PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze Boje spod świateł

Strony : [1] 2 3 4 5

Stasiek
23-12-06, 18:49
Dzisiaj będąc na stacji paliw zobaczyłem gościa jak tez nalewał zupę a był jakimś Peugeotem 306 lekko tunowanym, płacąc za paliwko słyszałem jak wymieniał walory tej furki więc jak już odjeżdżał to przyczepiłem się do niego i do pierwszych świateł przygazówka.
Na światłach spojżenia na siebie a koleś banan na twarzy od ucha do ucha i wszystko jasne
U niego 2 osoby oprucz kierowcy a u mnie tylko panna z boku.
Zielone i strzałka:
start równy ale do konca jedynki odszedł na pół samochodu,
dwójka to już jego przewaga o 1 długość samochodu wpinając 4 jest przedemną jakieś 2 długości i trzeba zwalniać bo następne światła

Tu już nie było młocki bo drogi nasze się rozchodziły ale na pożegnanie zagadnąłem co za agregat a on że 2l i że 190KM
Coś dużo jak na 2 litry ale już wiem czego mu nie dałem rady

Tak poczytałem o pedziach i 2.0 gti miały 160KM to nie wiem skąd koleś wygrzebał 190 a jak miał naprwade tyle to chyba te konie jakieś drewniane na biegunach

Kalkulacja: 160KM + jedna osoba więcej to powiedzmy 150KM
waga furki nie wiele chyba większa od mojej to minus pare kucy to dalej 30KM więcej ode mnie a na takie wyniki to i tak jestem zadowolony.

Co Wy na to?

Pelu
23-12-06, 20:13
Witaj Stasiek,
Oj ostro ostro, jakos ja mam malo takich okazji,

moze zmierzymy sie razem kiedys tam, sprawdzimy nasze d16z2

kozik555
23-12-06, 20:13
Jesli to była prawdziwa 306 GTi to mogła miec 160KM bo tyle włąsnie miały ale i tak ci nie odszedł jakos super jak na 2.0 16v i podobną mase.

Stasiek
23-12-06, 22:45
kolejny kill który wtopiłem ale pokazuję że można sie nasrać na niepozorne wozidełko,
nie spisuję killi które zostały wygrane o tak sobie ale jak jakieś znaczącce to oczywiście zapodaje.
Pelu jak najbardziej trzeba stanąć i spasować żelasia, może przed pasterką? :wink:

27-12-06, 04:19
s16 - 152 KM
Gti-6 - 167 KM

Po mieście kręci się taki s16 z czterema rurami wydechowymi i strumienicą ( wg. właściciela ). Dźwięk ma ładny ale skatowany jest okrutnie. Moja malutka dała mu radę i nie musiała "wypruwać żył" żeby objechać żabę ( a daleko jej do mistrzyni sprintu czy tam 1/4 mili ). Właściciel (mieszka na krakowskiej południe) zjechał obejrzeć autko i powiedział że od dawna szuka HONDY :roll:

MacK
27-12-06, 09:33
Właściciel (mieszka na krakowskiej południe) zjechał obejrzeć autko i powiedział że od dawna szuka HONDY
Stasiek to zamień się z gościem, on będzie miał hondę a ty 306 gti 190 kucuf :mrgreen:

Luczar
27-12-06, 10:02
s16 - 152 KM
Gti-6 - 167 KM

Po mieście kręci się taki s16 z czterema rurami wydechowymi i strumienicą ( wg. właściciela ). Dźwięk ma ładny ale skatowany jest okrutnie. Moja malutka dała mu radę i nie musiała "wypruwać żył" żeby objechać żabę ( a daleko jej do mistrzyni sprintu czy tam 1/4 mili ). Właściciel (mieszka na krakowskiej południe) zjechał obejrzeć autko i powiedział że od dawna szuka HONDY :roll:

Tylko zauważ, że nie z każdej rurki mu dymi ;) straszna wiocha

27-12-06, 14:21
he he nie zwróciłem uwagi :lol:

Stasiek
28-12-06, 00:16
Właściciel (mieszka na krakowskiej południe) zjechał obejrzeć autko i powiedział że od dawna szuka HONDY
Stasiek to zamień się z gościem, on będzie miał hondę a ty 306 gti 190 kucuf :mrgreen:
To z czym ja miałem do czynienia to miało rejestrację RZE ....
A tak nawiasem mówiąć Maciek że żartuj ze mnie :!: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-02-28, 23:25 ]
Zmieniłem Nazwę tematu bo nie bede tworzył osobnego kiedy coś złatam na mieście

A więc dzisiaj koło Tesco dojeżdżam do świateł gdzie stał Alfa Romeo 156 1.8TS
Nawet nie trzeba było zachęcać pana do wspólnej zabawy.
Pojawiło się zielone i usłyszałem piśnięcie jego opon (nie wyrywałem się jak głupi jako pierwszy) i Koleś ciśnie.
Jedynka równo jako że on miał ułatwiony start to połową długości dla niego zamknęliśmy jedynkę i dwa: aż się zdziwiłem że tak odchodzę - koniec dwójki i jedna długość dla mnie.
Trójka to jakieś 2,5 długości dla mnie i kolejne światła.
Tutaj mnie zdziwił pan bo mimo wolnych pasów ustawił się za mną :?:
pomyślałem przez chwile że to jakaś nowa zabawa i na zielonym ruszyłem a za rondem zjechałem na wolniejszy pas i czekam.
Ku mojemu zdziwieniu gość zjechał też za mnie i jedzie powoli - Hmmm.. myślę sobie co SUKI????
No to jadę 60 i tak przez około 2 km obwodnicy w pewnym momencie nie wytrzymałi i rura.
Ja poczekałem aż wyjedzie przede mnie żeby obczaić rejestrację itd. i też już na przygotowanej dwójce atak.

Powiem Wam że Alfy to lipa- nie zdziwiłbym się gdybyśmy równo szli ale gość palił choinkę ile mógł a ja go spokojnie spożywałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Luczar
01-03-07, 10:15
Alfy lipa? Nie wszystkie. Spróbuj z Brerą V6, albo 157 GTA.

Stasiek
01-03-07, 11:30
Może gdybym się natknął i nie był świadom co tam drzemie to bym próbował ale tak do 180KM to są w moim zasięgu :lol:

Luczar
01-03-07, 13:39
Hhehhe. Bo Tobie to tak przydaloby się z 200 kg w bagaznik wrzucić, to byś tak nie kozaczyl na ulicach ;) Ale poważnie to wlaśnie to jest fajne uczucie, jak robisz kogoś niepozorną furką. Ludzie się przekonują, że jest malo niepozornych Hond i na każdą trzeba uważać.

Rafałek
02-03-07, 22:27
Alfy lipa? Nie wszystkie. Spróbuj z Brerą V6, albo 157 GTA.

Brera V6? W tescie to auto mialo krecilo czasy po 15,6 na cwiartke, mysle, ze dobrze wybebeszony Civic ze zdrowym silnikiem jak masz Staszek moze nawet wygrac...
147 GTA? Najlepszy czas w PL dla tego auta to 15,06, chyba gdzies na Bemowie. Niezle jak na 250-konnego kompakta ;)

soprano
04-03-07, 13:32
jak ostatnio wystartowałem spod świateł to skończyło się tak:
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
moment zaraz po zmianie z 4 na 5..... sorki za ostrość

MacK
04-03-07, 14:53
a co to za pomarańczowa kontrolka błyska :?:

soprano
04-03-07, 15:35
check engine....... to od sondy......

kuber
04-03-07, 19:24
a co to za pomarańczowa kontrolka błyska :?:
pewnie kierunek :)

Stasiek
21-03-07, 00:53
No i dzisiaj równeż całkiem przypadkowo wyrównałem się na rondzie na rejtana (pod uniwerkiem w kierunku mostu zamkowego) z Golfem II.
W samochodzie gość z Panną (ja też z drugą połową) a pod lusterkiem "Street Racer"

Tak sobie pomyślałem że może jakiś kill ale kolesław unikał spojżenia.
Chłopak mnie zirytował bo ruszył na żółtym i ciśnie a że ja byłem na pasie zanikającym to nie złoiłem (chociaż gdyby nie ten zanikający pas... :mrgreen: )
No to przetasowanie po pasach i na następnych pasach też "pole position"
Zielone a koleś nie ruszył - a że ja grzeczny jestem to poczekałem aż wyrówna i ogień!!
Hmmm został daleko w tyle ale słyszłem że coś Mu chrupnęło :twisted:

No nie ważne :mrgreen:

21-03-07, 23:40
a jaki kolor tego golfa tak z ciekawosci bo moze wiem o kogo chodzi...

Stasiek
22-03-07, 02:02
czarny

Luczar
22-03-07, 10:13
Gratulki! Chrupnęla mu skrzynia, bo nie wytrzymala dodatkowego powera mocy jaką daje naklejlka 'Street racers' ;)

Aras
22-03-07, 21:01
Gratulki! Chrupnęla mu skrzynia, bo nie wytrzymala dodatkowego powera mocy jaką daje naklejlka 'Street racers' ;)

Słyszałem że to dodatkowe 5 koni :mrgreen:

tomi1986
22-03-07, 23:49
przywiozlwszy dzisiaj swoja zelazko .
rundka po miescie rzeszowie.
chlopaczek z astry 150 kilka koni .
pol dlugosci dostalem.
musielismy hamowac;)
pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-03-22, 22:57 ]
p.s.samochod posiadalem od 3 h.
pierwszy wyscig ino byl to moj.
zdrowia.

Rafałek
23-03-07, 00:41
Ja dzisiaj sie scigalem z Civiciem VTi z 97 rok w naprawde ładnym stanie. Jak na serie szedl rewelacyjnie, wygralem ok 2,5 dl, ale mam zrobiony stozek i krotka skrzynie.

+MarCin+
23-03-07, 00:51
alez oczywiscie ze jade ;] jezeli nie wystapi problem z tym przegubem o ktorym rozmawialismy... a co do wyscigu to calkiem ladnie szla furka...total seria +na pokladzie mialem sub z wzmacniaczem troche klamotow i full bak

Stasiek
23-03-07, 01:51
pol dlugosci dostalem.
która astra ? I, II, III,??
Bo ja tam nie bardzo kjarzę

Fugaci
23-03-07, 12:53
Możecie mi odświeżyć pamięć? Bo nie pamiętam wszystkich ze spotu... a dziś na światłach na krakowskiej ostro stał w zielonej bluzce/kurtce jak na zdjęciu... no właśnie kto? :D
szkoda, że skręcałem w prawo... :>

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

tomi1986
23-03-07, 13:11
pol dlugosci dostalem.
która astra ? I, II, III,??
Bo ja tam nie bardzo kjarzę
astra II
ale to nie byl kuti
jakis mlody usmiechniety od ucha do ucha chlopaczek.

Luczar
23-03-07, 13:40
Możecie mi odświeżyć pamięć? Bo nie pamiętam wszystkich ze spotu... a dziś na światłach na krakowskiej ostro stał w zielonej bluzce/kurtce jak na zdjęciu... no właśnie kto? :D
szkoda, że skręcałem w prawo... :>

Obrazek (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

To furka Maćka...

Fugaci
23-03-07, 13:43
To furka Maćka...

dzięki ;)

MacK
23-03-07, 22:15
przywiozlwszy dzisiaj swoja zelazko .
rundka po miescie rzeszowie.
pol dlugosci dostalem.
musielismy hamowac;)
pozdrawiam.

