+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Rozpoczęcie Sezonu 2018 - Siedlisko Janczar 22.04.2018 - Relacja

Administrator Awatar Mlynek
    Imię
    アレ
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    DC2
    Time Online
    398 d 57 m

Domyślnie Rozpoczęcie Sezonu 2018 - Siedlisko Janczar 22.04.2018 - Relacja

W tym temacie piszemy wszelkie Wasze relacje, przemyślenia, opinie, podziękowania, foto, filmy itp. itd.

__________________________________________________ _________________________________________________
    Modyfikacje ECU i wiązek elektrycznych, naprawy elektryki, projekty elektroniczne na zamówienie.

Klubowicz Awatar Marek94
    Imię
    Marek
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    EE8,Cbr,Crf i inne:p
    Time Online
    43 d 22 h 19 m

Domyślnie

Powiem tak byłem na wszystkich zlotach w pstrągowej i poza pierwszym który wywarł na mnie mega wrażenie nie było lepszego,aut mniej ale konkretnych,pogoda dopisała atmosfera miła,konkurencje fajne jedynie mogło być ich więcej był moment że ludzie nie bardzo wiedzieli co z sobą począć,quiz mega i nie dlatego że moja drużyna wygrała ale fajnie rozluźnia towarzystwo.Cała ekipa organizatorów i ludzi im pomagających zasłużyli na brawa. Profesjonalizmu zdecydowanie dodał wózek golfowy i Rogal który przewyższa poziomem prowadzenia Strasburgera a tak serio to gadka o fioletowym była mistrzowska .Nagrodzone auta zasłużyły na to co dostały przynajmniej w kategoriach o których mam pojecie .
    Jedyne co mi się nie podobało to to że stara ekipa wymiera.
    Mam nadzieje że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej
    Ostatnio edytowane przez Marek94 ; 23-04-18 o 16:35

3. Marek94 upija się dzisiaj na koszt 9 osób:

ACCORD3422 (24-04-18), Andrut (28-04-18), JaCa (24-04-18), MarceL (23-04-18), Mlynek (23-04-18), Mnichu (26-04-18), nypel (23-04-18), Rogal (23-04-18), wiewioor (23-04-18)

Nowy użytkownik Awatar RSTCivic
    Imię
    Mateusz
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Honda Civic EJ2
    Time Online
    8 d 7 h 2 m

Domyślnie

Od trzech lat uczestniczę w zlotach i nie mam co narzekać i na pewno co roku jeśli Honda zostanie w moich rękach lub będzie jej następczyni to będę w nich uczestniczył.Jednak proponuje już zmianę otoczenia co do tworzenia zlotów.Fajnie było by pojechać w nowe miejsce w przyszłym roku ale też by to było gdzieś w centrum podkarpacia.Dobrze że nie ma selekcji i mam nadzieje że tak pozostanie i że nie było zbyt rygorystycznej selekcji który samochód gdzie ma stac... że te gorsze gdzieś na tyły upchać czy coś.Może mój samochód nie jest jakoś mega pomodzony jednak fajnie się czułem że stałem niedaleko ładnie podłubanych Hond i nie byłem ukryty.Pogoda bardzo fajnie dopisała,niestety aut mniej niż rok temu dlatego może warto pomyśleć o zmianie miejscówki by zachęcić zlotowiczów z byłych zlotów na przyjazd w nowe miejsce.Mam jeszcze jedno zastrzeżenie co do wideo relacji ze zlotów.. co roku wydają mi się bardziej streszczone,krótkie. 2014r - 14 minut 2015- 13minut z hakiem 2016- 9 minut 2017-9 minut a fajnie bylo oglądać dłuższe relacje i było więcej aut na nagraniu i każdy mógł być zadowolony że jego honda była by na nagraniu (np ja co roku swojej szukam i rok temu było lekko ją widać)... a co roku jest bardziej tylko kamera skierowana na najlepsze autka z placu Może w tym roku zostało nagrane co zostało ale od przyszłego może warto porozmawiać z ekipą o troszkę dłuższy materiał ale by więcej aut albo i tak zrobić by wszystkie jakoś wpadły w obiektyw- nie oszukujmy się dużo autek nie jest a zadowolony by był tym każdy.

No i mam na koniec prośbę jak ktoś ma foteczki na której jest moja dziewczyna taka niska blondyneczka z kręconymi włosami w czarnej bluzce z białym numerem to naprawdę pliska podeślijcie mi na pw

Użytkownik Awatar diabloRBR
    Imię
    Krzysiek
    Mieszka w
    Brzozów
    Auto
    Honda Civic VI EK3
    Time Online
    2 d 7 h 44 m

Domyślnie

Byłem 4 rok z rzędu, niestety ostatni raz swoim autem bo sprzedaję Hondę, ale napewno wpadnę za rok zobaczyć Wasze projekty świetna impreza, fajni ludzie no i w końcu super pogoda dzięki za wszystko dla organizatorów

Klubowicz Awatar Marek94
    Imię
    Marek
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    EE8,Cbr,Crf i inne:p
    Time Online
    43 d 22 h 19 m

Domyślnie

RSTCivic kiedyś też o tym myślałem ale z perspektywy czasu stwierdzam że nie. Jadę tam jak do siebie wiem że przed górą czeka mnie próg zwalniający nie zaskoczy mnie fakt braku miejsc pod samą bramą,człowiek ma ogarniętą infrastrukturę na pamięć wc,żarcie,picie hala,namiot itp.Nie jesteśmy uzależnieni od pogody tym bardziej że dane miejsce z czasem wypracowuje swój klimat i markę i janczar jest dobrym tego przykładem.Dlatego jestem za zostawieniem zlotu tam gdzie jest.Aut jest mniej bo i nas jest mniej co widać po spotach forach itp do tego dochodzi ścisk dupy o 50zł niektórych ludzi i parę innych czynników sadzę że zmiana miejscówki nic tu nie zmieni bo ci co chcą tu być to będą a tych których od starsza odległość czy 50 zł za wjazd zawsze coś zatrzyma.
    Ostatnio edytowane przez Marek94 ; 24-04-18 o 00:06

7. Marek94 upija się dzisiaj na koszt 6 osób:

ACCORD3422 (24-04-18), Dave (28-04-18), GT-R (24-04-18), Katie (24-04-18), kokoss (24-04-18), Slandex (03-05-18)

Nowy użytkownik Awatar Nyilde
    Imię
    Jarek
    Mieszka w
    Sanok
    Auto
    Honda Accord VII
    Time Online
    13 h N/A

Domyślnie

Ja pojawiłem się na takim zlocie pierwszy raz i na pewno to powtórzę i za rok, za kolejny i kolejny tak samo. Była bardzo fajna atmosfera, wiele naprawdę ciekawych i przykuwających oko projektów, do tego naprawdę udała się pogoda, dzięki czemu tym wszystkim można było się w pełni rozkoszować.
    Od siebie dodam jeszcze mały zestaw zdjęć i widzimy się w Pstrągowej za rok, mój karawan na pewno przyjedzie, może w wiele lepszym stanie
    Album na Dropbox

9. Nyilde upija się dzisiaj na koszt 4 osób:

Lesiu (25-04-18), Rogal (25-04-18), Slandex (03-05-18), Łysy (27-04-18)

Użytkownik Awatar Slandex
    Mieszka w
    Podlesie/Leżajsk
    Auto
    Honda Civic MB2
    Time Online
    6 d 7 h 12 m

Domyślnie

Ja również mogę powiedzieć, że rozpoczęcie wypadło genialnie. Fajnie, że zloty w siedlisku Janczar tak się rozwinęły. Plus dla organizatorów, że rozwijacie koncepcję jeszcze z początków (2014 - pierwszy zlot w Pstrągowej) dzięki czemu co roku wiemy czego się spodziewać (miejscówka, klimat, zaplecze), a jednocześnie co roku dodajecie/rozwijacie coś nowego, np quizy (tak, moja drużyna też wygrała ) i można się pozytywnie zaskoczyć

Mała rzecz, a cieszy - fajnie ustawione białe Hondy na górce.
    Rogal jak zawsze w formie komentatorskiej
    A reszta standardowo - klimat, fajne konkurencje, prezentacje. Uwielbiam tu wracać.

PS. No i mam nadzieję, że za rok będzie w quizie jakieś rozpoznawanie części z różnych Hond; nawet jakieś graty zacznę zbierać, żeby za rok do bagażnika wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    PPS. Co się stało z V genem civiców!? :O Było ich tylko kilka razy więcej jak NSX-ów :O

Zaawansowany użytkownik
    Imię
    Norbert
    Mieszka w
    Chotowa
    Auto
    Honda Civic 5 gen
    Time Online
    15 d 11 h 13 m

Domyślnie

Cześć. Wiadomo coś kiedy będzie pełna relacja z Mega Zlotu Honda Podkarpacie

Impreza naprawdę się udała!

Administrator Awatar wiewioor
    Imię
    Kuba
    Mieszka w
    Rz-ów
    Auto
    s2000
    Time Online
    47 d 13 h 49 m

Domyślnie

Dokładnej daty nie wskażemy, natomiast można oczekiwać, że w niedługim czasie będzie udostępniona pełna relacja z Mega Zlotu 2018.

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów