PDA

Zobacz pełną wersję : XIII Rajd Mielecki TARGUM - 8.09.2013

Rogal
07-09-13, 08:36
XIII Rajd Mielecki TARGUM - 8.09.2013

To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Wszelkie info na plakacie oraz na stronie AMK Mieleckiego:
To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Lista startowa:

Do zobaczenia !!

Rogal
08-09-13, 19:06
No i po :) :punk:

Udało się dojechać do mety ... w całości !! ... nie tak jak ostatnio ;)

Auto nawet spoko ... Pilotka bardzo spoko ... a Kierownik dupa !! ... 6 miejsce w klasie :kwasny: ... minimalnie do 5 lokaty.

Mimo wszystko zajebisty dzień ... fanie po 2 miesiącach w końcu wsiąść do EVO i móc poupalać leganie na mieście :)

Fajnie było też spotkać Kukiego na rajdzie i w końcu zobaczyć jego CTR-a. ... profi sprzęt !!

To tak na szybko "po" ... jeszcze Was pokatuje wszelkimi informacjami z Rajdu przez jakiś czas :rolleyes:

nypel
08-09-13, 19:50
masz jakieś foty/filmy :rolleyes:??

Katie
09-09-13, 09:53
jak znajdzie się coś na sieci to wrzucimy tu napewno :)

PS: ale mi takaty szyje obtarly :kwasny:

Mlynek
09-09-13, 11:35
Na razie macie takie dwa...

A więcej tutaj To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

PS. Szkoda, że imprezy się nałożyły i nie mogłem być w RMI :rolleyes:

Rogal
09-09-13, 14:38
PS. Szkoda, że imprezy się nałożyły i nie mogłem być w RMI

no szkoda :(

masz jakieś foty/filmy

czekam na film z wszystkich przejazdów który będzie myślę na dniach.

---------- Post dodany o 14:38 ---------- Poprzedni post dodany o 14:22 ----------

póki co takie coś znalazłem:

francuz
10-09-13, 19:55
Znalazłem przejazd kukiego :)

Rogal
11-09-13, 10:22
Troche info oraz foto i wideo:

Zdjęcia - kjs.rally.xt.pl - XIII Rajd Mielecki:

- Foto 1 --> To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
- Foto 2 --> To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.
- Foto 3 --> To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Na tym kanale znajdziecie sporo przejazdów z tego Rajdu:

No i na koniec moje kalectwo:

7dj83r8f78t4alf8