[ Dodano: 2007-03-22, 22:57 ]
p.s.samochod posiadalem od 3 h.
pierwszy wyscig ino byl to moj.
zdrowia.

gratuluje :mrgreen:
ale na Twoim miejscu pierwsze sprawdziłbym stan techniczny a później dopiero dawał ognia bo kilku już przykozaczyło kupionym rano na giełdzie autem a wieczorem stygli w kostnicy
nie bierz tego do siebie i nikomu tego nie życzę ale tak czasem wychodzi
pozdro

tomi1986
23-03-07, 22:46
2 dzien a ja wciaz alive:)

23-03-07, 23:06
astra II
ale to nie byl kuti
jakis mlody usmiechniety od ucha do ucha chlopaczek.

na pewno nie kuti on nie ma astry 150KM....hmmm a po drugie skad pewnosc ze ta astra z ktora sie scigales miala 150KM a nie np 115KM, a tak na marginesie jaki ty masz silniczek tak z ciekawosci pytam:)

tomi1986
24-03-07, 00:12
bo koles powiedzial co ma pod maska ;> :> :roll:

Stasiek
24-03-07, 04:23
To co tomi1986 stajesz ze mną? Dzisiaj albo jutro po 22?
Hciałbym dostać w dupsko od żelasia :mrgreen:

tomi1986
24-03-07, 13:30
zrobie przeguby -bo sie juz jezdzic nie dda nawet przy jezdzie na wprost tak cholernie je slychac- czyli max sroda i luz mozemy stawac. :) :mrgreen:

MacK
24-03-07, 21:39
2 dzien a ja wciaz alive:)
dobre to :mrgreen:
może codziennie w shotbox'ie pisać że kolejny dzień do przodu :wink:

tomi1986
24-03-07, 22:02
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: good idea :lol:
edytuj :
dzien 3 :D:D:D

24-03-07, 22:55

to moze i ja kiedys stane kolo ciebie :lol:
nie zebym byl lepszy.... tak na porownanie mocy :wink:

Piszol
25-03-07, 12:17

to moze i ja kiedys stane kolo ciebie :lol:
nie zebym byl lepszy.... tak na porownanie mocy :wink:

A moze ja stane obok Ciebie Stasiek - nie zebym czul sie lepszy - ale tak dla porownania mocy ;)
Tez mam kolo 100 KM tylko bez tapicerki :P

+MarCin+
26-03-07, 00:46
a ja dzis mialem ustawke z Ibiza Tdi 130 hp w serii +chip+duzy intercooler nie udalo nam sie stanac z miejsca:( a z lotnego wygralem o niecala dlugosc.. tyle ze odcialem na 1;/ jak zrobie przegubik to powtoreczka.. :D

Stasiek
26-03-07, 01:47
A moze ja stane obok Ciebie Stasiek - nie zebym czul sie lepszy - ale tak dla porownania mocy ;)
Tez mam kolo 100 KM tylko bez tapicerki :P
Dobra ale Ty startujesz 10 seknd póżniej i robimy ćwiartkę :mrgreen:

tomi1986
27-03-07, 00:38
spontan,
przepasc miedzy nami,
mile spotkanie z moim ziomem-bratem Mroziem.kill.

27-03-07, 22:44
szkoda ze jak ja mialem hanie to nie mialem tylu chetnych do sciganki:(

Piszol
27-03-07, 22:53
Dobra ale Ty startujesz 10 seknd póżniej i robimy ćwiartkę :mrgreen:

Hehe tak jak mowisz ;) To czego tak slabo oceniasz swojego furacza :cool: :twisted:

Stasiek
28-03-07, 02:00
spontan,
przepasc miedzy nami,

Halo halo ?
Za moimi plecami?
Mówsz przepaść? Trzeba Tą przepaść obadać.
Teraz macie większe szanse bo wróciłem do szerszych letnich kapci i felunek piętnasty.

szkoda ze jak ja mialem hanie to nie mialem tylu chetnych do sciganki:(

A bo Ty miałeś tego civa jakegoś nietypowego - on za dobrze jechał jak na serię :mrgreen:
Fakt że raz stanęliśmy ale to nie był miarodajny kill więc ja jeszcze przez żelazko nie byłem zrobiony (dobrze że sprzedałeś :mrgreen: )

tomi1986
28-03-07, 11:31
spontan,
przepasc miedzy nami,

Halo halo ?
Za moimi plecami?
Mówsz przepaść? Trzeba Tą przepaść obadać.
Teraz macie większe szanse bo wróciłem do szerszych letnich kapci i felunek piętnasty.

dzwonilem do Ciebie Stasiek 4 razy razem z Mroziem.nie odbierales! .a dzwonilem we wiadomych celach :lol: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :grin:

Stasiek
28-03-07, 14:17
dzwonilem do Ciebie Stasiek 4 razy razem z Mroziem.nie odbierales! .a dzwonilem we wiadomych celach :lol: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :grin:
:?:
A to przepraszam, byłem poza zasiegiem telefonu

tomi1986
28-03-07, 17:11
kotlet,gruby luz :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 2007-04-11, 21:26 ]
dzisiaj 1 kill z Pelem .duzy szacun dla gosci a extra kultura ,sciganie na wysokim poziomie.
kill .
4 ,5 dlugosci dla mnie.
napewno bedzie repeat :)

Luczar
20-04-07, 09:20
No wreszcie mam czym się pochwalić! Mój pierwszy kill. A więc: mykamy wczoraj na grilla kolo polibudy w pare Hond i jednego Puga ;), ustawiam się na prawyn pasie pierwszy na czerwonym i na zielonym mocniej sobie docisnąlem, ale nie ścigając się z nikim, a tu w lusterkach widze wysiko polozone biksenony. Prawy pas mi przyblokowalo, a gość na lewym mnie wyprzedzil. Patrze : Mercedes ML 4.0 V8 CDI. Spox! Ustawilem się za nim i na zielonym rura kolo Polfy, ani mi nie odjeżdża, ani go nie doganiam. Kolejne światla hamowanie i stoje za gościem. Zielone i rura : 1 równo, 2 równo po czym zmienilem pas na prawy (gość na lewym - jechalem za nim), zapiolem 3 i zacząlem go wypredzać, jak się wkręcilem na trójce to już bylem przednim, a potem zjazd przed niego na prawy i niestety hamowanie do skrętu na Real. Nie wiem jaką mieliśmy prędkość, ale Maciek mówil, że coś kolo 160 ;). Czyli moral: mocne diesle są mocne od dolu, a przy wyższych prędkościach po wkręceniu się to benzyniaki RULEZ ;) ;)

tomi1986
20-04-07, 10:06
gratulacje ;)
dodam cos od siebie -
kill by Tomi1986 vs. 2.0 gsi Dajsmana.
wynik :2-2
widzowie i ich relacje ( ziomale z HCP - BEZCENNE :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: )

WARTO tez dodac ze przy ostatnim killu nie weszla mi ani 2 ,ani 3 .Dajsmanowi zas nie weszla 3 .

mRoZiOo
20-04-07, 11:17
Luczar ładnie mi kamieniami sypnałes po szybie wczoraj, az sie zatrzymałem i czekałem na odejscie Twoje...konkretnie Ci chodzi ta furka

tomi1986
22-04-07, 19:43
z najwieksza przyjemnoscia chcialem oglosic iz jestem szczesliwym posiadaczem najszybszego/najmocniejszego/ civica IV gen na forum hcp tudziez prawdopodobnie w miescie rzeszowie . :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :grin:
prym wiodl przez dlugi czas kolega Stasiek lecz po dniu dzisiejszym sprawy sie zupelnie odmienily.
duzy szacun dla kolegi Staska za podjecie wyzwania oraz dobry kill .zapierdzielanko bylo konkretne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

d16a9 by Tomi 1986 rulezzzz !!!!!! :mrgreen: :twisted: :lol: :grin: :!:

Stasiek
22-04-07, 19:44
No i dostałem lanie od żelazka :razz:
A więc tak z rolowanego startu to nie było takie miarodajne bo nie uzgodniliśmy techniki startu chociaż i tak było widać że tomi1986 odchodzi widocznie.
Jeżeli chodzi o start ze świateł to muszę sie troche usprawiedliwiać, tomi o wiele lepiej wystartował bo ja chwile mieliłem zanim ruszyłem i to była juz na starcie różnica jednej długości samochodu. później tak bardzo nie odjeżdżał ale odjeżdżał.
Kill jest kill i muszę przyznać że szans z nim nie mam (może gdyby założyć też stalowe 14" i 185 to troszke by mi dodało)
Pożyjemy zobaczymy

A tomi1986 ma niezłego niepozornego zapier..lacza
szacun

tomi1986
22-04-07, 19:48
szacun dla Ciebie Stasiek za opis i jazde.

Stasiek
22-04-07, 20:20
A ja zwracam się z uprzejmą prośbą do pana z Forda mondeo (albo focus) który stał za mną i nagrywał kamerą całe zdarzenie.
Jeżeli odczyta adres z naklejki na moim bagarzniku to może zaglądnie :mrgreen: i wstawi filmik :mrgreen:

neon
22-04-07, 21:10
tomi1986,

zapraszam do Krosna, jest jedno zelazko warte scigniecia :cool:

MarcinCz
22-04-07, 21:17
A ja zwracam się z uprzejmą prośbą do pana z Forda mondeo (albo focus) który stał za mną i nagrywał kamerą całe zdarzenie.
Ale chyba nie chodzi o to mondeo z policyjną kamerą :mrgreen: :?:

Stasiek
22-04-07, 22:24
Ale chyba nie chodzi o to mondeo z policyjną kamerą :mrgreen: :?:

Nie nie, to jacyś fascynaci, z tego co zdążyłem zauważyć to próbowali za nami grzać ale to nie ta liga :mrgreen:
Filmował taka małą kamerką na miniDV , byli w jakchś takich swobodnych ubrankach więc na pewno nie WŁADZA

tomi1986
22-04-07, 22:34
Stasiu a ten ziom NAS filmowal na swiatlach czy na nowej obwodnicy?
a wiesz Stasiu moze jutro ogladac inforacje rzeszowskie na TVP 3 warto :mrgreen: :mrgreen: bede pokazac street racerow -samobojcow albo ktos nam pod dom zajedzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stasiek
22-04-07, 22:42
albo ktos nam pod dom zajedzie
Ja autografy rozdaję tylko przez telefon :wink:

To było pod realem tuż przed zielonym światłem

tomi1986
22-04-07, 22:51
no to jezeli to byli luzni ludzie to rzeczywiscie dolaczam sie do Twojej prosby i chetnie zobacze jak moje Zelazio masakruje ze swiatel. :mrgreen:

scorpio
22-04-07, 23:31
PKP - nie ma jak żelazko ;) co dobrze prasuje asfalcik ;)
Pozdro od nowego.

tomi1986
22-04-07, 23:38
pkp Marcin ?

Luczar
23-04-07, 09:07
tomi1986,

zapraszam do Krosna, jest jedno zelazko warte scigniecia :cool:

Hehehe... Jest , jest. B16A1 ;)

tomi1986
23-04-07, 11:24
slyszlaem wlasnie gadalem z neonem.stanac zawsze moge ,taka juz mam nature :mrgreen: :twisted: :twisted: :twisted: :)

scorpio
23-04-07, 17:10
Pięknie K...a Pięknie :P Tomasz :) hehehe
albo jak kto woli Polskie Koleje Państwowe :razz:

Stasiek
28-04-07, 23:41
Dostałem Baty od jeep'a grand cherokee :cry:

Na usprawiedliwienie mam tylko tyle że na pokładzie miałem masę w postaci dodatkowych dwóch osób w rozmiarze około 140kg, i największą strata dla mnie był start bo mi jak zwykle mieli a taki "jeeeb" z napendem na wszystkie felgi startował jak z procy.
zanim dojechaliśmy do świateł to w przyspieszeniach nie był aż tak mocny,
Jakieś badziewne te gumy z przodu mam bo strasznie ślizgają się (już na zimówkach było lepiej)

+MarCin+
29-04-07, 03:07
a ja dzis objechalem z pod swiatel volvo xc90;] koles chcial sie lasce pokazac ale mu nie wyszlo a na nastepnych mial nietega mine;]

Pelu
29-04-07, 13:50
Witam. Wracajac sobie dzisiaj ok 24:00 na nowym moscie obok "Hotelu Prezydenckiego" napatoczyła sie BMW 316 E30 coupe, noi z pod swiatel zaczął sie poscig, 1->pol dlugosci dla nie, 2-> juz 2 długosci, i takl kolo statoilu do swiateł mialem z 6 długosci dla mnie, potem podjechałem na statoila i pogadalem z gosciem. mowi ze ma 1.6 na jednopunkcie i na gazie jechal.

pozdrawiam i udanych KILLóW

Stasiek
29-04-07, 14:15
No no, 1,6 w bemkach nie jedzie, nawet 1,8 łatwo baty dostaje

tomi1986
29-04-07, 19:43
No no, 1,6 w bemkach nie jedzie, nawet 1,8 łatwo baty dostaje
true true.bety naprawde nie ejzdza
osobiscie znam w rz tylko jedna bete ktora naprawde masakruje i jedzie .
taxi 9626 .czarna beta.przyciemniane szyby.ojciec i 2 synowie jezdza na taxie.
ojciec ma merola ,1 koles audice,2 kolo ta bete wlasnie.mieszkaaja na popieluszki
doszly mnie niestety sluchy ze ma ja sprzedawac ... ;/

+MarCin+
02-05-07, 03:26
wiem o kim mowisz;] mlodemu dobrze lata bejca;] mimo ze automat ...kiedys lecialem za nim golfem4 to minimalnie mi odchodzil.. masa robi swoje;/

tomi1986
02-05-07, 21:19
Stasiek prym znow wiedziesz .masz najszybsze zelazko w rzeszowie.pozdrawiam

MarcinCz
02-05-07, 21:55
hehe rozumie że mówisz tylko o 316 i 318?? :twisted: :twisted:

Stasiek
02-05-07, 23:56
Stasiek prym znow wiedziesz .masz najszybsze zelazko w rzeszowie.pozdrawiam

Co znowu jakaś Toyota land cruiser?
Co zrobiłeś?

Ale spoko spoko bo może teraz Pelu mnie zje

tomi1986
03-05-07, 08:54
hehe rozumie że mówisz tylko o 316 i 318?? :twisted: :twisted:
w versusie z moja byla d16a9 -oprocz 316 ,318 ,320 a takze 325

07-05-07, 00:14
Więc sprawa się ma następująco, dziś byłem na małym spocie HONDAPODKARPACIE i po spocie jakimś cudem udało mi się mimo dużego ruchu ustawić na swiatłach koło całkiem obcego nie zrzeszonego CRX I-generacji, nastepnie zdażenia były nastepujące.
Przed samym startem patrze na gościa czy ruszy na pomarańczowym czy na zielony, ja cierpliwie czekam na zielone, widze wskoczyło pomarań.. kolo nie rusza widze zielone i w deche CRx razem ze mną I- pół samochodu dla mnie II- pod koniec już mnie łapał ale wcześniej wbiłem 3 i uciekłem troszkę III- gość wyraźnie odcinke zrobił aż mi wyło w uszach, ale przy IV- totalna masakra widze że kolo by mnie prawie zjadł bo dostał niesamowitego ciągu, lecz nie zdołał mnie dojść i do tego zjechał na stacje... chyba mu paliwka brakło hheheh!!
Mimo to fasynujące starcie było!!
P.S czy ktoś wie może jakie silniki miały te CRX??

+MarCin+
07-05-07, 00:38
moze b16a1 150 hp to bylo

neon
07-05-07, 01:22
na europe byly tylko 1.5 100koni i 1.6 125koni a po tylu latach to i tyle pewnie nie mial :roll:

Stasiek
07-05-07, 01:54
ale przy IV- totalna masakra widze że kolo by mnie prawie zjadł bo dostał niesamowitego ciągu

Tego fragmentu nie rozumiem
masakra czyli Ty go sprałeś?

a jaki kolor ceerki?

mRoZiOo
07-05-07, 12:46
Stasiek chodzi o to ze Typ -R powoli był jedzony, bo kolo ciągu dostał ale nie było juz miejsca pewnie
@TYP-R a o mnie to nie wspomnisz ze CI kolesia jeszcze troche nakręciłem na killa ? heeh
troche nie wiedział o co kaman 2 pasy a 3 auta do startu sie szykują ;)

Ale Mine miałes konkretna, koncentracja i taki usmieszek leciutki, okularki ciemne , i but!!!

rafisz
07-05-07, 22:22
musial miec silniczek 1,5 na chyba 3 cyl, gdyby mial zc1(pierwowzor a9, z5) nie mialbys najmniejszych szans... stara szkola a w zasadzie leje du.sko wiekszosci tych nowszych

07-05-07, 23:21
z tego co slyszalem to d16zc1 dotrzymuje kroku vteckowi 2 generacji ale tylko do 150 km bo samochodzik wazy tylko jakies 850 kg (z plynami) wiec mozliwe ze to byl 1.5...

08-05-07, 00:30
Mrozioo dzieki fajnie to wszystko wyszło.... dodam że koleś miał obok jakąś grubą niunie z hamburegerem w ręku więc sam hamburger pewnie 5kg hehehh... no ale jak by nie było na 1/4 by dostał lanie przypuszczam że to było 1,5 100KM bo z ta masą by mnie wystukał pieknie!! No chyba,że juz był niezwykle swatygowany przez życie ten CRx ale buczał nie miłosiernie!! Mimo to było ekstra pozdro chłopaki!!

neon
08-05-07, 02:03
a ja wlasnie wracam z malego sciganka u mnie w miescie z beta 520 tylka stanalem, start popsulem(lub nie wiedzialem ze rusza sie z pomaranczowego :roll: ) a pozniej rowno, na moje usprawiedliwienie dodam ze beta w kolorze czerwonym :twisted:

jak na moje d15b2 to elegancko ale ciesze sie ze niedlugo wedruje do piwnicy :cool:

Luczar
08-05-07, 10:26
Jadąc na dlugi weekend mialem akcję jak z NEED4SPEEDa. Za Łańcutem na dwupasmówke z prawej strony wyjechaly dwie Imprezy. Pierwsza kombi, druga sedan granatowy z napisami żóltymi "Subaru Impreza" na calej furce. Obydwie bez rejestracji ( sic!). Wloty na masce i tlumiki z dwoma końcówkami po jednej stronie. Wersje imprezek to prawdopodobnie GT 2.0 Turbo. Ja rura i jedna z tych imprez kombi (4x4) rura za mną. Ale nas przyblokowali i jak znowu bylo miejsce to przy deptaniu odchodzilem mu po woli. Potem ostra jazda i znowu mu odchodze. Po drodze napatoczyl sie jakiś CRX, ale jak zczail, że ściganka jest w okolicach 180 km/h caly czas to zwątpil. Kombiak zwolnikl i puścil sedana do mnie. Z ciekawości zjechalem na prawy pas i dalem mu się zrównać, i wtedy gaz do dechy i znowu mu odchodzilem (prędkosć cos kolo 160 km/h). I jeszcze raz tak zrobilem i znowu sie powoli wysuwalem do przodu. Potem jeszcze pare minut z dużymi prędkościami i zaczęlo się miasto - subarki zostaly przyblokowane innymi furkami. Ja skęrcilem na stacje benzynową i po zawodach. Ale akcja byla przednia. Warto dodać, że z wrażenia zapomnialem wylączyc klime i jechalem znią ( ze 2 KM w plecy :) ). Ze startu napewno by mnie polknęly, ale jak rozruszalem swoje 1.5 tony to im dawalem rady. Po drodze byl też Accord Type-S, ale gość nie mial ochoty na zlatanie :/

Berni
09-05-07, 20:05
A ja wczoraj używając dwóch butów marki adidas, dwóch sprawnych kończyn dolnych, odrobiny chęci i siły mięśniowej pokonałem dystans od prystanku na Cieplińskiego do pomnika szybciej niż autobus linii "18" :mrgreen: To jest dopiero wyczyn Panowie :wink:

mRoZiOo
10-05-07, 01:37
hehe to dopiero kill Berni :)

neon
16-05-07, 03:18
kolejne usawiane sciganko z pod swiatel renault 5, 1.7, 105 kucy w seri cos ponad 90 ja swoim eg4
2 starty na mokrym 2x dla mnie
fajnie bylo bo to znajomy :-) wyraznie widac przewage pod wzgledem obrotow hondy

mRoZiOo
16-05-07, 11:30
nie to żebym sie czepiał, ale kurde pisze sie SPOD a nie Z POD :)
Gratki oczywiscie

neon
16-05-07, 12:44
gdyby nie to ze pisalem to po 2 w nocy to by mi bylo wstyd :roll:

byla tez akcja z fiatem coupe tourbo, znajomy ma audi 4.2 v8 wkrecilismy kolesiowi od fiata ze ma 190koni i ze pewnie rowno pojada :) zdziwil sie gdy 300konne audi wyszczelilo od razu 3dlugosci przed niego

Luczar
16-05-07, 13:40
gdyby nie to ze pisalem to po 2 w nocy to by mi bylo wstyd :roll:

byla tez akcja z fiatem coupe tourbo, znajomy ma audi 4.2 v8 wkrecilismy kolesiowi od fiata ze ma 190koni i ze pewnie rowno pojada :) zdziwil sie gdy 300konne audi wyszczelilo od razu 3dlugosci przed niego

RODZINNE KOMBIAKI AUDI RULEZ !!! ;)

neon
16-05-07, 15:53
nie combi ale sedan, jednak swoje jechal, co prawda 1800kg i gdyby bylo to na suchym to fiat by jechal w miare rowno bo pozniej mu nie odchodzil, quattro + automat to zawsze perfekcyjny start

+MarCin+
17-05-07, 05:07
quattro + automat to zawsze perfekcyjny start

no tu bym sie posprzeczal troszke :D

Luczar
17-05-07, 09:05
quattro + automat to zawsze perfekcyjny start

no tu bym sie posprzeczal troszke :D

No ja też. Np. Eclipse GSX ma gorszy sprint do 100 niz GS-T itp.

neon
17-05-07, 11:45
chodzi o pierwsze metry, koles mowil ze nawet jak na szutrze przypier... do spodu to malo co zaboksuje
na mokrym kazda przednionapedowke robi na pierwszych 100-200m pozniej to wiadomo moc i waga auta sie liczy

+MarCin+
18-05-07, 19:06
bo wtedy dziala kontrola trakcji ;] a na szutrze jak dasz do spodu nawet na kontroli trakcji to i dak przymieli a jak nie to nie ruszy z pelnej mocy... quattro w manualu to jest poezja

kuber
18-05-07, 23:27
To teraz akcja jak w ' test drive unlimited ':) jade sobie spokojnie 206 Hdi(110@138hp) i spotkałem się na światłach ( obownica pod realem)z 206 s16 (nie pamiętam ile ma koników) wiadomo o co chodzi, 1 biego dostaje w dupsko (diesle maja cienkie start) 2 bieg koles przestaje mi odchodzic, 3 bieg powoli się dotaczam do koleszki ( 400 metrow, około to chyba tak równo przejechaly) ale droga długa końcem trójki początkiem czwórki kolesia zjadłem, ale master dalej nie odpuscza robi się nagle skrzyżownie pod polfą hamuje troche bo na budziku zawrotna predkość :D koleszka mnie dochodzi i dalej ciśnie pod wiaduktem za polfa na budziku około 170 i dobrze ze wskoczyło zielone na skrzyzowaniu z dabrowskiego, bo nie byłoby gdzie zahamowac, koło polibudy pod 2 paki jedziemy ale s16 puchnie juz od 180 (mało mementu:) i widac znaczna przewage diesla. potem ja pojechalem za zapora prosto a mistrz skrecil w lewo i tak to sie przebujałem spacerowo :)
Z tego co widzialem to koleszka był na 16 calowych alusach (ja na 14) i miał szerokie kapcie (ja jakies od roweru 185) hyhyhy ale satysfakcja jest :)

Luczar
19-05-07, 17:45
Niestety Kuba muszę Cię rozczarować :/ gość się z Tobą bawił o ile to było prawdziwe S16, a nie tylko znaczek: To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. ... eugeot.htm (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

kuber
20-05-07, 12:23
Niestety Kuba muszę Cię rozczarować :/ gość się z Tobą bawił o ile to było prawdziwe S16, a nie tylko znaczek: To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
nie rozczarowałeś mnie ;) to było s16 jak w morde :) i koleś się nie bawił :)

Stasiek
20-05-07, 12:36
A mnie wczoraj sprał najnowszy passat 2.0 tdi (tak jakby)
To znaczy spóźniłem reakcje bo po wyjściu spod świateł jechaliśmy razem ale ja przygazowałem i koleś się podpalił i przy nastepnej okazji ja zjechałem na wolny pas (na obwodnicy) a on rura - wiadomo dizel i ten moment to ja zamiast na 3 to na 4 zrzuciłem i odszedł na jakieś 4 długości.
póżniej trzymałem 4 do końca i doszedłem go na jeda długość ale wwarunki drogowe nie pozwalały na dalsze pałowanie więc być może kolesław myśli że pokazał mi gdzie raki spędzają zimę

kuber
20-05-07, 20:04
A jaki to był tdi? ile miał literek tdi czerwonych z tyłu?

barteq_
20-05-07, 20:22
2.0 tdi był chyba jeden rodzaj(bodajże 140km), a 1.9 tdi były 3 rodzaje :?: :!:

MacK
20-05-07, 22:05
1.9 tdi były 3 rodzaje
90, 110 i 130 KM chyba :???:

Stasiek
20-05-07, 22:18
A jaki to był tdi? ile miał literek tdi czerwonych z tyłu?
Było napisane 2.0 TDI bez żadnych czerwonych akcentów, ale tak jak napisałem on był do zjedzenia tylko mój błąd w biegach.

Luczar
28-05-07, 14:07
Światła koło byłego hotelu Rzeszów w stronę Graffici. Staję obok BMW 530d: To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. ... 8&typ=1407 (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)
. Samochód z kratką, a w nim jakiś gośc koło 30 lat. Myśle sobie, że jak gość będzie coś grandził to mnie nieźle zmiesza i pierwszy raz dostane baty spod świateł w nowym brumbrumie. Zielone swiatło i ruszamy, ale nie z wysokich tylko od zera. Nagle przez otwartą szybe słysze bardziej niż widze jak gosć daje ostro w gaz i jak mu turbina zaczyna świszczeć. To ja też do dechy i jestem w szoku.... idziemy równiutko łeb w łeb. Zmiana na 3 i dalej równo idealnie. Potem niestety jakiś gość wlazł na przejście trzeba było hamować. Szkoda, że nie było miejsca, bo chciałbym strasznie poznać wynik. Ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony.

tomi1986
28-05-07, 17:30
biale bmw Luczar? z jebbbanie wielka naklejka carrera na jednej z szyb?gosc lysy najczesniej w sunglassach zawija sie po miescie,da?:)

Luczar
29-05-07, 13:41
Nie. Było czarne z kratką na blachach TOS... a ta biała to co za bejca ?

tomi1986
29-05-07, 14:33
lyknalem goscia.
pamietasz jak byl spot jakies 1,5 miecha temu.poczatki ciepla.i wpadl wtedy Farba(czarna prela 2.2 ze stozkiem).
krecili razem silniki na obroty-obok spot mieli beto-many.
i koles wyjechal na srodek parkingu taka biala 3 z nakleją carrera.i zaczal krecic baki.potem jak odjezdzal to troche poplynal bo za bardzo go ponioslo bokiem i sie prawie wpieprzyl w te garaze ktore sa obok.
o niego mi chodzilo.on tam ma 325 i dlubane porzadnie cos.touring of course.

+MarCin+
30-05-07, 00:57
lyknalem goscia.
pamietasz jak byl spot jakies 1,5 miecha temu.poczatki ciepla.i wpadl wtedy Farba(czarna prela 2.2 ze stozkiem).
i koles wyjechal na srodek parkingu taka biala 3 z nakleją carrera.i zaczal krecic baki.potem jak odjezdzal to troche poplynal bo za bardzo go ponioslo bokiem i sie prawie wpieprzyl w te garaze ktore sa obok.

nie ma sie co dziwic ze go lyknales ;] z tego co wiem i z tego co gadalem z nim to on nie ma tam zabardzo nic dlubane .... to jest z tego co pamietam 1.8 albo 2.0
:D

Luczar
30-05-07, 10:19
No kojarze teraz tego gościa. Kiedyś stałem z nim na światłach, ale nie miał chyba ochoty przycisnąć.

tomi1986
30-05-07, 17:59
lyknalem goscia.

nie ma sie co dziwic ze go lyknales ;] z tego co wiem i z tego co gadalem z nim to on nie ma tam zabardzo nic dlubane .... to jest z tego co pamietam 1.8 albo 2.0
:D
moje zrodla donosza ze jest dlubany i ze to nie jest 1.8 napewno .2.0 lub (raczej )2.5

+MarCin+
30-05-07, 18:58
dzis z nim gadalem 320touring w serii :wink:

tomi1986
30-05-07, 19:21
az tez z checia kiedy s zapytam ;>

+MarCin+
30-05-07, 19:59
carrera tuning..zaprasza

MacK
30-05-07, 21:42
carrera tuning..zaprasza
po nalepki :?: :???: :mrgreen:

+MarCin+
31-05-07, 03:05
na konsultacje ;]] hehe

Luczar
31-05-07, 10:15
dzis z nim gadalem 320touring w serii :wink: No to nic dziwnego, że go złatałeś. Z 2.5 nie biał byś najmniejszcyh.. :/

tOm
04-06-07, 13:44
Wracałem sobie właśnie do domu "obwodnicą" w stronę ronda na Pobitnym i na wysokości Makro świecą się czerwone światła, na prawym pasie kilka aut a lewy wolny więc zjeżdżam na lewy. Dojeżdżając do świateł odruchowo zerkam co stoi obok mnie :mrgreen: Nowy Ford Focus TDCi, w środku młody koło elegancko ubrany, pewnie firmowym autem. Zielone światło ruszyłem normalnie bo nic nie wskazywało że coś się będzie działo. Przy 4000 tys mam już zamiar wrzucić 2 a tu patrze z prawej strony focus zaczyna wychodził połowę długości przede mnie, myślę sobie piękny dzień :cool: ciągnę jedynkę do końca, potem dwójka idziemy już równo ale nie mogę zacząć go wyprzedzać, dopiero gdy kończyłem 2 i wrzuciłem 3 sprawy się wyklarowały i zacząłem sporo odchodzić aż do ok 2 długości, potem już rondo więc trzeba było hamować. Uczucie gdy moja 13 letnia Hania zostawia z tyłu nowiutkiego Focusa - bezcenne :mrgreen:

soprano
04-06-07, 23:39
test nowej vectry w dieslu 150hp, reszty danych nie znam
kumpel dostał coś takiego jako służbowe... więc trza było sprawdzić co potrafi... wytargałem hanię z garażu i na miasto...
spod świateł vectra na 1 i 2 odchodziła... 3 już nie.... 4 zaczynałem odrabiać straty i na około 400metrów na kilka wyścigów raz ja raz on pierwszy.... czyli mały respekcik dla vectry.... niezły ten dieselek...
póżniej wypad do katowic A4ką.... tu diesel okazał się bardzo bardzo cieniutki.... tak naprawdę powyżej 150 to wogóle przestawało przyśpieszać(w stosunku do hani)....nie miałem żadnych problemów żeby go objechać, na płaskim z górki czy pod.... i v max mocno naciągnięte i mocno kłamiący licznik.... u mnie 200 w vectrze 215....
kumpla komentaż po: "na służbowe się nadaje, ale mogło być lepiej. ale gdzie ten moment z książki się podział?????? powinienem Cię miażdżyć!!!!!"
tak czy siak była fajna zabawa

Stasiek
13-06-07, 01:34
A mnie wczoraj zjadla Vectra GTS.
Gdybym byl nie swiadomy co tam tkwi pod maseczka to bym myslal ze dalem dupala.
Hmmmm... ale 211KM i tak slabo odchodzila :?:

Luczar
13-06-07, 13:50
Heheh! Spróbuj szczęścia z nią w trasie, to wtedy zobaczysz, jak będzie odchodziła ;)

Oczywiscie piszesz tu o GTS 3.2, prawda? Bo GTSów jest masa od 1.6, 1.9 turbodiesel, 2.0, 2.2, 2.0 T itd.
Więc może to była 1.6 :) ;) Ja stawiam, żę to byłą 1.9 diesel, albo 2.0 T bo mają zbliżone czasy na setke do Twojego seryjnego

Fuzi
22-06-07, 21:48
Jadac raz od raz przez rzeszów w strone łancuta(powracajac do domu cos koło 24.30) dojechałem do swiateł zaraz za pomnikiem przy europie stał koles jakims seatem :P hehe patrzac na mnie badawczym wzrokiem widac było ze cos sie kroi i zaczoł grzac swoja bude, ja za to siedze spokojnie w solce. No i wskoczyło zielone :) koles przygotowany kwiknoł tym czym hehe o to ja za nim spokojnie na 1 koles wysunoł sie na poł dlugosci na nadal spokojnie i gdy pojawił sie usmieszek u typka :) ja spodzik dwa i sru nie ma mnie :P hehe koles spalony juz na 2 wciło go 1,5 dlugosci. A tu nagale :/ jak strzala przewalił sie kolesc jakims kanciastym gownem :/ to cheba jakis starszy typ volva dosc kanciasty :/, ja po kilu seata zwolnił wtedy pojawil sie ten typ, dojechaliśmy do swiateł i tu sie przestraszyłem :O gdy zaczol grzac silnik mnie zatkało ze drazała buda :O no to ja ciul taktya znów ta sama> koles ruszyl po piskach ja za nim i od jednostki wojskowej do ronda ile tylko pedał wchodził, udało mi sie zajechas kolesiowi droge ale przed rondem jakies 100 metrów miałem juz 170 :/ i tak wjechałem na rondo i tam gdzies koles mi zgonił z lusterka a mi sie udalo nie wpieprzyc w nikogo, przyznam ze troszke sie zestresowalem ale solka dała rade :D:D hehe

pelo69
24-06-07, 12:31
A ja nie tak dawno przywalilem killa Fiatem Ducato 2.5 TDI nowemu Fordowi Transitowi :) obaj na pusto, ja napewno a po "nim" takze to bylo do zauwazenia. Wlotowka od Łańcuta do swiatel na moscie. Normalnie jazda takimi sprzetami po 130 km /h to jest juz ciekawie. Ten fiacior wiecej nie pojdzie ale szybko sie zbiera i sie udalo tego dosc nowego Fordziaka poscic, hehe, a jak sobie smigam Hanka i mam ochote na agresywniejsza jazde to nikogo spotkac nie mozna, nawet chocby to mialo byc zlojenie mojego tylka :cool: :lol:

Fuzi
24-06-07, 12:39
bo zadko mnie spotykasz :P ale tułam sie zazwyczaj w nocy i to późno gdzie cisza i spokój bo tak w godzinach 22 - 23 to w łańcucie z policja jest przesrane :/ raz mnie potrafili zatrzymac jak jechałem 45 km/h haha sa cwaniaki nie powiem :P

Stasiek
20-07-07, 16:13
Wczoraj udało mi sie stanąć z crx 130KM i pewno ciekawi jesteśćie wyniku?
Killl niespodziewany bo w środku dnia koło Macro skrzyżowanie - dojeżdżałem i widziałem fajnie spojlerowanego czarnego rexa ale nie wiedziałem że uda nam sie stanąć na kresce.
Nie patrzyliśmy na siebie ale wiadomo było o co chodzi.
zielone i rurka!!
ja jak zwykle zaspałem i zostałem w tyle o około dwie długości ale zapinamy i kolega wcale sie nie oddala, mało tego ja jedynke i dwwójke odciąłem więc narasta nadzieja na dorównanie.
I powoli dochodzę.
Mała przetasówka na obwodnicy bo samochodów było troche i robimy prostą.
Człowiek z crxa przedemną 2 długości i powoli dochodzę do niego i karwa znowu światła.
Na światłach pogadaliśmy i po gazie do tesco a kolega do siebie (RDE)

Szkoda że nie było długiej prostej bo jestem pewny że bym go zjadł

Być może Kolega z CRXa czyta to i może potwierdzi ale pozdrawiam bo ceerka fajnie wyglądała i pełna kultura.

Wniosek taki że jeżeli On ma 130 to troche mu ubyło a mi rzybyło

20-07-07, 22:00
oj ja nie mam takich okazji :lol: ....

a nie wiesz jaki mial silnik d16z5 czy a9?

rafisz
20-07-07, 23:48
hmmm zalezy z jakich obrotow dokrecal do wysokich, crx jedzie dopiero od ok 5 krpm i wtedy zaczyna sie zabawa, a tak do 4 k jest normalnym autem, i nawet passatem na upartego mozna go "zjesc", moze gosc nie potrafil nim jezdzic, a moze tak jak piszesz ze 130 KM zostalo moze 100
A9 i Z5 niewiele sie roznia od siebie, w zasadzie tylko kolektor wydechowy, sonda λ i kat - to w przypadku Z5, Z5 jak ma kata to ma "tylko" 124 KM a jak jeszcze zatkany to....

Stasiek
21-07-07, 13:34
hmmm zalezy z jakich obrotow dokrecal do wysokich
Na spacer nie jechał to chyba cosna ile fabryka dała ale pamietam jak Tomi miał civicca żelazko z tym silnikiem to mi odchodził i to sporo tak więc coś u niego nie za bardzo gra

P.S. nie wiem który silnik miał nie było czasu na pogawędki :mrgreen:

Fuzi
21-07-07, 16:48
ciekawe ciekawe :P moze miał zjedzony ten silnik :P albo moze niechciał drzec zaduzo :P skoro i tak był z przodu :P

21-07-07, 20:35
jesli sam tego nie powie to sie nie dowiemy :mrgreen:

u staska tez zabawa zaczyna sie od poowiedzmy 4.5 krpm ...wiem to z doswiadczenia :wink:

soprano
22-07-07, 19:45
pozdrówki dla acc minionej generacji z moto 2.0, no i dla acc obecnej generacji z moto 2.0, .....
akcja miała miejsce wczoraj na starej 777 ....
ale pany pewnie mieli popsute motory bo turbo kupą z 110hp robiłem z nimi co chciałem....
ehhh smutno mi....

Fuzi
22-07-07, 22:45
turbo kupa ?? tzn kupa z pierdem ??

soprano
24-07-07, 22:00
turbo kupa ?? tzn kupa z pierdem ??
też :mrgreen: ale chodziło mi o mojego służbowego vw ... oba auta miały potencjał żeby mnie po prostu zjeść... a tu kierownicy nie wytrzymali.... jakt to mój kumpel mawia... maszyna gwizda a kierownik pi.... erdoła :mrgreen:
chyba dopuki kupel nie wróci z wyspolandi to sie z nikim tak naprawdę na trasię nie pościgam.... :neutral: ide se popaść w małe psychozałamanko i poszlochać w pokrowce mojej hani :wink: :mrgreen:

Fuzi
25-07-07, 09:08
oj hehe biedny jacek_w :) ja tez juz niedlugo wracam ;) i odbieram honde z warsztatu to i mam nadzieje ze sie spykniemy gdzies:D:D na swiatlach ;) ja sie nawet taczkami nie dam ;) [/list]

neon
10-08-07, 00:16
ja dzis stanalem z focusem rs ok 250konikow na trasie mi wiele nie odchodzil a ze swiatel 1 - 2 dla mnie, odjezdzalem mu troszke 3 rowno a na 4 tak powyzej 170 mi odjechal

krotka skrzynia i bylo by mu ciezej :roll:
jestem ugadany z nim na rewanz

Domin
11-08-07, 00:41
Cos mi sie wydaje ze Focus nie dawal po gazie na 1 i 2 biegu zbytnio.... moze zbyt pozno sie skapowal ze jest sciganko, a moze to nie byl RS ...????? mysle ze pozarl by cie juz na starcie, chyba ze kierownik jakis lewy byl. Rs ma 215 KM, 310 Nm i 6,7 s do setki- jest to niezy wymiatacz !

soprano
11-08-07, 01:47
neon stawiam na to że kierownik RS'a był nie dysponowany do swojej fury.... ale moje gratulki ..... nie liczy się fura tylko łącznik..... sam wiele razy tego doświadczyłem zjadając fury które teoretycznie powinny mnie zjeść na śniadanie....

neon
11-08-07, 02:26
byly dwa sciganka a w przerwie rozmowa z kierowca, napewno wie czym jezdzil i wiem jak odroznic rs od zwyklego a dawal w pizd... napewno bo slyszalem jak mu bieg zgrzytal przy zmianie biegu

poprostu honda zapier :mrgreen:

do 160km/h nawet ford majac 250koni nie da rady 180konnej

hondzie
6,7 s do setki- jest to niezy wymiatacz !

spoko, ja miezylem mam lekko ponizej 7 :roll:

mRoZiOo
11-08-07, 02:34
Cos mi sie wydaje ze Focus nie dawal po gazie na 1 i 2 biegu zbytnio.... moze zbyt pozno sie skapowal ze jest sciganko, a moze to nie byl RS ...????? mysle ze pozarl by cie juz na starcie, chyba ze kierownik jakis lewy byl. Rs ma 215 KM, 310 Nm i 6,7 s do setki- jest to niezy wymiatacz ! Co Ty piszesz... "pozarł by"? 215 km i duzo niutków przecow 180km i duzo mniejsza masa ??? Stawiam, że nie wiedziałes jaki Neon ma silnik,
Gratki za kill:)

pelo69
11-08-07, 10:48
Ja w zeszłym tygodniu wracajac do domu z Łancuta po pracy napotkalem swiezutko zarejstrowane BMW X5 (tak jakby terenowe - tylko mi sie wydawalo). Kolo Orlenu w Łancucie wyprzedzilem jego i jeszcze fiaciorka, bo strasznie tamowal ruch, a tutaj zaraz patrze BMW przykolegowalo mi sie do tylniego zderzaka, a wiec mysle sobie bedzie ciekawie, takie terenowe to chyba bardzo nie moze namieszac. Dojezdzamy do gorki w gluchowie jadac w kierunku Przeworska. Widze ze bedzie sie dzialo wiec z 4 na 3 pod goreczke 100 km/h i gonie, patrze a gosc powolutku powolutku zaczyna mnie dochodzic, wypadlem na gorke przy 6,5 tysiacach kolejna zmiana na 4 i dalej cisne 160 km/h a ten dalej bardzo powoli ale sie zbliza, mysle co jest tam nie ma jakis ogranicznikow no i 5 tak od 165 km/h juz byla i sie bujalem do prawie 190 km/h a gosc sila rzeczy mnie wyprzedzil przed Stacja Paliwe w Kosinie, takze strasznie gosciowi idzie ta terenowka nie mam pytan, podobno 3,2 L tam jest montowane.

Fuzi
11-08-07, 11:57
ida ida nie ma co ja niestety raz zostalem zmiazdzony przez takei cos :( ale jachalismy po zadupiach wiec nie moglem cisnac bo mi zaraz dupe obijalo :/ a koles sobie pojechal :/ heh

MarcinCz
11-08-07, 12:53
podobno 3,2 L tam jest montowane
jest 3,0, 4,0, 4,4 i chyba 4,8 więc nic dziwnego że cie wyprzedził :razz:

pelo69
11-08-07, 21:17
staralem sie jak moglem ale szans nie bylo i tak sie ladnie Hania spisala, nie bylo totalnego pogromu :) :razz:

+MarCin+
12-08-07, 16:42
ja mialem przez ostatnie 3 dni pare ciekawych akcji z samochodami z rajdu rzeszowskiego ;]
sciganka z lancerem na zaporze.. koles byl zdziwiony co potrafi mala honda ale wiadomo ze lancer ma troszkie wiecej kucy :D;] ;] albo kierowca 206xs na odcinku zapoznawczym jak mu siedzialem na ogonie az wkoncu zjechal zeby pogadac i poogladac co za diabel siedzi u mnie pod maska ;]

Max_Damage
12-08-07, 19:55
trzeba sie bylo kolesia zapytac ile mu pali ta X5?? :)

Stasiek
12-08-07, 23:51
i sie bujalem do prawie 190 km/h
No brawo ja przy 150km/h odpuszczam
chociaż dałbym rade wyżej ciągnąć to nie robie zagrożenia.
Ja głównie po mieście dymam a tam to da sie pokazać na pru metrach kto się liczy.
na trasie to nie ma co dmuchać bo nie ten moment.

Ale gratki za bemkę, napewno kolesław był pod wrażeniem :mrgreen:

soprano
13-08-07, 00:49
.. napewno bo slyszalem jak mu bieg zgrzytal przy zmianie biegu...
a mówiłem że nie dysponowany :mrgreen:

....jest 3,0, 4,0, 4,4 i chyba 4,8 więc nic dziwnego że cie wyprzedził ...
przy czym wersje 3.0 i 4.0 objeżdża chyba wszystko co ma więcej jak 90 koni.... X5 to naprawde ciężkie kowadło i współczynnik oporu powietrza ma tylko ciut lepszy od wrotnicy w stodole... 4.4 i 4.8 latają nawet nieżle ale daleko im do np. grandcheroki V8...

pelo69
13-08-07, 01:29
Dzisiaj kolejna lux Akcja jak wracalem z Rzeszowa od kobiety, ten sam odcinek oczywiscie. Koles z Jaroslawia sreberna Vectra troszeczke mi wymusil z wyjzdu z Orlenu, mialem zamiar go objechac ale bieg troszeczke za wysoki ja na lewym pasie a ten "but". No to ja grzecznie redukcja schowalem sie za niego i czekam na swoje miejsce. - hehe. Dojazd do Gluchowa pod gorke i jedziemy na lewy pas, oczywiscie redukcja do 3 zeby obciachu nie bylo, no i kolega tez zaczyna sie bujac, ale szans nie mial albo nie chcial do gorki mialem prawie jedna dlugosc, koniec 3 i 4 i tez do konca, jeszcze jakis 1 kilometr probowal cos wskurac bo bardzo mu nie odchodzilem ale pozniej juz sobie odposcil, a wiec ja juz na spokojnie 150 km/h i do domu, ten kill zaliczony na plus - hehe.

mRoZiOo
13-08-07, 02:46
pelo musimy stanac kiedyś na kresce:) bo sie rozkilowałes ostatnio, a mamy te same motorki

+MarCin+
13-08-07, 05:07
a ja wlasnie wracalem sobie do domku z kolbuszowej i zaraz w kutnie wyprzedzil mnie pug 307 hdi.. i nawet nawet sobie pocinali tak sobie lecialem za nim doganialem go sobie lajtowo i tak do 190 sie trzymal wkoncu kolo glimaru zapialem 5 kieruneczek i tyle mnie widzial :D ale koles pomrugal awaryjnymi;]kulturka to podstawa;]

kuber
24-08-07, 15:09
hehe HDi dobrze sie buja :) ale to kij, do tego jedzie na kropelce :)

Fuzi
24-08-07, 20:09
jak zwykle bedac na chwile w polsce dosiadlem nowo wypacianego Fuzi sola :P hyhy i pociolem na ulice :P i jak zwykle nie bylo dnia gdy cos sie nie dzialo niechce mi sie pisac wszytkich ale mam gdzies jednego fighta z bmw nagranego na trasie lezajsk jaroslaw :P gosc bmw pocinal sobie przed nami :P a wiec lekki manewr i wio go :D:D i tak stanolem do niego tylem :P gosc sie wkurzyl i zaczol dopinac mi do tylka :P a ja widzac prosta lecze ciag samochodow konkretnie zwolnilem tak ze az do 2 i na 6.5 zapodalem 3 :D:D i tak ta krowa hehe pozostal z tylu :P ale gdy sie rozpedzil :/ jak to bywa oczywiscie debil wziol mnie na zakrecie :/:/:/:/ a my zanim jeszcze wpadlismy w zakret z takimi piskami ze kumpel ktory kamerowal nagral sobie nogi hehe:P ku calemu szczesciu nikomu nic sie nie stalo :/ ale ten gosc ma szczescie i tylko szczescie ze nie nic mu nie wyskoczylo :/ moze i jestem czasem swirek ale sa zasady ktorych przestrzegam a ten gosc wiedze na leb na szyje eh

Fugaci
24-08-07, 23:31
a mozesz wrzucić ten filmik gdzie na server?

mRoZiOo
25-08-07, 01:22
:D:D i tak stanolem do niego tylem :P gosc sie wkurzyl i zaczol dopinac mi do tylka :P

yyyy :lol: ... nie ma czym sie chwalić

@Fuzi, jestes jedyną osobą, której posty musze przeczytać 2 razy, żeby cokolwiek z nich zrozumieć... i nie chodzi tu o byki w stylu "stanołem", "zaczoł" , tylko o brak jakiejkolwiek interpunkcji

Fugaci
25-08-07, 02:35
@Fuzi, jestes jedyną osobą, której posty musze przeczytać 2 razy, żeby cokolwiek z nich zrozumieć... i nie chodzi tu o byki w stylu "stanołem", "zaczoł" , tylko o brak jakiejkolwiek interpunkcji

wyczuwam gdzieś ironie, złość czy coś --> masz tu odpowiedni temat :D --> To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

hehe :D

Fuzi
25-08-07, 13:41
mRoZiOo, przepraszam za to ale te byki nie sa spowodowane moim zaniedbaniem z lekcjami polskiego lecz z niamania polkiego systemu i polskiej klawiatury, zas interpunkcja poprostu winilka sama z siebie, a ze nie ma czym sie chwalic to po cholere jest ten temat, przepraszam za OT ;) bo nie mam czym sie chwalic , Fajnie ... strotus sevita krosti ...

mRoZiOo
26-08-07, 13:55
no Fuzii, opisałes iście gejewską sytuacje.... ze Ty stanąłes tyłem do niego, a on Ci sie zaczął dobierac do Tyłka.
hehe , następnym razem postaram sie tak napisać
,zebys zrozumiał (nie chodziło mi o killa, że nie ma czym sie chwalić)

Luczar
26-08-07, 13:57
no Fuzii, opisałes iście gejewską sytuacje.... ze Ty stanąłes tyłem do niego, a on Ci sie zaczął dobierac do Tyłka.
hehe , następnym razem postaram sie tak napisać
,zebys zrozumiał (nie chodziło mi o killa, że nie ma czym sie chwalić)

Chłopaki uważajcie, bo jak Giertych to przeczyta, to zaraz będą was Wszypolskie, oj sorry, chciałem powiedziec Wszechpolscy z kijami gonic.

Fuzi
26-08-07, 14:24
mRoZiOo, wiesz kazdy moze to roznie interpretowac zas tylko glodnemu chleb w glowie ;) mRoZiOo, ;) tyle na ten temat ;)

Luczar
26-08-07, 20:52
mRoZiOo, tylko glodnemu chleb w glowie ;) mRoZiOo, ;)\

Tylko głodny głodnemu wypomni ;) Tak n amarginesie ;)

Stasiek
27-08-07, 22:10
A no słuchajcie panowie i panie, wczoraj jade lajtowo obwodnicą i na światlach przed zaporą (jadąc w strone od tesco do McDonalda) dojeżdża obok mnie rover mniej więcej tej budy co +MarCin+ srebrny.
Popatrzyłem - kierownik młody ale z osobą wiekiem zblizonym do jego matki siedzi,
Pomyslałem że nic nie może być skoro kontrola w samochodzie ale myliłem się.
Pojawiło sie zielone i powoli wkręcam jedynkę - kiedy zauważyłem że chłopak kręci do dna to tez zacząłem cisnąć do konca.
Na moje nieszczęście odciałem jedynke i dwójkę i wyszedł przedemnie na około 1,5 długości i gonimy.
troche odzyskiwałem stratę ale światła koło stadionu Stali - kierownik zrobił fajne miejsce i stoimy Pool Position.
Start dla mnie może by i był dobry bo nie spóźniłem ale rover wyszedł na około jedna długość i cały czas mnie dziwi!!!!
jakieś 100 metrów dalej dochodze chłopaka i zaczynam sie wyrównywać ale kierownik musiał zjeżdżać na pas do skrętu to zrezygnował na stanie pół samochodu dla mnie.
Na światłach oczywiście zagaiłem rozmowę co uszłyszałem to mnie zbiło z tropu....

A więc tak kierownik powiedział że to silnik 1,4 i że ma jakieś 108KM i waga furki około 900KG????
Czy takie motorki budowali dla roverków????!!!!!
Jeżeli jednak tak było to jestem zadowolony że mimo mniejszej (jego)masy dochodziłem go.

P.S. Pozdro dla kierownika Rovera bo wykazywał wysoką kulturę jazdy.
oby takich więcej.

30-08-07, 15:50
A no słuchajcie panowie i panie, wczoraj jade lajtowo obwodnicą i na światlach przed zaporą (jadąc w strone od tesco do McDonalda) dojeżdża obok mnie rover mniej więcej tej budy co +MarCin+ srebrny.
Popatrzyłem - kierownik młody ale z osobą wiekiem zblizonym do jego matki siedzi,
Pomyslałem że nic nie może być skoro kontrola w samochodzie ale myliłem się.
Pojawiło sie zielone i powoli wkręcam jedynkę - kiedy zauważyłem że chłopak kręci do dna to tez zacząłem cisnąć do konca.
Na moje nieszczęście odciałem jedynke i dwójkę i wyszedł przedemnie na około 1,5 długości i gonimy.
troche odzyskiwałem stratę ale światła koło stadionu Stali - kierownik zrobił fajne miejsce i stoimy Pool Position.
Start dla mnie może by i był dobry bo nie spóźniłem ale rover wyszedł na około jedna długość i cały czas mnie dziwi!!!!
jakieś 100 metrów dalej dochodze chłopaka i zaczynam sie wyrównywać ale kierownik musiał zjeżdżać na pas do skrętu to zrezygnował na stanie pół samochodu dla mnie.
Na światłach oczywiście zagaiłem rozmowę co uszłyszałem to mnie zbiło z tropu....

A więc tak kierownik powiedział że to silnik 1,4 i że ma jakieś 108KM i waga furki około 900KG????
Czy takie motorki budowali dla roverków????!!!!!
Jeżeli jednak tak było to jestem zadowolony że mimo mniejszej (jego)masy dochodziłem go.

P.S. Pozdro dla kierownika Rovera bo wykazywał wysoką kulturę jazdy.
oby takich więcej.

otoz mogl to byc Rover 200i bo to jest buda civica 6 gen prawie waga takiego czegos to 950 kg + kierownik przynajmniej u mnie w civie tak jest moc silnika 1,4 to okolo 90 koni chyba ze cos dlubane bylo ;]

kuber
30-08-07, 18:39
Ja sie kiedyś woziłem roverem 1.4 hatchback 103 konie, nie wiem ile wazyl ale wyglądał jak honda concerto. i powiem ze zapier,,, jak na taką beczkę.

Stasiek
31-08-07, 00:16
moc silnika 1,4 to okolo 90 koni chyba ze cos dlubane bylo ;]
No i tu sie mylisz

1.4 hatchback 103 konie,
a Kuber ma racje
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Piszol
31-08-07, 13:27
Wracajac wczoraj ze zlotu widze na obwodnicy jak astra zapie... (sciga) sie z plugiem no to za nimi, dojechalem ich i na swiatlach ustawilem sie kolo astry bo wygrala, patrze na goscia a gosc cos kiwa glowa patrzac na mnie ze nie bardzo ale przygazowke zrobil - zielone gosc pali gume ja dwie dlugosci przed nim zapinam dwujke lewdwo w lusterku widze goscia - niestey auta z przodu wyhamowalem i zjechalem na drugi pas no i wtedy dojechal i mnie wyprzedzil ale skrecal :) Szacunek za podjeta walke ;)

Drugi kill stoje na swiatlach a tu cos trabi na mnie lukam w lusterko ki chuj wode w stawie maci a tu Beety - zielone ogien zjechalem na prawy wyrownalismy sie i jazda dzielnie walczyla no z "pol" dlugosci wygralem, dobrze ze paly nie mialy radaru na gorce ;P

Fuzi
31-08-07, 20:02
, dobrze ze paly nie mialy radaru na gorce ;P
kilka razy jak jechalem stali z radarem, radiowoz z motorem :P hehe takze czasem trzeba wyostrzyc wzrok :P a zazwyczaj tez tam cos sie podwinnie na swiatlach i niekiedy zapominam o tym :P ze moze stac Wladza ;)

tOm
31-08-07, 21:26
Akcja miała miejsce 2 dni temu - jadę sobie wieczorkiem Rejtana od strony Leclerca i skręcam w lewo koło Statoilu w kierunku mostu zamkowego. Stoję sobie sam na światłach na wysokości Statoilu, zielone, więc rozpędzam furkę spokojnie aż tu nagle lewym pasem ze sporą prędkością wyprzedziła mnie jakaś fura i zatrzymała się na światłach przed samym mostem. Podjeżdżam spokojnie do świateł prawym pasem, lukam co to stoi na lewym a tam Nissan Maxima 3.0 V6 :shock: W środku siedzi jakiś młody gościu ale nie luka w moją stroną wogóle. Zielone - ruszam żwawo ale bez fajerwerków aż tu nagle słyszę pisk opon :o Koleś ciśnie jedynkę, myślę sobie - pewnie zje mnie na śniadanie, ale co tam... no to i ja ciągnę jedynkę do końca - idziemy równiutko, wrzucam 2 i zaczynam mu powoli ale stale odchodzić :shock: :mrgreen: Kończąc dwójkę byłem chyła z długość przed nim i odpuściłem sobie dalej bo już byliśmy na moście i nie było sensu. Koleś też odpuścił a ja zwolniłem żeby podziękować za killa ale on nagle przyspieszył i myknął lewym pasem a ja skręcałem w prawo. Nie wiem jak to się stało że byłem szybszy bo teoretycznie to szans nie miałem, może gość miał zły dzień a może ja dobry :mrgreen: w każdym razem kill dla mnie :mrgreen:

Luczar
31-08-07, 22:23
Gratulacje. Kierownik Maxima miał zły dzień, albo .... poprostu się nie ścigał, tylko jechał tak jak zwykle jedzie - dynamicznie : To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. ... 83&typ=593 (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

soprano
31-08-07, 22:35
tOm maxsima to wyjątkowo ciężkie kowadło.... podobnie jak camryca.... V6 gwarantuje tam jedynie przyzwoite osiągi..... nie ma się czym podniecać... cienias sporting robi wspomniane przezemnie fury na kilkanaście różnych sposobów....
ale mimo to moje gratulki..... :cool:

Fuzi
31-08-07, 23:46
Gratulacje. Kierownik Maxima miał zły dzień, albo ....
kill to kill :P jak cisnal na piskach to cheba nie po to by sobie gumy popalic :) hehe

Stasiek
20-01-08, 21:18
A ja tak wczoraj podjeżdżam do świateł, na których stoi audi a mianowicie Takie:

Już na wstępie zobaczyłem że to 4,2l w dizlu więc z góry wiedziałem że nie powalczę ale nie ma co odpuszczać i...
start mniejwięcej równo a w połowie dwójki koleś się wkur..ił i przycisnął i było po temacie

a tu dane o tym samochodzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. ... wozie=5+dr (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.).

Łoś
20-01-08, 21:51
w połowie dwójki koleś się wkur..ił i przycisnął i było po temacie

hahahaha dobre :mrgreen:
Stasiek, widze ze reaktywacja tematu i ściganka po okresie zimowym :wink:

Tomasz
20-01-08, 22:47
ja tam jakies Calibry dymalem :P rozne fury :D
BMW 3 1,6 :P <lol> :D tez bylo :) pzniej zniknelo :D

Stasiek
20-01-08, 22:58
BMW 3 1,6 :P <lol> :D tez bylo :) pzniej zniknelo :D
zaraz zaraz to bmw to padlina to nie ma się czym chwalić, nawet swoim Qponem bym to zechlał - masz większe możliwości - zabieraj się za astry GSI bo są w Twoim zasięgu

Fuzi
21-01-08, 08:24
Wypasione sa te audiczki :) to jest jedyne audi ktore mi sie podoba i z checia bym sobie takiego kiedys sprawil :) gdyby tylko fundusz pozwolil :)

Max_Damage
21-01-08, 13:06
no to ja ostatnio wystartowalem ze swiatel za mazda MX-3 1.6, kolo but do spodu, i grzeje ile moze, ale caly czas mu dojezdzalem do zderzaka...nie wyprzedilem bo nie bylo gdzie:P
niewiem ile mogla miec koni ale pewnie wiecej jak 100 nie miala...
ile wogole mialy najmocniejsze wersje?

Tomasz
21-01-08, 19:02
1,6 ma 108 chyba w serii (ewentualnie 100)
1,8 V6 ma 140 kucy

Łoś
22-01-08, 01:08
Wypasione sa te audiczki :) to jest jedyne audi ktore mi sie podoba i z checia bym sobie takiego kiedys sprawil :) gdyby tylko fundusz pozwolil :)

widziałem na żywo i nie ma sie czym zachwycać (jak dla mnie przecietne hahah :mrgreen: ) ale z tego co wiem to nafaszerowane elektroniką i bajerami z kosmosu :razz:

panowie jak zakupie jakiegos furacza (moze w przyszlym miesiacu :twisted: ) to sie poscigamy co :?: :mrgreen:

Fuzi
22-01-08, 08:29
los_banditoos, jak znow kupisz takiego boilida o takiej masie to i tak nadal nikt nie bedzie mial szans :( ;)

Tomasz
24-01-08, 00:59
wlasnie przegralem z Fordem Escortem RS (150KM) z lotki lecielismy w sumie ja z 3 on chyba z 2 bo to nie do konca oczekiwane bylo :)

przegralem ze 2 dlugosci ale ladnie bylo :D

Rafałek
24-01-08, 03:20
wlasnie przegralem z Fordem Escortem RS (150KM) z lotki lecielismy w sumie ja z 3 on chyba z 2 bo to nie do konca oczekiwane bylo :)

przegralem ze 2 dlugosci ale ladnie bylo :D

Jesli z czerownym o rejestracji RZ 50xxx to znam wlasciciela :)

Tomasz
25-01-08, 01:37
Jesli z czerownym o rejestracji RZ 50xxx to znam wlasciciela :)
rejestracji nie pamietam :D ale wlascica dobrze znam :D (z tylu podobna naklejka do znaczku Shela[stacji paliw] :P) :D

pelo69
25-01-08, 20:43
a ja wczoraj godzina 14:20 mknąc od LA w stronę Przeworska w Głuchowie delikatne sciganko z Fiatem Bravo takie wyglądało na ciekawe ale zewnętrznie lub źle sobie zredukował, dojazd do górki wpadam na lewy pas no i spód na 2 a gość chyba został na 3 myślał ze sobie z tym poradzi ale nie miał szans. jeszcze cios próbował ale mazdy bieg u mnie do końca oczywiście do 4 - 180 km/h i jak skręcałem do domu to dopiero dojeżdżał :) mnie w mojej miejscowości :)

PS: aktywny radar w Głuchowie, mam nadzieje ze nie złapało do tylu :(

[ Dodano: 2008-01-31, 13:57 ]
no i kolejne latanie teraz moim dostawczym sprzętem na trasie Lutcza - Babica zrobiłem Audi80 (B4), Fiestę :), oraz golfa II na dieslu :) - tych to nigdy nie odpuszczam :) heh heh - wszystko przy około 115 km/h :)

Markus89
01-02-08, 20:39
Ja dzisiaj miałem przygodę z Vectrą (A) z silnikiem 2.0 :D (wiem, szału nie ma, ale to mój pierwszy kill)

Wyjeżdżałem sobie spokojnie z Mirocina i nagle czarna Vectra z przyciemnionymi szybami na jarosławskich blachach zaczęła mi mrugać światłami no to zjechałem na prawy pas, ale pomyślałem sobie, że się z nimi pobawię :twisted:
Jechałem z siorką, Vectra również miała na pokładzie oprócz kierowcy - pasażera.

Do rzeczy:
Jak tylko mnie wyprzedził zredukowałem przy 120km/h do 4 biegu i zaczęła się zabawa... Szybko usiadłem im na zderzaku i zacząłem mrugać światłami. Kulturalnie zjechali, ale jak tylko ich wyprzedziłem starali się mnie dogonić :D Oplowski silnik już nie dawał rady, bo zostawali bardzo szybko w tyle.
Zwolniłem we Wierzbnie, bo jest tam foto i nieciekawa górka... Wtedy Vectra z uradowanymi mordami jarosławiaków przecięła przez białe linie wyznaczające obszar wyłączony z ruchu, ale kierownik zwolnił przed fotoradarem...
Po ominięciu foto, zredukowałem do 2 biegu i sru pod górkę. Facet od razu zjechał na prawy pas i dogonił mnie dopiero za BP, na ostrym zakręcie - jak to jarosławiacy i zwykłe tępaki - uradowani wzięli mnie z prawej strony, znów po kończącym się pasie i obszarze wyłączonym z ruchu.

Wcześniej, ak Vectra została daleko z tyłu, podziękowałem za zabawę awaryjnymi, później kiedy ja jechałem już 80km/h za innymi samochodami, a Ci wyprzedzali mnie, również włączyłem awaryjne.

Pewnie kolesie będą cieszyć mordy, ale udało im się wyprzedzić mnie tylko wtedy, kiedy ja...zwalniałem, bo takie były warunki na drodze. Mimo wszystko fajna zabawa.

Jak to powiedział kolega, kiedy przedstawiłem mu tę sytuację: rozniosłem ich jak gnój po polu :mrgreen:

pelo69
01-02-08, 21:59
no i jakby na to nie patrzeć Concert nawet sobie radzą, według mnie jest to specyfikacja przełożeń w skrzyni biegów :) i dlatego do pewnych prędkości jesteśmy naprawdę mocni :)

sory za OT

Łoś
05-02-08, 13:03
los_banditoos, jak znow kupisz takiego boilida o takiej masie to i tak nadal nikt nie bedzie mial szans

no to mowa :mrgreen:

mój pierwszy killlllll żelaskiem :twisted:
wczoraj wracając z Rzeszowa było killowanie :twisted: :mrgreen:
na światłach koło bunkra ściganko z nową alfą 156 kombi ;) gościu sam a w mojej furze 3 osoby + zjarane sprzęgło :razz: 1,2 w miarę równo 3 bardziej dla mnie ale gościu musiał zwalniać bo auta przed nim wiec zaliczam to jako pół kill haha :wink:

światła wylotowe z RZ koło kościoła w strone LA ustawka a obok nówka sztuka terenówka KIA Sorento, jaka wersja to nie wiem bo ciemno było, ale najsłabszy silnik to 2.5l diesel, 140KM :razz:
oczywiście u mnie 3 osoby na pokładzie(włącznie z kierowcą) i ślizgające sprzęgiełko (odgłosy jak w automacie haha :P )
1,2,3 gościa nie ma :mrgreen:

tyle haha :mrgreen: :twisted: :twisted:

Rogal
05-02-08, 13:13
... a ja wczoraj objechałem Prelude Type-SH h22 200KM :D ... dwa razy :D hehe (pozdro Wnucor :D )

wnucor
05-02-08, 16:36
Dałem Ci fory zeby Ci glupio przy dziewczynie nie bylo :D

kamilooo
05-02-08, 20:43
a ja wczoraj objechałem Prelude Type-SH h22 200KM

Gratulacje!!

Wnocur ile dlugosci dostaleś :?:

Rogal
05-02-08, 21:17
Wnocur ile dlugosci dostaleś

... kilka :D

[ Dodano: 2008-02-05, 20:23 ]

Dałem Ci fory zeby Ci glupio przy dziewczynie nie bylo :D

hehe ... to dzisiaj przyjade bez Ali :D

neon
05-02-08, 21:34
.. a ja wczoraj objechałem Prelude Type-SH h22 200KM

pewnie dlatego ze jej tylnie kola hamuja :lol:

gratulacje, choc wynik dla mnie juz wczesniej byl by znany

Piszol
06-02-08, 00:39
... a ja wczoraj objechałem Prelude Type-SH h22 200KM :D ... dwa razy :D hehe (pozdro Wnucor :D )

Wnucor jezdzic nie umie - ja to bym go furmanką z kulawym koniem objechał :D

Tomasz
06-02-08, 02:18
z kulawym koniem objechał
prosze sie nie chwalic co posiadasz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wnucor
06-02-08, 11:15
Piszol pozyczam Ci moja prelude i objedz rogala :D a tego Twojego kulawego konia chetnie bym zobaczyl :D

PS. ostatnio jadac na strefe w mielcu wyskoczyl do mnie jakis odwazny mieszkaniec Dębicy w mercedesie 190 :D hehe powiem tylko tyle ze nawet biegu nie redukowalem tylko z 5tki go wyjasnilem :D a tak wogole to poza rogalem nikt nie chce sie ze mna scigac w mielcu :(

moze ma ktos do sprzedania znaczek 2,0 i albo 1,8 zebym mogl przykleic na tylna klape ? :lol:

Max_Damage
06-02-08, 13:47
ja gdzies mam 2.0, wpadnij na spota w niedziele to I go dam jak sie dasz przewiezc:D

Tomasz
06-02-08, 16:23
wyjezdzajac z BP zobaczylem ze cos bedzie zza mnie zaraz wyjezdzalo wiec przycissnalem na 2 :P nom ale wyprzedzil mnie kapke :P

potem w zasadzie stanelismy na swiatlach (kolo zjazdu do tesco)
rura :D
ale jakos dziwnie mi odchodzil :P

Infiniti G35
Moc: 280 KM (206 kW), Pojemność skokowa: 3500 cm3, benzyna

dobrze ze 3 nie wciskalem :P

mRoZiOo
06-02-08, 18:56
czerwone infiniti? i sedan czy coupe? w sumie siedziałem w prawie kazdym infinity które jeździ po Rzeszy hehe;p
zapomniałes dodac, ze to V6 :P

Tomasz
06-02-08, 21:42
czarne :D RZ tablice :D

a ze V6 to nie widzialem :P ja mam 16 V wiec wiecej, naprawde nie wiem czemu przegralem :mrgreen: :mrgreen:

MarcinCz
07-02-08, 00:52
a ze V6 to nie widzialem ja mam 16 V wiec wiecej
hehe a on ma 24v

Tomasz
07-02-08, 02:09
hehe wiem :D szydze :D ;)

ariadna111
07-02-08, 02:52
a ze V6 to nie widzialem :P ja mam 16 V wiec wiecej, naprawde nie wiem czemu przegralem :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: Poleciałeś. Dobra szyderka nigdy nie jest zła :twisted:

pelo69
08-02-08, 00:29
dzisiaj około godziny 11:00 na prostej kolo Peugeota (głupota z mojej strony, z której naprawdę nie jestem dumny - tam jest 50km/h i 70 km/h) zaliczyłem killa właśnie Peugeota 207 Białego moja Bordowa Haneczka Concerto :) przystawiło nas na zjeździe na strzechę i naginaliśmy z 2 powolutku zaczynałem mu odchodzić, i skończyło sie na 1,5 długości 150 km/h na zegarze i wytracaniu km/h przed foto na bliskiej. kolega później mnie objechał ale jego kobieta lała go niemilosiernie w samochodzie po zabawie :)

cichy
10-02-08, 12:42
w sumie siedziałem w prawie kazdym infinity które jeździ po Rzeszy hehe;p

mRoZiOo to brzmi co najmniej jak wspomnienia tirówki... :wink:

Fuzi
10-02-08, 17:40
no i prawie robi ogromną różnicę ;) w moim nie siedziałes :P hehe

Max_Damage
10-02-08, 19:03
cichy, hehe dobre:P

ja dzis z rana dostalem baty od Jaguara 4.0 S na waszej obwodnicy

pelo69
11-02-08, 00:45
ja dzisiaj zbatowalem BMW na dieslu :) trzymał sie równo od Kosiny do Oszołoma w Krasnym 5 nie zdążyłem zapodać, ale rade dałem na 4 cały czas :) dzisiaj spalanie wyszło ładne ogólnie Hance: 82 km - 40 zł :)

Rogal
11-02-08, 16:13
Kilka dni temu znowu objechałem wnucora hehe ... było bardzo mokro .... a ja jechałem .......... Accordem hehe. :D :D

Jednak wczoraj na suchym dałem mu już wygrać :D a co ?? niech sie chłopak ucieszy :D

Wczoraj objechałem Jacę ... dwa razy :D Oczywiście jechałem Accordem a Jacek był minimalnie za mną.

Jacku musimy to powtórzyć jak juz bedziesz miał wszystko dotarte.

Pozdro dla mieleckich street-racerów .... hehehe :D

wnucor
07-03-08, 01:22
a wiec pisze poki moja dziewczyna nie widzi i mnie po lebie nie bije :D zaliczylem killa na ITR type R na autostradzie :) i wczoraj probowalem dogonic porshaka ale uciekl mi :D

Janek
07-03-08, 21:19
W miniona niedziele zaczelo sie niewinnie :-P
jakas wiejska bm,ka 3 z kolbuszowej przyczepila sie do mnie i masz ci los.
Od samochodowki burak on w 3 osoby a ja kaplet do samego milocina male sciganko hehe rzutem na tasme po ciaglej i przed zjazdem z glownej pomyrgalem mu awaryjnymi

lucky
08-03-08, 06:06
W poniedziałek wracałem do domu z Rzeszowa i na światłach stnąłęm obok czarnego golfa II. Nie miałem się zamiaru z nim ścigać więc ruszyłem raczej spokojnie ze świateł :razz: Nagle patrze a kolo topi gumy i próbuje mi uciekać. Moja reakcja była chyba przewidywalna... pedał w podłogę i tylko patrzyłem we wsteczne lusterko jak znika :grin:

Łoś
08-03-08, 12:48
a ja zrobiłem ustawke z Tomaszem no i mnie śmignał 2 razy hehe :razz: ale fajnie było :-D

Markus89
08-03-08, 14:02
Wczoraj ok godziny 21:00 na krzyżówce w Przeworsku stanęło obok mnie jakieś granatowe BMW E36. Facet nieco starszy, ale uradowany i patrzył się w moją stronę. W środku miał 2 osoby, ja również. Na zielonym doszedłem do 7 tys obr/min i faceta mina z tego co mówiły koleżanki jadące ze mną była przednia :twisted: :D Został w tyle, wrzuciłem dwójkę i spokojnie przejechałem koło foto radaru :mrgreen:

a ja zrobiłem ustawke z Tomaszem no i mnie śmignał 2 razy hehe :razz: ale fajnie było :-D
Heh, Łosiu kiedy my się popróbujemy? :mrgreen:

Na dniach będę stawał z coupe Leona :twisted:

pelo69
08-03-08, 14:50
15 minut temu powrót z zakupów z LA do Kosiny, jak to zwykle mój kawałek czyli górka w Głuchowie. Jadę sobie spokojnie 4 bieg pod góreczkę i zaczynam sobie wyprzedzać Opla Astrę I (nie mam pojęcia jaki motor :)) a tu zaczyna mi odchodzić, ja dalej na 4 biegu i spokój (jechała ze mną mama, obie siostry i kuzynka - czyli delikatność :)) a tu mama z hasłem ze tak chyba z prawej strony to sie nie powinno przyspieszać :) hehe no i załapałem o co chodzi :500: dawaj na 3 do spodu i tyle go było widać :) hehehe :)

pelo69
08-03-08, 15:49
w sensie auto pali olej i zasłonę postawiłeś :509:

bardzo śmieszne MacK :evil: :mad: właśnie obraziłeś Concerto Night Fire będzie granda !!!! :501: :razz: :-P

Tomasz
08-03-08, 22:32
no ja bym chcial jakas ustawke z kims kto ma jakies hmm 125 KM-130 KM??

czy bylbyktos taki (mi sie sprzeglo slizga ale chcialbym sie zorjetowac jak tojedzie)

Stasiek
08-03-08, 23:54
Ja ja dosłownie 10 minut temu killowałem się z Callibrom.
Światła na rondzie pod tesco na obwodnicy w stronę Łańcuta.
Stoję na czerwonym i szybko podjeżdża Cali,
czekamy na sygnał
Nikt nie daje po sobie poznać że można by pokillować ale pokazuje się zielone i w miarę powolny start i testowanie przeciwnika czy pali choinkę :mrgreen:
Wyczuliśmy że jednak kill i walimy do dechy.
jedynkę kończę na pół długości samochodu dla mnie,
Wrzucam dwa zanim odcina jedynkę i kolega mnie dochodzi bo za szybko puściłem sprzęgło i chwilę mieliłem no ale znowu równe szanse i ciągniemy dwójeczkę.
Cały czas równo i nagle słyszę że kolesław wbiją trzy a ja jeszcze daleko mam do odcinki
On zostaje pół długości w tyle i traci - odcinam dwa i trzy ale kolega nie dochodzi.
I tu koniec killa bo wcisnąłem hamulec i zjechałem na stację benzynową bo już 60km świeciła mi kontrolka rezerwy.

To chyba była najsłabsza Calibra ale i tak się cieszę że tak to wyglądało - że mój ślimak daje rade :/

leon
09-03-08, 10:48
wczoraj po spociku w przeworsku na własne życzenie skilowałem markusa hehe <ale walka była bardzo wyrównana>

Markus89
09-03-08, 11:15
wczoraj po spociku w przeworsku na własne życzenie skilowałem markusa hehe <ale walka była bardzo wyrównana>

Hehe. No ba! Kolejna próba mam nadzieję niedługo ;) Byłem zbyt pewny siebie i zabrałem do swojego samochodu jedną osobę więcej, co pewnie dało się we znaki.

A tak poważnie, to za**bałem sprawę bo na pierwszym biegu zrobiło mi odcinkę :evil: Później już trzymałem się w równej odległości.
Wiadomo, że Concerto to nie wyścigówka :P Ale ze szwabskimi pojazdami daje sobie radę (tego jestem pewien, bo kilka już skillowałem).

Fuzi
10-03-08, 08:57
leon, i Markus89, wczesniej jezdzilem wasza trasa co chwila :P i jakos nigdy nie moglem na Was natrafic :P mysle ze na wakacjach pojawie sie znow w tych rejonach :D to sie porobujemy ;):P

pelo69
10-03-08, 09:21
mysle ze na wakacjach pojawie sie znów w tych rejonach :D to sie poprobujemy sorki za OT ale ciężko już nawet do Przeworska od Łańcuta po latać bo sie mendy z kamerkami w nieoznakowanych samochodach kręcą :(

wnucor
10-03-08, 12:59
Niedlugo czeka mnie dosc ciekawy wyscig :) moja praleczka 2,2 vti vs. preluda IV gen 2,3 turbo :) napewno dostane okropnie po dupie ale warto bedzie zobaczyc jak to smiga :) kolega jest wlasnie w trakcie montazu turbiny z USA :) zapodam filmik jak juz bedzie gotowe :)

pelo69
10-03-08, 13:24
wczoraj w godzina popołudniowych (16:30) sciganko do RZ z Fordem Escortem 1.6 16V - dałem rade ale z wielka ciężkością :)

Markus89
10-03-08, 18:40
leon, i Markus89, wczesniej jezdzilem wasza trasa (...) pojawie sie znow w tych rejonach :D to sie porobujemy ;):P

Bardzo kurde śmieszne :mrgreen:

Tomasz
31-03-08, 00:48
dzis w godzinach wieczornych stanalem sobie na swiatlach... :D

w strone polfy na krzyzowcer dojechalo jakie Clio

kolezka niepozornie nie dajac znaku ruszyl bardzo bardzo dynamicznie nom ja nawet nie zdawalem sobie sprawy ze kolezka bedzie chcial sie cos poscigac

wiec na starcie dostalem 5 dlugosci :D:D:D lecz zaraz wcisnalem gaz i na 3 biegu juz dostal z 3 dlugosci ale bardzo ladnie lecial :) zwalniajac przed zakretem kolega przyspieszyl i dalej pojechal sprwecajac osiedle :)

pozniej zupelnie spontanicznie Kamilooo zaproponowal maly wyscig :D

najpier z lotki pozniej z miejsca :D

ogolnie 2:0 dla mnie :D - ale bardzo ladnie jemu mu to chodzi :D

kamilooo
31-03-08, 11:21
z miejsca chyba mniej dlugosci dostalem :mrgreen:

ale i tak fajnie bylo :twisted:

neon
02-04-08, 16:19
nie wiem czy jes sie czym chwalic bo nie znam kierownika ani dokladnie auta
ale wczoraj wycjechalem hb wkoncu :D
maly POMik po miescie a tu mnie wyprzedza alfa 147 chyba taka kanciasta hb
redukcja i pod koniec 2 biegu byl juz znow za mna
dzis rano go wiedzialem jak szalal po miescie wiec pewnie nie raz sie jeszcze z nim spotkam :roll: pewnie jakas 1.6 ale jaka wersja to nie wiem :roll:
niemniej jednak smiech byl bo ja w 3 osoby :twisted:

kamilooo
03-04-08, 10:22
wczoraj strasznie sie nudzilem i postanowilem cos pojezdzic dynamiczniej :twisted:
na początek cali 2.0 8V pewnie LPG bo dlugosci nie liczylem ehhe ;)
jak juz wracalem do domu patrze na Sikorskiego stoi jakas cali podjezdzam i pytam chlopaków czy to C20ne? a oni z usmiechem ze tak tak w tŁumie poznalem Borówka :wink:
no to podjezdzam na lewy pas patrze a tam rafalem juz nie bylo odwrotu 1.2 i poszlismy 230ps zmiazdzylo malutki 1.5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak sie okazalo pozniej testowali cali pod G-tech :wink:
rafalem Twoja calibra jest strasznie cichociemna :twisted:

Boroweq
03-04-08, 10:34
Ja z początku nie słyszałem tego, że ktoś Ci powiedział o calibrze 8V. Dopiero jak się ustawiłeś obok calibry usłyszałem: "koleś myśli że to ósemka". Szkoda, że tak szybko uciekłeś do domu bo mogłeś sobie zmierzyc honde na Gtechu :wink:

Pozdrawiam

Stasiek
03-04-08, 10:45
na początek cali 2.0 8V pewnie LPG bo dlugosci nie liczylem ehhe ;)
Te, to ja z Tobą przerżnę - ciekawe ile? ja z taką Cali idę równo :-|

kamilooo
03-04-08, 10:51
Stasiek, nie pozostaje nic innego jak tylko spotkac sie w niedziele :twisted:

Tomasz
04-04-08, 15:18
kolejna opowiesc z serii Tomasz tak sie sie :D

wiec jadac sobie wczoraj ok 00:00 :D nie sam :P z pasazerka :P jak by ktos sie dopytywal :D noooo :D wiec sobie jechalem powoli :D z moim nowym tlumikiem seryjnym :P i nowymi stalowymi felgami z przodu :P i tak kolo skarbca jako na swiatelkach stanal

GOLF III GT :D

legalnie wciskam guzik (bo elektryka jest :D) [ziuuuuuuu] i tam 2 kolezkow siedzi sobie :D
zapytalem sie czy jedziemy na zielonym :D koledzy jednak zniesmaczeni bo niechca mowia... ale ja ich zachecilem przeciez macie GT :D natomiast koledzy do mnie ze ja mam tam ze 150 KM, jednak powiedziale ze nie mam VTeca a jedynie 108 KM :D - kolega powiedzial ze moze jutro stanac :P czym nie powiedzial - wiec zaprosilem ich na 1/4 mili :D ale wracajac do tematu

zalaczylo sie zielone :D dalem kolegom lekkiej fory co by nie bylo pol dlugosci na starcie przewagi dostali, gdy uslyszlame ze wcisneli gaz :D --> zrobilem to samo :D

nom na 3 moim biegu byli juz daleko z tylu :D
1:0 4 Tomasz :D

koniecccccccc :D

[ Dodano: Pon 07 Kwi, 08 ]
ano i wczoraj dostalem baty od Golfa IV GTi 205 KM :D hgeeheh po czipie ;]

i kolejne baty :D jakies 1-2 dlugosci od Mazdy 323 1.8 140 KM :(

raz sie wygrywa raz przegrywa :D:D

wiem wiem :D jak wygrywalem to sie rozpisywalem :D a jak przegrywam to malo pisze ;) :P ale cuz wszystkim trzeba sie chwalic :D:D hehehe

Rogal
10-04-08, 11:18
no ja wczoraj zostałem objechany :( ... przez Honde ... Civic :( (H22 JAJO)

Minimalnie ale jednak ....

2 start już dla mnie :D zresztą też nie dużo. Ale praktycznie identyczne czasy robiliśmy

Także 1:1

Ale powiem wam że w KRK chłopaki ostro się zbroją ...

neon
10-04-08, 11:58
Rogal, z rolowanego czy od 0 ?
ile ma mocy jajko :?:

Markus89
10-04-08, 19:41
Jadę sobie dzisiaj do domu po szkole...
Licznik wskazuje 100km/h, minąłem stację benzynową Lotos pomiędzy Przeworskiem a Mirocinem. W lusterku widzę jakiegoś Mercedesa (nie znam modelu, ale okularnik), który zbliża się do mnie i mruga światłami. Zjechałem na prawy pas i nie mogę się doczekać, aż mnie wyprzedzi. Kiedy zrównaliśmy się, koleś dziarsko na mnie spojrzał, a ja redukcja do 3 i strzała prawym pasem :mrgreen: :mrgreen: Wyprzedziłem go i doszedłem do 160-170km/h, ale po chwili należało zwolnić bo ograniczenie do 50.

W sumie pozytywnie - tak się cwaniakowi spieszyło, a nie udało mu się wyprzedzanie :twisted:

Rogal
10-04-08, 19:44
Rogal, z rolowanego czy od 0 ?
ile ma mocy jajko

z miejsca ... a ile mocy ma nie wiem dokładnie ... jeszcze nie hamowane. Wiem że H22A, dolot + wydech 2,5 cala... i na tym nie pozostanie także za niedługo mnie zrobi. Teraz szły równo i tylko była kwestia startu ... aha no i cały czas zmienialiśmy sie miejscem podczas scigania (kwestia zmiany biegu na innych obrotach).

No ale nie miałem jeszcze tak wyrównanego sparingu :D

neon, musimy porównać nasze czasy z Rzeszowa :D potem możemy sie scigać jak chcesz :D

+MarCin+
11-04-08, 02:36
a ja skilowalem sejem zaladowanym astre 1.4 :D:D

Rafałek
14-04-08, 17:09
Chlopaki nie kojarzycie moze kto jezdzi niebieskim Del Solem z rejstracja RZE, dosc wyraznie poszerzane nadkola?? Jesli tak to jaki silnik tam jest?

JaCa
14-04-08, 17:14
hmmm godzinkę temu jak jechałem na uczelnie przeleciał mi niebieski del sol RZe przed nosem ale jechałą tym jakaś kobita i szczerze mówiąc nie zauważyłem żadnych poszerzeń

pelo69
14-04-08, 19:56
a ja sobie w sobotę objechałem oto tego białego Gulfa :) w drodze z LA do RZ ale było zabawy, dawałem mu sie "pobawić" żeby myślał ze da rade ale później redukcja do 3 odcinka 4 i tyle go było widać dopiero przed samym RZ mnie dojechał jak się już lansowałem 70 km/h :)

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts. (To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.)

:500: :501:

Boroweq
14-04-08, 20:16
Ja własnie dziś miałem okazje pojeździc sobie troszkę z niebieskim Del Solem RZE, strasznie szeroki (jakiś body kit) i do tego czarne alufelgi 16-17cali. Ja jechałem z pasażerem, w hondzie tylko kierowca. Nigdy nie doszło do bezpośredniej ustawki, ale próbowaliśmy ganiac się od Leklerka aż po Auchana. Generalnie jak honda jechała pierwsza to ja jej nie dochodziłem, ani ona mi nie odjeżdżała. Na rondzie przy Szpitalu sytuacja była odwrotna to ja jechałem z przodu a Honda mnie goniła i też jakoś nie widziałem żebym ja odjeżdżał albo Delsol mnie doganiał. Zaraz za Auchanem kolega z Hondy mrugnął długimi, ja podziękowałem awaryjnymi i pojechałem prosto a Honda skręciła na Krasne.

Ciekaw jestem co to za Honda bo muszę przyznac że całkiem sprawnie się poruszała :wink:

kamilooo
24-04-08, 23:12
Chlopaki nie kojarzycie moze kto jezdzi niebieskim Del Solem z rejstracja RZE, dosc wyraznie poszerzane nadkola?? Jesli tak to jaki silnik tam jest?

No to juz wszystko wiadomo :twisted: :twisted: :twisted:

to jest del sol ziomka który malowal mi coupe silniczek d16z6 :-D 125ps seria :twisted:

[ Dodano: Czw 24 Kwi, 08 ]
musze przyznac ze zajebiscie mu auto wyszlo:)

postaram go sciagnać w niedziele na spota:)

Boroweq
24-04-08, 23:15
jak na serie to chyba calkiem dobrze przyspiesza :wink:

kamilooo
24-04-08, 23:17
Boroweq, na kreske i bedzie wiadomo :twisted:

Boroweq
24-04-08, 23:22
kiedyś możemy się jeszcze spróbowac ze startu zatrzymanego, ale jak narazie mam prawą dłoń w bandażach co skutecznie uniemożliwia mi sprawną zmianę biegów

kamilooo
24-04-08, 23:26
wpadnij w niedziele za MC postaram sie sciagnąc del sola i obadasz auto, a ustawka jak bedziesz zdrów :-P

barteq_
25-04-08, 08:45
jak ja ujrzałem na mieście to sie przeraziłem co to jedzie, dla mnie dzienie to wyglada... :???: :lol:

pelo69
25-04-08, 20:17
del sol wygląda naprawdę przednio, nie ma co !! jeszcze go nie widziałem na live, ale po fotce to widzę ze jeśli o body-kita to wygląda smakowo a seria d16z6 tez ładnie jedzie - hehe - :)

wnucor
25-04-08, 22:06
Mi bardziej podoba sie starszy CRX. Del Sol to taki troszke wóz dla kobiety :) no ale o gustach sie nie rozmawia :D ja wole masywne autka :D

7dj83r8f78t4alf8