+ Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Pytanie o ASO

Nowy użytkownik Awatar Hamer93
    Imię
    Łukasz
    Mieszka w
    Podlesie
    Auto
    Honda Prelude V 2.2
    Time Online
    6 h 39 m

Domyślnie Pytanie o ASO

Siemka. Co myślicie o ASO w Rzeszowie czy ustawienia zaworów w H22 warto im dawać jak już kompletnie nie ma gdzie? I czy mamy tam jakieś zniżki?

Klubowicz Awatar Marek94
    Imię
    Marek
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    EE8,Cbr,Crf i inne:p
    Time Online
    45 d 1 h 54 m

Domyślnie

Z chłopakami z aso miałem tyle do czynienia ile wymagała gwarancja i raz próbowałem u nich wycenić naprawę auta po stłuczce.Czasami też przerzucali mi koła zima lato.Jeden z pracujących tam ludzi sam wypowiadał się o całości średnio sam miał zmienić prace a po gadce wychodziło że z nich wszystkich to do głębszych napraw jest tylko jeden. Naprawę zaś wycenili coś na około 10 tysięcy,w cale nie mniej profesjonalna kosztowała mnie ok 2 ale powiedzieli oficjalnie że oni zakładają wsio nowe i jak nie jest to z ubezpieczenia to żeby u nich nie robić wiec nie mam żalu generalnie ja z ich usług jestem zadowolony tyle że nie obejmowały one nic głębokiego a na jednej opinii nie wyrabiałbym sobie zdania. Regelacja zaworów w tym aucie to też nie lot na kosmos i myślę że ogarnięty mechanik by ci to ogarną tak samo jak oni w aso,swoich usług nie proponuje bo masz daleko a motor musi być do tego zimny.

Nowy użytkownik Awatar Hamer93
    Imię
    Łukasz
    Mieszka w
    Podlesie
    Auto
    Honda Prelude V 2.2
    Time Online
    6 h 39 m

Domyślnie

Szukam już dość długo kogoś do ustawienia zaworów i chyba trzeba samemu ustawić bo do zlotu nie ogarnę. A ktoś mi kiedyś odradzał ASO i chciałem się dopytać czy faktycznie miała rację. Dzięki
    To view links or images in this forum your post count must be 1 or greater. You currently have 0 posts.

Super Moderator Awatar jacor
    Mieszka w
    Oponowo
    Auto
    tajpa
    Time Online
    37 d 10 h 7 m

Domyślnie

jeżeli chodzi o Rzeszów to polecam. Serwisowałem kilka samochodów tam i zawsze było profi w porównaniu do ASO z innego miasta.

o cenach nie ma co rozmawiać bo to ASO, ale jeżeli nie ma Ci kto ogarnąć takiej naprawy to wg. śmiało możesz tam jechać
    #LoveRacing

Klubowicz Awatar Łysy
    Imię
    Jakub
    Mieszka w
    Rz-ów
    Auto
    EM2>CL9
    Time Online
    81 d 9 h 48 m

Domyślnie

Jak chcesz osiągniętego mechanika to dawaj na PW dam namiary. Gosc od nas z forum

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów