+ Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Rozpoczęcie Sezonu 2018 - Siedlisko Janczar 22.04.2018 - Relacja

2. Rogal upija się dzisiaj na koszt 12 osób:

JaCa (11-07-18), kokoss (18-07-18), Lukasl (23-07-18), MarceL (15-07-18), marq (11-07-18), nypel (18-07-18), Pawel JBL (17-07-18), Pietro (20-07-18), PIetro_90 (23-07-18), Slandex (11-07-18), soprano (14-07-18), wiewioor (10-07-18)

Administrator Awatar wiewioor
    Imię
    Kuba
    Mieszka w
    Rz-ów
    Auto
    s2000
    Time Online
    47 d 13 h 47 m

Domyślnie

Po kilku miesiącach spróbuję napisać kilka rzeczy odnośnie zlotu - biorąc ostatnio pod uwagę małą frekwencję osób zaglądających na forum mam nadzieję, że kilka osób to przeczyta.
    Po pierwszę chciałbym podziękować wszystkim osobom oraz uczestnikom zlotu za obecność i przybycie na coroczny zlot organizowany przez Hondę Podkarpacie. Nie napisze nic nowego, że to wydarzenie jest organizowane dla Was więc bez Was nic by z tego nie wyszło. Jak wspomnieli uczestnicy w poprzednich wypowiedziach w tym roku była mniejsza liczba osób uczestniczących w zlocie. Natomiast zgodzę się ze zdaniem że:
    Cytat Zamieszczone przez Marek94 Zobacz posta
    Aut jest mniej bo i nas jest mniej co widać po spotach forach itp
    pozatym wydaje mi się, że nie musimy za każdym razem podbijać liczby zarejestrowanych samochodów - nie o to chodzi.

Fajnie, że w tym roku pojawiło się sporo nowych osób, które po raz pierwszy miały możliwość uczestniczyć w kwietniowym wydarzeniu. Głosy i informacje dochodzace od nowych osóby (w trakcie czy po imprezie) są przeważnie pozytywne, co mnie osobiśnie bardzo cieszy. Oczywiście na zlocie pojawiło się wiele osób, które są z nami od lat za co rónież serdeczne dzięki!

Co roku dokładamy wszelkich starań, żeby rozpoczęcie sezonu było bardziej dopracowane, zorganizowane, pewne rzeczy bardziej dopieszczone a czas zlotowy w pełni wykorzytsany. Niedawno została udostępniona pełna relacja przez ekipę filomową Lemoniade Studio. Mam nadzieję, że relacja się Wam podoba!

Podziękowania dla wszystkich sponsorów, partnerów jak i każdej osoby która przyczyniła się do powstania tegorocznej edycji MEGA-ZLOTU. Nie będę wymieniał nazwisk, co by nikogo nie urażić, gdybym o kimś zapomniał.

Wszystkim wielkie dzięki!

4. wiewioor upija się dzisiaj na koszt 7 osób:

grzes_007 (24-07-18), MarceL (26-07-18), Mlynek (25-07-18), Nikaa (29-07-18), Rogal (24-07-18), Slandex (31-07-18), Łysy (23-07-18)

+ Odpowiedz w tym wątku

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów