PDA

Zobacz pełną wersję : Powrót Rexa i mała rozgrzewka na dobry początek :]

20-04-07, 08:42
Powoli zbliża sie czas kiedy Green Frog przyjedzie na spocik HCP :] , troszke odmieniony wizualnie, silnik narazie jeszcze seria :/

niedawno temu miał miejsce mały test czy rexio nadal jeszcze coś jedzie ...

rex vs toyota celica (czarna 2.0 - naszej koleżanki ) - mój spóźniony start , tak czy siak 1;0 dla rexa :razz:

rex vs Honda Civic 1.6 VTI (śliwkowo niebieska naszego kolegi) - 3:0 dla rexa :wink:

rex vs Opel Astra GSI (2.0 16v- niebieski -Pana Dajsmana ) - 2:1 oczywiście dla rexa :twisted: , warto dodać że ta jedna wygrana dla opla to tylko i wyłącznie mój błąd jako kierowcy, zmaszczony start i nie wbity 2 bieg :/

oczywicie rex cały, poskładany, masa ponad seria i fele 17' :mrgreen:

czas obalić mit, chyba zielone są szybsze :arrow: :arrow: :arrow: :wink:

tomi1986
20-04-07, 08:51
zelazko by Tomi1986 vs.gsi 2.0 Dajsmana - 2-2
jak to mowisz warto dodac ze przy ostatnim killu nie weszla mi ani 2 ani 3 .jemu nie weszla 3 .
wyniki ladne.
ino wpadaj na ten spot.

20-04-07, 08:54
witam mam dla ciebie przeciwnika ;] piszesz ze wyrzanles astre Gsi 16 nie bardzo mi sie chce w to wierzyc.... moj kumpel moze sie z toba zmierzyc ma opla astre Gsi ...

tomi1986
20-04-07, 09:09
haha.nie bardzo ci sie chce w to wierzyc?
powiedz to tym ktorzy jechali w samochodzie obok (Pelu,Mrozio,Tomek - Blondyn Aryjski )
macias - zapodaj foty do odpowiedniego dzialu

mRoZiOo
20-04-07, 09:21
Zupa. wszystko widziałem, i sie podpisuje pod Tym!!! Dajsman sam moze napisac, tylko musi temat zobaczyć

+MarCin+
20-04-07, 11:56
vti powinno lyknac serie gsi

mi sie udalo lyknac kadeta gsi

mRoZiOo
20-04-07, 12:17
MArcin jak zrobiłes czarnego kadeta Gsi to szacunek:) a Tomi ma 130 km wiec Ty powinienes rozwalic Astre konkretnie

+MarCin+
20-04-07, 15:06
jezeli chodzi ci o kadetta rafalka to dostalem 2-3 dlugosci tyle ze full bak i pare gratow na pace ;] a seryjnego objechalem

20-04-07, 17:48
nie tyle Vti powinno łyknąc astre Gsi, co nie ma innego wyboru :razz:

ariadna111
20-04-07, 18:35
witam mam dla ciebie przeciwnika ;] piszesz ze wyrzanles astre Gsi 16 nie bardzo mi sie chce w to wierzyc.... moj kumpel moze sie z toba zmierzyc ma opla astre Gsi ...
Rozpierniczyłeś mi konstrukcje tym tekstem!!
Cóż powiedzieć można, mój kolega z dzieciństwa też miał zawsze lepsze foremki ...zenuła!

Macias gratki auteczka, wydaje mi się, że ostatnio widziałam tę Hondę lecz dobrze byłoby gdybyś te przypuszczenia potwierdził i w końcu pojawił się na spocie. Wiesz ile to wody w Wisłoku upłynęło kiedy to ostatnio listę spotową podbiłeś, ho ho ;)

DŻEJKU
22-04-07, 09:03
no rex Maciasa jedzie baaardzo ładnie :cool: nie będzie mógł stawać z zardzewiałymi i wydmuchanymi kilerami ale crx oprócz tego że jedzie to jeszcze wygląda :smile: poprostu troszke inne priorytety były przy budowie autka. mam nadzieję że za kilka tygodni juz bedzie poskładany na zero i pokaże sie oficjalnie na mieście a nie tylko gdzieś w godzinach nocnych :wink:

mRoZiOo
22-04-07, 09:19
No Dżejku ja miałem okazje wczoraj zobaczyć z bliska tąCrke:) Fast Furiors Style :D na takim Mini spontan zlocie , miały byc 2 autka a było 5 :) bardzo mi sie podoba, chociaz wolałbym zobaczyć jak to lata hehe:)
Macias to Ty koło graffiki na mnie trąbiłes? bo jechałem na przeciw Ciebie i słysze klakson i tylko mignąłeś szybko koło jakiejs furki,

No to Macias i Dżejku , weźcie sie w garść i uderzcie dzisiaj na zlot!

+MarCin+
22-04-07, 23:17
co tu duzo mowic ;] piekny rexik... jeden z ciekaffffszych jakie widzialem

mietek
22-03-10, 22:16
jakiś fajny ten rexiu możne by się chciał spróbować z jajkiem moim :D:D:D:D

kamilooo
22-03-10, 22:42
ale kotlet

7dj83r8f78t4alf8