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. ) Ma tam założony filtr stożkowy, cały wudech przelotowy z dwoma końcowymi ultera i kolektor 4-1 z e-bayu... 1 on o nieco prawie długość maski z przodu, 2 wyrównanie i maluteńka przewaga, 3 odstałem o prawie długość auta. Więc 1:0 dla poczciwego 18-sto tatka :D :D :D I kumpel obiecał rewanż

arekgr
04-10-10, 00:00
Ja nie wiem jak to jest, że muszę się zawsze napracować, żeby kogoś wyprzedzić. Mi tak łatwo jak Wam to nie przychodzi... Chociażby dziś, dopiero przy ok 190km/h BMW odpuściło. Jak to jest, że Wam tak idzie to "kilowanie"? :-P

smyp
29-10-10, 21:18
Ja jak juz mam opcje jakiegos kilu to przewaznie tylko do 100 km.h ciagne, potem odpuszczam..... 1,4i po wbiciu 3 biegu wedlug mnie nie jedzie :P a na II dojade prawie do 100. Z tym ze najczesciej sie ktos czepia na meiscie, a ja raczej nie jestem demonem predkosci w zabudowanym, tym bardziej po rejtana gdzie malo co zebow nie pogubie na wybojach.

Kurde fuck, dopiero dzisiaj z ranca zauwazylem ze to co napisalem tu, mialo byc w temacie o killowaniu O_o. Chyba zapilem piszac to co pisalem. Sory chlopaki i Dziewczyny. Prosze o usuniecie tej wypowiedzi albo przeniesienie......
Pozdrawiam i Sorka raz jeszcze <lol>

ryjek
01-11-10, 14:14
spotkanie z bmw na światłach w mielcu pod pasażem, jechaliśmy tam w stronę kina. była przygazówka i kiedy zmieniło sie na zielone, po starcie myślałem ze nic z tego, ale moja dziecinka pokazała na co ją stać na drugim biegu, a potem to już bylo z górki:) jakie to bmw to nie wiem, nie znam sie na tych niemcach:D może i to nic wielkiego ale cieszy;d

walkiria
01-11-10, 16:03
na światłach w mielcu pod pasażem, jechaliśmy tam w stronę kina

:eek: :ohmy: miejsce masakra żeście wybrali, pomijam już że pod okiem kamery,
nie szkoda Ci auta na tych wertepach ?? przecież to kraina studzienek, tam to 40 na godzinę i slalom żeby jak najwięcej dziur ominąć :yes:

ryjek
01-11-10, 16:09
wyszło spontanicznie a wtedy to już nie moglem się poddać jak mi przygazował, mam wstręt do bmw:D

smyp
02-11-10, 11:11
Moze nie kill ale chcialem zapytac, ganial sie ktos z Vectra B 2,5 v6 ? Bo ja mialem taka sytuacje ze koles mnie wyprzedzal i widac bylo ze chce sie scignac... Trasa Rzeszow/Lancut. Odszedl mnie na dlugosc samochodu bo wolno zalapalem ze chce sie scigac.... I sie dziwie troszke bo mial emblemat 2,5 v6 a jechalismy rowno :ninja: Jesli mnie pamiec nie myli to ten motor w tym samochodzie mial okolo 170 hp.

ps. mam kolege ktory sie wozi BMW. Przejechal sie civem 1,4 i stwierdzil jednoglosnie... Ale to zapierd... hehe

cris17
14-12-10, 21:56
wiec moze cos rusze temat :) stoje na swiatłach na lubelskiej w strone Trzebowniska ... podjezdza chlopaczek oplem astra 1.4 "SPORT" :D odsuna szybe i pyta mnie kierownik czy moje to 1.3 :) ja smialo odparłem ze tak a co:D a gosc do mnie z hasłem ze by sie poscigal wiec uśmiechnąłem sie i powiedziałem ze problemu nie widze :P tylko ze jak dodałem gazu tak do 5 tys .. na jałowym to mu troche mina zrzedła :) i co dalej pisac chlopak na 1 biegu został daleko daleko 2 juz nawet nie zapinałem tylko od razu na 3 dałem :)ale sytuacja ogolnie smieszna :)

Major
16-12-10, 17:25
Moze nie kill ale chcialem zapytac, ganial sie ktos z Vectra B 2,5 v6 ? Bo ja mialem taka sytuacje ze koles mnie wyprzedzal i widac bylo ze chce sie scignac... Trasa Rzeszow/Lancut. Odszedl mnie na dlugosc samochodu bo wolno zalapalem ze chce sie scigac.... I sie dziwie troszke bo mial emblemat 2,5 v6 a jechalismy rowno :ninja: Jesli mnie pamiec nie myli to ten motor w tym samochodzie mial okolo 170 hp.

ps. mam kolege ktory sie wozi BMW. Przejechal sie civem 1,4 i stwierdzil jednoglosnie... Ale to zapierd... hehe

Bo BMW to muł i tyle ... jakby to jechało jak pali to nie ma lepszego autka ;] Kumpel ma BMW (dokładny model nie znany, gdyż się nie obczajam w beemkach) z roki 92, 2,5litra podciągnięte do 220HP i wrażenie na mnie nie robi ... Do 4 tyś to nie reaguje na gaz, a powyżej 5tyś spalanie się chowa za 30lirów i się szkoda robi :)

soprano
19-12-10, 15:23
kurcze powiem wam że lipa straszna ostatnio z bojami ze świateł u mnie..... nie wiem czemu ale od tygodnia ze wszystkimi w krakowie wygrywam...
ale od początku.... tydzień temu odstawiłem służbową zafirę na naprawy lakiernicze. wiecie, zwykłe rysy eksploatacyjne, ale lizing mnie zobowiązuje do naprawiania na bieżąco.... więc zgodnie z umową dostałem auto zastępcze.... bordową vectrę... curwa dokładnie taką samą jak szaleją po kraku chłopaki z drogówki...
wczoraj po po południu obleciałem jakieś porsze które wcześniej doleciało do mnie z prędkością nad dźwiękową, nie zmuszając nędznej benzynowej 1.8l jednostki napędowej do obrotów wyższych jak 3krpm .....
nigdy więcej vectry.... choć auto samo w sobie fajne :)

cris17
09-01-11, 22:31
dzis koło godz 15:30 kolega mi dzwoni ze ma kolege co ma Gsi w combi i ze ponoc sakramencko jedzie:) i czy nie chiał bym z niam stanac heh wiec przyjechałem na miejsce. Zatrzymal sie kolo mnie i mowie mu ze pokarze mu dokad sie sciagmy i wysadzamy pasazerów :) wiec jade gosc zaczał cisnac wiec i ja objechałem go na ponad 2długosci zawrocilismy na zawrotce i dalej mowie ze zjezdzamy na rodno na dole i wysadzamy pasazerów a gosc ze to teraz z nimi jeszcze sie scigniemy wiec poszlismy 1 bieg dla mnie ponad poł długosci 2 był juz ponad długosc 3 moze z trzy długosci a był by wiecej tylko trakcji nie mogłem złapac:) dojechalismy na miejsce a gosc do mnie " nie ma sensu stawac juz samemu bo mam za słabe auto" :)

arekgr
10-01-11, 00:25
A ja dodam coś od siebie... "Trafiłem" dziś na gościa niebieskim 206, który chciał się trochę pogonić. Cóż, ślisko, spod kół wali wodą że nic nie widać, ale odpuściłem. Nie w moich standardach jest jechać 150kmh przez przejścia dla pieszych w terenie zabudowanym, a do tego wyprzedzanie na 5tego na podwójnej i na przejściu o godz 16 w biały dzień... Ehh, skąd się tacy biorą? A później będzie się podniecał, że kogoś tam "wyprzedził". Do dupy z takimi "wyścigami" :)

eros88
16-01-11, 23:04
jakis tydzień temu , spokojnie jadę na 4 koło pomnika wielkiej Cii... staje na swiatłach koło mnie ustawia sie gulf II , silnik bliżej mi nie znany ani moc :naughty: usmiecha się i widać że czeka na zielone , pomyslałem że nie ładnie było by zawiesć Kierownika z Gulfa . Nagle zielone jeden do konca , dwa a gulf baaardzo daleko za mna to szkoda benzyny i spokojnie 4 :D

Gulf II Killl :D:blow:

SPOON
08-02-11, 15:08
to moze i ja sie pochwale :) z jakies 3 tyg temu rex vs m5 e60 do 160 rex z przodu potem juz nie było gdzie dalej ;)

slawinio82
08-02-11, 21:02
to moze i ja sie pochwale :) z jakies 3 tyg temu rex vs m5 e60 do 160 rex z przodu potem juz nie było gdzie dalej ;)

hmm jesteś pewny ze to było M5??? może zwykła 5. bo coś dziwne zebyś obleciał BMW z około 500 końmi na pokładzie...
wciągnął by cie samym momentem obrotowym...

SPOON
08-02-11, 21:48
500KM w 2 tonowym aucie a 270KM W 850KG oblicz sobie stosunek mocy do masy :] pozatym chyba nie znasz mojego rexa tak dla przypomnienia:

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

(To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

slawinio82
08-02-11, 22:04
kolego nie obrazaj sie bo nie ma na co...fakt rexa nie znam i nie widziałem w akcjii...tym większy szacun...

p.s.

po oglądnięciu filmiku musze powiedzieć że sadzi okrutnie... a jak tam spalanie przy takiej jeżdzie??? rakietowe pewnie...

SPOON
08-02-11, 22:10
ale ja sie nie obrazam :) spalanie przy takiej jezdzie 15l max

slawinio82
08-02-11, 22:15
czyli można powiedzieć ze we wszelkich normach... ale jedzie niesamowicie...

a tak na marginesie chciałbym zobaczyć mine kolesia z M5....

sorki za O.T

walkiria
08-02-11, 22:36
"lepiej xx kg mniej jak x koni więcej" pisał nieraz kolega Pełnia
przeczyta to może napisze bez x, bo ja nie pamiętam dokładnie

CRX koniecznie musi Mielec odwiedzić, w sezonie,
w znanym bywalcom spotów w RMI miejscu "krąży" na wekeendach pan P. (właściwie to wyrasta spod ziemi gdy hcp się na otwarty teren przenosi) który nie odmawia ustawki,
obecnie posiada M5, R8, któreś już z kolei 350Z więc może będzie na co popatrzeć ;)

kamilooo
08-02-11, 22:43
350z nie jedzie wogóle...

Rogal
09-02-11, 09:21
350Z objechałem swoją suką jak jeszcze była serią :D

M5 jednak nie dałem rady ... nie wiem jak teraz ale myśle że też bym nie dał ... ale nie dużo

Ogólnie nowe M5 jak na 507 KM to zawsze mówiłem że coś nie jedzie.

Mam nadzieje na ustawke z tym R8 ... wynik wiadomy ale chciałbym zobaczyć to auto w akcji.

Chociaz powiem Wam że tak jak kiedyś mówiłem że 1/4 jest zajebista itp ... tak teraz uważam że tylko tor !! naprawde kto nie był nigdy niech pojedzie i zobaczy ... ale uwaga bo to strasznie wciąga

SPOON
09-02-11, 12:10
Nie ma problema ;) odwiedze ta sławna cwiare w mielcu :P Rogal to ty sie scigałes rok temu z niebieska s2000 z Tarnowa?

Mysle ze na 1.1bara mógł bym cos powalczyc z rolki z ta r8 :)

Co do toru w Kanadzie Sie najezdziłem w hooy ;) na TrackDay'ach ale jednak 1/4 to jest to :) czyli co kto lubi ;)

Rogal
09-02-11, 16:34
Rogal to ty sie scigałes rok temu z niebieska s2000 z Tarnowa?

Tak ganiałem sie ale powiedzmy w trudnych warunkach hehe :D

Major
10-02-11, 20:38
obecnie posiada M5, R8, któreś już z kolei 350Z więc może będzie na co popatrzeć

Bawią się ludzie, ojjj bawią ... a ja mam poldka który nie może odpalić ...

A co do CRXa to to jest bandyta, konkretny.

GT-R
20-02-11, 17:53
Flaszka wygrana z typem który założył się zemną że da mi radę swoją E36 2.5TD ;) 3 długości dla mnie.

7dj83r8f78t4alf8